Майнц на останніх хвилинах вирвав перемогу над Кельном

11 квітня 2021, 22:57 | Футбол
Майнц, getty images

В рамках 28-го туру німецької Бундесліги Кельн поступився Майнцу (2: 3).

У першій половині гри команди обмінялися взяттями воріт. На 11-й забив Боетьюс, а на 43-й реалізував пенальті Дуда.

У злодієм таймі команди також не розслаблялися. Спочатку Скіра вивів вперед господарів, а через кілька хвилин Онісіво зробив рахунок 2: 2.

Вирішальний м'яч був забитий вже на останніх хвилинах матчу. Автором голу став Баррейро.

Кельн - Майнц 2: 3.

Голи: Дуда, 43, Скіра, 61 - Боетьюс, 11, Онісіво, 65 Баррейро, 90 + 2 Кельн: Хорн, Ехізібуе (Якобс, 46), Чіхос, Хорхе Мері (Борнаув, 78), Каттербах (Хорн, 46),.

Майнц: Центнер, да Кошта, Белль, Ніакате, Сен-Жюст, Мвене, Кор, Боетіюс (Латцен, 79), Баррейро, Онісіво (Квайсон, 79), Буркардт (Салаї, 55).

Попередження: Дуда, Каттербах, Мвене (42).