Архів новин 

новини: 30 березня 2021 у рубриці:  

Кіпр сенсаційно обіграв Словенію

Завершився один з матчів відбору на ЧС-2022.
Футбол 30 березня 2021, 23:56 (football.ua)

Фітоестрогени: що це таке, і як вони можуть допомогти при клімаксі Фітоестрогени: що це таке, і як вони можуть допомогти при клімаксі
Приблизно половина жінок в період клімаксу або перименопаузи стикаються з різними дискомфортними симптомами - приливи жару, нічна пітливість, без...
Здоров'я 30 березня 2021, 22:51 (e-news.com.ua)
Росіянин з котеджу стріляє по перехожих і росгвардейцам Росіянин з котеджу стріляє по перехожих і росгвардейцам
У Підмосковних Митіщах 61-річний чоловік забарикадувався в котеджі і стріляв по людях, коли приїхали правоохоронці, то він перевів приціл на них.
Події 30 березня 2021, 19:38 (glavnoe.ua)
Сатанинські кросівки, мавпа і Індія: фото дня Сатанинські кросівки, мавпа і Індія: фото дня
Підбірка яскравих зображень, публікування і подій, що сталися в Україні та світі 30 березня 2021 року.
Події 30 березня 2021, 20:45 (Корреспондент.net)
Комиссия Минздрава проверяет харьковские больницы Комиссия Минздрава проверяет харьковские больницы
Министр здравоохранения Украины Максим Степанов назначил проверку опорных заведений Харькова. Комиссия, которая должна проверить соответствие дан...
Суспільство 30 березня 2021, 19:26 (glavnoe.ua)
Жезус: Агуеро - кращий гравець в історії Манчестер Сіті Жезус: Агуеро - кращий гравець в історії Манчестер Сіті
Форвард висловився про відхід аргентнца.
Футбол 30 березня 2021, 21:48 (football.ua)
Названо ефективні способи відбілювання зубів в домашніх умовах Названо ефективні способи відбілювання зубів в домашніх умовах
Прості і безпечні способи. Як відбілити зуби в домашніх умовах, розповідаємо про п'ять простих народних методах, повідомляє HealthyStyle. info з...
Здоров'я 30 березня 2021, 14:18 (e-news.com.ua)
Польща втратила ще двох гравців перед матчем з Англією Польща втратила ще двох гравців перед матчем з Англією
Гжегож Крихов'як і Каміл П'ятковського заразилися коронавірусів.
Футбол 30 березня 2021, 15:22 (football.ua)
СБУ провела обыски в организациях Медведчука по всей стране СБУ провела обыски в организациях Медведчука по всей стране
medv. jpg Служба безопасности Украины проводит следственные действия в отношении руководства и представителей организации Украинский выбор, лидер...
Суспільство 30 березня 2021, 14:29 (Електронні Вісті)
Тупицкий и Касминин оспорили указ Зеленского об отмене их назначения судьями КСУ Тупицкий и Касминин оспорили указ Зеленского об отмене их назначения судьями КСУ
tupic. jpg Александр Тупицкий и Алесандр Касминин оспорили в Верховном суде указ президента Владимира Зеленского, которым отменяется их назначени...
Суспільство 30 березня 2021, 14:51 (Електронні Вісті)
Шикарний переможний гол зі штрафного від Сергійчука в Першій лізі Шикарний переможний гол зі штрафного від Сергійчука в Першій лізі
29-річний форвард приніс своєму клубу перемогу і три важливих очки.
Футбол 30 березня 2021, 16:27 (football.ua)
Вчені: їзда на велосипеді врятує від цукрового діабету Вчені: їзда на велосипеді врятує від цукрового діабету
Вчені з Університету Південної Данії встановили, що їзда на велосипеді є хорошою профілактикою розвитку цукрового діабету другого типу, пише Natu...
Спорт 30 березня 2021, 17:29 (e-news.com.ua)
Хомчак: Росія стягує війська до кордонів України Хомчак: Росія стягує війська до кордонів України
Росія нарощує війська поблизу державного кордону України на півночі, на сході і на півдні.
Політика 30 березня 2021, 18:32 (glavnoe.ua)
Украина первой в мире приравняла электронный паспорт к бумажному Украина первой в мире приравняла электронный паспорт к бумажному
Верховная Рада Украины приняла законопроект №4355, который полностью приравнивает электронные документы к их бумажным аналогам. Ранее на такой ша...
Наука та здоров'я 30 березня 2021, 19:26 (glavnoe.ua)
Свічки при клімаксі від сухості і для відновлення мікрофлори Свічки при клімаксі від сухості і для відновлення мікрофлори
Клімакс приносить в життя жінки чимало змін. Згасання репродуктивної функції супроводжується неприємними симптомами, причиною яких є зниження ест...
Здоров'я 30 березня 2021, 00:09 (e-news.com.ua)
Світоліна закамбечіла проти колишньої другої ракетки планети і вийшла в чвертьфінал турніру в Майамі Світоліна закамбечіла проти колишньої другої ракетки планети і вийшла в чвертьфінал турніру в Майамі
Українка зуміла переломити хід зустрічі після програного першого сету.
Спорт 30 березня 2021, 04:25 (ТСН.ua)
Кінець епохи: кращий голеадор в історії  Кінець епохи: кращий голеадор в історії "
Серхіо Агуеро покине "
Спорт 30 березня 2021, 08:43 (ТСН.ua)
Нацбанк залишив курси валют на 30 березня 2021 майже без змін Нацбанк залишив курси валют на 30 березня 2021 майже без змін
Національний банк України на 30 березня 2021 року встановив офіційний курс на рівні 27,96 гривень за долар. Курс виріс менш ніж 1 копійку в порів...
Економіка 30 березня 2021, 01:12 (glavnoe.ua)
Російські хакери зламали пошту шефа внутрішньої безпеки США Російські хакери зламали пошту шефа внутрішньої безпеки США
Передбачувані російські хакери, завдяки злому IT-компанії SolarWinds, отримали доступ до електронних поштових скриньок вищих американських чиновн...
Політика 30 березня 2021, 05:29 (glavnoe.ua)
Екс-  Екс- "
Співачка весело проводить час в теплих краях.
Світські хроніки 30 березня 2021, 02:16 (ТСН.ua)
NYT: Росія сурмить про експорт вакцини, але при цьому тихо імпортує дози NYT: Росія сурмить про експорт вакцини, але при цьому тихо імпортує дози
" Однак вона була менш гучно щодо однієї країни, яка також імпортує вакцину: Росії. Російський уряд передало за контрактом виробництво " Так само...
Політика 30 березня 2021, 03:22 (glavnoe.ua)
Трав яні збори для печінки при гепатиті Трав'яні збори для печінки при гепатиті
Гепатит - загальна назва гострих та хронічних дифузних запальних захворювань тканин печінки, що викликаються вірусами, токсинами і іншими фактора...
Здоров'я 30 березня 2021, 09:48 (e-news.com.ua)
На Прикарпатье временно приостанавливался подсчет голосов,  заминировали  ОИК №87 На Прикарпатье временно приостанавливался подсчет голосов, "заминировали" ОИК №87
В ночь на вторник неизвестные "заминировали" окружную избирательную комиссию (ОИК) 87-го избирательного округа, где происходит подсчет голосов пр...
Політика 30 березня 2021, 09:53 (glavnoe.ua)
Комплекси загальнорозвиваючих вправ на місці Комплекси загальнорозвиваючих вправ на місці
Призначені для включення в основну частину занять по загальній фізичній підготовці. Дано два ступені труднощі - а і б. а) І. - про. спиною до с...
Спорт 30 березня 2021, 11:58 (e-news.com.ua)
В Україні значно зросла кількість госпіталізованих з COVID-19, - Степанов В Україні значно зросла кількість госпіталізованих з COVID-19, - Степанов
В Україні за минулий тиждень значно зросла кількість хворих і госпіталізованих з COVID-19.
Здоров'я 30 березня 2021, 13:12 (glavnoe.ua)
Укрзализныця продолжает работы по поднятию вагонов поезда Интерсити Укрзализныця продолжает работы по поднятию вагонов поезда Интерсити
bynthc. jpg АО "Укрзализныця" продолжает работы на перегоне возле ст. Славгород по поднятию вагонов поезда Интерсити+ в Запорожье, сошедшего с ре...