Осасуна на виїзді шокувала Вільярреал

11 квітня 2021, 18:42 | Футбол

Завершився матч чемпіонату Іспанії.

В рамках 30-го раунду іспанської Ла Ліги Вільярреал вдома поступився Осасуні (1: 2).

Перший тайм команди провели досить інертно. У господарів було більше шансів відкрити рахунок, але жоден з них не вилився в гол.

У другому таймі ситуація в корені змінилася. Осасуна усіма силами пішла вперед і на 64-й хвилині кількість переросла в якість. Монкайола скористався пасом від Санчеса і відкрив рахунок.

Але буквально через шість хвилин " І знову пройшло 4 хвилини і рахунок став на користь гостей.

Будимир після подачі з кутового вистрибнув вище всіх і відправив м'яч у ворота.

Вільярреал - Осасуна 1: 2 Голи: Гарсія (АГ), 70 - Монкайола, 64, Будимир, 74 Вільярреал: Асенхо, Коста (Педраса, 46), Фойт, Фунес Морі, Пенья (Жерар Морено, 46), Піно (Чуквуезе,.

Осасуна: Еррера, Хуан Крус (Санчес, 61), Арідане, Відаль, Давид Гарсія, Брашанац, Монкайола, Рубен Гарсія (Роберто Торрес, 76), Бархом (Ойєр Санхурхо, 76), Будимир (Кальєрі, 76), Мартінес (Торро.