Архів новин 

новини: 11 квітня 2021 у рубриці:  

"Голос країни-11": рокер из команды Винника решился на "Богемскую рапсодию" в прямом эфире

Богдан Муха захватил драйвом в четвертьфинале шоу.
Світські хроніки 11 квітня 2021, 23:42 (ТСН.ua)

Майнц на останніх хвилинах вирвав перемогу над Кельном Майнц на останніх хвилинах вирвав перемогу над Кельном
Завершився матч чемпіонату Німеччини.
Футбол 11 квітня 2021, 22:57 (football.ua)
Осасуна на виїзді шокувала Вільярреал Осасуна на виїзді шокувала Вільярреал
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 11 квітня 2021, 18:42 (football.ua)
Польща працює над посиленням санкцій за агресію РФ проти України Польща працює над посиленням санкцій за агресію РФ проти України
Уряд Польщі здійснює активні заходи щодо посилення режиму санкцій проти Російської Федерації за агресивні дії проти України. Влада висловила стур...
Політика 11 квітня 2021, 20:48 (glavnoe.ua)
Видалення папілом рідким азотом Видалення папілом рідким азотом
Видалення папілом рідким азотом дозволяє швидко позбавити людину від епідермальних наростів на шкірі і слизових оболонках. Даний метод хірургічно...
Здоров'я 11 квітня 2021, 21:51 (e-news.com.ua)
 Голос країни-11 : имена возвращенных участников шоу "Голос країни-11": имена возвращенных участников шоу
Зрители в шоу вернули четверо участников
Світські хроніки 11 квітня 2021, 21:42 (ТСН.ua)
Дієти з низьким вмістом жирів знижують рівень тестостерону у чоловіків Дієти з низьким вмістом жирів знижують рівень тестостерону у чоловіків
Нове дослідження, проведене в Університеті Вустера і опубліковане в Журналі стероидной біохімії і молекулярної біології, показало, що дієта з низ...
Здоров'я 11 квітня 2021, 12:03 (NeBoley.com.ua)
Організатори Чемпіоншипа хочуть відкласти вісім матчів 42-го туру через похорон принца Гаррі Організатори Чемпіоншипа хочуть відкласти вісім матчів 42-го туру через похорон принца Гаррі
Футбол не залишився в стороні від трагічної події для всієї Великобританії.
Футбол 11 квітня 2021, 12:01 (football.ua)
Нестача жирів в раціоні може нашкодити чоловічому здоров ю Нестача жирів в раціоні може нашкодити чоловічому здоров'ю
Дослідження, проведене дієтологами з Університету Вустера, показало, що вживання їжі з низьким вмістом жиру, може знизити рівень гормону тестосте...
Здоров'я 11 квітня 2021, 13:10 (e-news.com.ua)
Лампард: Я великий шанувальник гри Деклана Райса, але так і не зміг підписати його в Челсі Лампард: Я великий шанувальник гри Деклана Райса, але так і не зміг підписати його в Челсі
Екс-наставник лондонського клубу розповів про невдалі спроби переговорів з Вест Хемом.
Футбол 11 квітня 2021, 14:17 (football.ua)
Лікар пояснив, як вітаміни С, D, і цинк впливають на процес лікування коронавируса Лікар пояснив, як вітаміни С, D, і цинк впливають на процес лікування коронавируса
Біологічно активні добавки (БАДи) не є лікарськими засобами, а інформація про те, що вони можуть полегшити або попередити Коронавірусние інфекцію...
Здоров'я 11 квітня 2021, 15:23 (e-news.com.ua)
УЄФА може зобов язати всіх футболістів на Євро-2020 зробити щеплення від коронавируса УЄФА може зобов'язати всіх футболістів на Євро-2020 зробити щеплення від коронавируса
Також повідомляється, що можливий варіант з вакцинацією уболівальників.
Футбол 11 квітня 2021, 16:32 (football.ua)
Стало відомо ім я збитого на смерть поліцейського в Харкові Стало відомо ім'я збитого на смерть поліцейського в Харкові
Поліцейський, якого вчора збила на смерть легковик, коли він перебігав на червоне світло жваву дорогу в Харкові, виявився родом з Київщини, перед...
Події 11 квітня 2021, 17:36 (glavnoe.ua)
Специфічний запах від шкіри тіла може вказувати на небезпечне захворювання Специфічний запах від шкіри тіла може вказувати на небезпечне захворювання
Про специфічний запах, що виходить від шкіри тіла, як можливий ознаці небезпечних порушень в організмі, розповіла терапевт Наталя Лазуренко.
Здоров'я 11 квітня 2021, 00:40 (NeBoley.com.ua)
Будівництво висотки в районі будинку №56 по вул. 23 серпня о Харкові буде зупинено Будівництво висотки в районі будинку №56 по вул. 23 серпня о Харкові буде зупинено
Про це сьогодні, 10 квітня, під час зустрічі з жителями будинків по вул. 23 Августа повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За ...
Суспільство 11 квітня 2021, 05:00 (glavnoe.ua)
Денисенко вспомнила, как любимый рассказал первой жене о чувствах к ней:  Это был ад Денисенко вспомнила, как любимый рассказал первой жене о чувствах к ней: "Это был ад"
Звездные супруги рассказали о проблемах в отношениях.
Світські хроніки 11 квітня 2021, 00:15 (ТСН.ua)
Ляпісний олівець від папілом Ляпісний олівець від папілом
Папіломи, або бородавки, відносяться до доброякісних новоутворень шкіри і слизових оболонок, спричинених вірусом папіломи людини (ВПЛ). Видаляти ...
Здоров'я 11 квітня 2021, 02:48 (e-news.com.ua)
Боротьба за єврокубки:  Боротьба за єврокубки: "
Господарі здобули вольову перемогу.
Спорт 11 квітня 2021, 03:52 (ТСН.ua)
Похорон принца Філіпа пройдуть 17 квітня Похорон принца Філіпа пройдуть 17 квітня
Відспівування і похорони чоловіка королеви Великобританії Єлизавети Другої принца Філіпа, який помер 9 квітня на сотому році життя, відбудуться 1...
Суспільство 11 квітня 2021, 06:17 (glavnoe.ua)
П яний киянин лякав городян зміями П'яний киянин лякав городян зміями
Нетверезий житель Києва був затриманий співробітниками правоохоронних органів після того, як влаштував прогулянку по місту в компанії двох змій.
Події 11 квітня 2021, 06:13 (glavnoe.ua)
Александр Пикалов прокомментировал новость о своей смерти Александр Пикалов прокомментировал новость о своей смерти
Не так давно в Сети появилась информация о смерти звезды.
Світські хроніки 11 квітня 2021, 00:48 (ТСН.ua)
Куман: Не знаю, навіщо в Іспанії працює VAR. Всі бачили гру Куман: Не знаю, навіщо в Іспанії працює VAR. Всі бачили гру
Наставник Барселони висловився про поразку від Реала в матчі чемпіонату Іспанії.
Футбол 11 квітня 2021, 08:34 (football.ua)
Кристал Пелас - Челсі 1: 4 Відео голів та огляд матчу Кристал Пелас - Челсі 1: 4 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії.
Футбол 11 квітня 2021, 08:30 (football.ua)
Парма - Мілан 1: 3 Відео голів та огляд матчу Парма - Мілан 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 11 квітня 2021, 08:29 (football.ua)
Мессі не зробив жодного гольового дії в семи El Clasico поспіль, після відходу Роналду з Реала Мессі не зробив жодного гольового дії в семи El Clasico поспіль, після відходу Роналду з Реала
Аргентинський форвард, схоже, втратив свій головний стимул.
Футбол 11 квітня 2021, 10:47 (football.ua)
Роберто: Мене дратує, що арбітр не пішов дивитися повтор епізоду з пенальті в кінці гри Роберто: Мене дратує, що арбітр не пішов дивитися повтор епізоду з пенальті в кінці гри
Захисник каталонської Барселони поділився емоціями від поразки в El Clasico.
Футбол 11 квітня 2021, 09:46 (football.ua)
Україна і турец підписали угоду про будівництво житла для кримських татар Україна і турец підписали угоду про будівництво житла для кримських татар
Президент України Володимир Зеленський заявив, що вітає підписання міжурядової угоди між Україною і Туреччиною про житлове будівництво для кримсь...