Архів новин 

новини: 26 березня 2021 у рубриці:  

З Лаціо не зніматимуть окуляри і не покарають технічними поразками за порушення COVID-протоколу

Клуб піддався більш лояльному покаранню.
Футбол 26 березня 2021, 23:50 (football.ua)

Кобін розповів, чому покинув Минай Кобін розповів, чому покинув Минай
Спеціаліст подав у відставку після матчу з Маріуполем.
Футбол 26 березня 2021, 22:46 (football.ua)
Караваєв - про гол Сидорчука Франції: Він завжди точно направляє удари, особливо в цьому сезоні Караваєв - про гол Сидорчука Франції: Він завжди точно направляє удари, особливо в цьому сезоні
Футболіст оцінив гру збірної в першому матчі відбору до ЧС-2022.
Футбол 26 березня 2021, 20:31 (football.ua)
В очередь на вакцинацию против  ковида  записались 350 тыс. украинцев В очередь на вакцинацию против "ковида" записались 350 тыс. украинцев
В очередь на вакцинацию против коронавируса записались почти 350 тысяч украинцев, сообщили в Центре общественного здоровья. В ЦОЗ напомнили, как ...
Здоров'я 26 березня 2021, 22:45 (glavnoe.ua)
Зеленский отправил начальника Генштаба под Шумы Зеленский отправил начальника Генштаба под Шумы
Президент Украины Владимир Зеленский отреагировал на обострение на Донбассе, сегодня там погибли четыре украинских военнослужащих.
Політика 26 березня 2021, 22:45 (glavnoe.ua)
Степаненко розповів, коли повернеться до повноцінних тренувань в Шахтарі Степаненко розповів, коли повернеться до повноцінних тренувань в Шахтарі
Український опорник продовжує відновлюватися після недавнього пошкодження.
Футбол 26 березня 2021, 13:49 (football.ua)
За сутки в Киеве 1164 новых заболевших COVID-19 За сутки в Киеве 1164 новых заболевших COVID-19
kiev. jpg Количество заболевших коронавирусной инфекцией COVID-19 в Киеве 25 марта увеличилось по сравнению с предыдущими сутками на 1 164 челове...
Здоров'я 26 березня 2021, 14:09 (Електронні Вісті)
Святослав Вакарчук выпустил концертную версию проекта  Оранжерея Святослав Вакарчук выпустил концертную версию проекта "Оранжерея"
Артист представил видеоверсию чувственные треков.
Світські хроніки 26 березня 2021, 15:42 (ТСН.ua)
Черноморцу — 85! Вспоминаем самые памятные матчи в истории  моряков Черноморцу — 85! Вспоминаем самые памятные матчи в истории "моряков"
Сегодня, 26 марта, 85-летний юбилей отмечает один из самых славных и интересных украинских футбольных клубов — одесский Черноморец.
Футбол 26 березня 2021, 16:14 (football.ua)
На Донбассе погибли четверо военнослужащих, еще двое ранены 2На Донбассе погибли четверо военнослужащих, еще двое ранены
Четверо военнослужащих Вооруженных сил Украины погибли в результате обстрела российскими войсками в районе населенного пункта Шумы. Об этом сообщ...
Події 26 березня 2021, 17:16 (glavnoe.ua)
В Украине за сутки коронавирусом инфицировалось рекордное количество детей В Украине за сутки коронавирусом инфицировалось рекордное количество детей
rad. jpg В Украине за прошедшие сутки COVID-19 заболело рекордное число детей, коронавирусная болезнь молодеет. Об этом написал в Facebook глава ...
Здоров'я 26 березня 2021, 18:07 (Електронні Вісті)
83-річна Джейн Фонда розсекретила свої сексуальні фантазії 83-річна Джейн Фонда розсекретила свої сексуальні фантазії
Актриса представляє секс з молодими чоловіками.
Світські хроніки 26 березня 2021, 00:30 (ТСН.ua)
Який напій може «зруйнувати» підшлункову залозу Який напій може «зруйнувати» підшлункову залозу
Підшлункова залоза - один з важливих органів травної системи, і в той же час - один з найбільш вразливих. Лікар-дієтолог Олексій Ковальков розпов...
Здоров'я 26 березня 2021, 04:50 (NeBoley.com.ua)
У популярній приправі знайшли секрет довголіття У популярній приправі знайшли секрет довголіття
Багато приправи застосовуються не тільки в кулінарії, але і в косметології та медицині. Однією з них є орегано, її смак знайомий всім, але далеко...
Здоров'я 26 березня 2021, 03:47 (NeBoley.com.ua)
Парі матч стара версія: особливості та переваги Парі матч стара версія: особливості та переваги
Букмекерська компанія «Паріматч» почала свою діяльність більше 10 років тому. За цей час букмекер встиг двічі змінити дизайн сайту. Це говорить п...
Спорт 26 березня 2021, 00:29 (glavnoe.ua)
У умершего после вакцинации провизора из Черновцов обнаружили коронавирус У умершего после вакцинации провизора из Черновцов обнаружили коронавирус
В Черновцах у провизора аптеки, который 24 марта умер из-за инсульта, обнаружили коронавирус. Кроме того, COVID-19 подтвердили у двух коллег, с к...
Здоров'я 26 березня 2021, 00:31 (glavnoe.ua)
В тепломережах спростували подорожчання опалення в Харкові В тепломережах спростували подорожчання опалення в Харкові
Тарифи на послуги КП «Харківські теплові мережі» залишаються на рівні 2019 року.
Економіка 26 березня 2021, 01:36 (glavnoe.ua)
У Черкаській області зростає кількість диких тварин У Черкаській області зростає кількість диких тварин
Лісівники і мисливці Черкаської області провели облік диких тварин в місцевих угіддях. Кількість дичини в лісах знаходиться в межах оптимальної ч...
Суспільство 26 березня 2021, 02:43 (glavnoe.ua)
Хронічне безсоння: названі причини і способи боротьби Хронічне безсоння: названі причини і способи боротьби
Це поширена проблема. Сон - це базова потреба кожної людини. Дорослим людям слід спати не менше 7-8 годин на добу, а дітям - від 10 до 17 в зале...
Здоров'я 26 березня 2021, 07:10 (e-news.com.ua)
Коммунистка из Харькова, обвиняемая в сепаратизме, победила в Европейском суде по правам человека Коммунистка из Харькова, обвиняемая в сепаратизме, победила в Европейском суде по правам человека
Украина должна выплатить более 19 тыс. евро компенсации 72-летней екснардепу от Коммунистической партии Алле Александровской, которую обвинили в ...
Суспільство 26 березня 2021, 00:50 (glavnoe.ua)
Ібрагімович - найстарший футболіст в історії збірної Швеції Ібрагімович - найстарший футболіст в історії збірної Швеції
Златан встановив чергове досягнення.
Футбол 26 березня 2021, 09:18 (football.ua)
У Білорусі на Дні Волі затримали близько 200 мітингувальників У Білорусі на Дні Волі затримали близько 200 мітингувальників
У Білорусі активісти вчора відзначили День Волі. Демонстрації пройшли майже по всій старне, затримали від 140 до 200 осіб.
Події 26 березня 2021, 10:26 (glavnoe.ua)
Рабіо: Ювентус переживає складний період, є складнощі з колективом Рабіо: Ювентус переживає складний період, є складнощі з колективом
Француз висловився про туринському клубі.
Футбол 26 березня 2021, 11:34 (football.ua)
Луїс Енріке - про нічию з Грецією: Мені сподобалися ставлення і темп гри у виконанні збірної Іспанії Луїс Енріке - про нічию з Грецією: Мені сподобалися ставлення і темп гри у виконанні збірної Іспанії
Наставник іспанської команди висловився про результат матчу відбору на ЧС-2022.
Футбол 26 березня 2021, 11:30 (football.ua)
3 вірних способу швидко постаріти в холодну пору року 3 вірних способу швидко постаріти в холодну пору року
Лущення, передчасні зморшки і купероз, червоний ніс і обвітрені щоки - ви ж не хочете, щоб на вашому ніжному обличчі з'явилися такі неприємні сюр...
Здоров'я 26 березня 2021, 12:41 (e-news.com.ua)
Румунія - Північна Македонія 3: 2 Відео голів та огляд матчу Румунія - Північна Македонія 3: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів відбіркового поєдинку на чемпіонат світу 2024 року.
Футбол 26 березня 2021, 12:37 (football.ua)
Троим лидерам  Украинского выбора  вручили подозрения в государственной измене - Офис генпрокурора 2Троим лидерам "Украинского выбора" вручили подозрения в государственной измене - Офис генпрокурора
medv. jpg Офис Генерального прокурора сообщил о подозрении трем руководителям инициативных групп организации Украинский выбор по факту участия в ...