Архів новин 

новини: 25 березня 2021 у рубриці:  

Мілан і Кессі обговорюють збільшення зарплати за новим контрактом

Івуарійський хавбек може надовго залишитися футболістом "
Футбол 25 березня 2021, 23:20 (football.ua)

Рой Кін може очолити Селтік Рой Кін може очолити Селтік
Легендарний півзахисник Манчестер Юнайтед може отримати роботу в Шотландії.
Футбол 25 березня 2021, 23:18 (football.ua)
Дуелунд повторно перехворів коронавірусів Дуелунд повторно перехворів коронавірусів
Крім травм в нинішньому сезоні, датчанин вдруге перехворів коронавірусів.
Футбол 25 березня 2021, 21:01 (football.ua)
Наступний сезон АПЛ розпочнеться 14 серпня Наступний сезон АПЛ розпочнеться 14 серпня
Стали відомі терміни проведення наступного сезону чемпіонату Англії.
Футбол 25 березня 2021, 20:58 (football.ua)
Вчені з ясували, як дитячі харчові звички впливають на здоров я в майбутньому Вчені з'ясували, як дитячі харчові звички впливають на здоров'я в майбутньому
Чому важливо харчуватися правильно з дитинства. Вчені з'ясували, що негативний ефект від раціону, багатого жирами і «швидкими» вуглеводами, збер...
Здоров'я 25 березня 2021, 14:30 (e-news.com.ua)
Неочевидні причини синдрому хронічної втоми Неочевидні причини синдрому хронічної втоми
Втома - звичний симптом у людей, які піддаються тривалій емоційно-інтелектуальної і фізичної навантаженні. Іноді навіть тривалий відпочинок не до...
Здоров'я 25 березня 2021, 15:36 (e-news.com.ua)
Тіма Білоруських зізнався в зберіганні і вживанні наркотиків Тіма Білоруських зізнався в зберіганні і вживанні наркотиків
Артистові загрожує до п'яти років позбавлення волі.
Світські хроніки 25 березня 2021, 16:42 (ТСН.ua)
Выборы мэра Харькова: за Терехова готовы проголосовать большинство харьковчан (соцопрос) Выборы мэра Харькова: за Терехова готовы проголосовать большинство харьковчан (соцопрос)
В электоральных симпатиях харьковчан на предстоящих внеочередных выборах лидирует нынешний секретарь Харьковского горсовета Игорь Терехов.
Політика 25 березня 2021, 15:44 (glavnoe.ua)
  Він зробив свій вибір  " Він зробив свій вибір "
Зібрали всі коментарі представників збірної Франції після матчу з Україною.
Футбол 25 березня 2021, 18:50 (football.ua)
Лікування стоматиту у дітей Лікування стоматиту у дітей
Стоматит - це поширене захворювання, яке супроводжується запальним процесом слизових оболонок в порожнині рота. Найчастіше воно зустрічається у м...
Здоров'я 25 березня 2021, 17:46 (e-news.com.ua)
Апелляционный суд оставил в силе заочный арест Януковича по делу о захвате госвласти Апелляционный суд оставил в силе заочный арест Януковича по делу о захвате госвласти
yanyk. jpg Киевский апелляционный суд оставил в силе заочный арест бывшего Президента Виктора Януковича по делу о захвате государственной власти....
Суспільство 25 березня 2021, 16:46 (Електронні Вісті)
Крем для повік бренду Оксани Самойлової був визнаний кращим на ринку Крем для повік бренду Оксани Самойлової був визнаний кращим на ринку
Популярність продукції бренду Оксани Самойлової поступово набирає обертів, і все це тому, що бізнес-леді активно працює не тільки над збільшенням...
Здоров'я 25 березня 2021, 00:23 (NeBoley.com.ua)
У харківських поліклініках будуть супроводжувати людей зі слабким зором У харківських поліклініках будуть супроводжувати людей зі слабким зором
У поліклініках Харкова призначать відповідальних за надання послуг із супроводу людей з порушенням зору. Таке рішення прийняли сьогодні, 24 берез...
Суспільство 25 березня 2021, 01:26 (glavnoe.ua)
Вчені пояснили, чи дійсно щодня потрібно проходити 10 тисяч кроків Вчені пояснили, чи дійсно щодня потрібно проходити 10 тисяч кроків
Міф став частиною рекламної кампанії, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net Коли йдеться про здоровий ...
Спорт 25 березня 2021, 03:35 (e-news.com.ua)
7 способів заощадити на покупці ліків 7 способів заощадити на покупці ліків
У зв'язку з пандемією люди частіше стали звертатися за ліками і дотримуватися елементарних правил гігієни. Аптеки пропонують великий вибір різни...
Здоров'я 25 березня 2021, 10:12 (e-news.com.ua)
Що не можна робити після операції на хребті Що не можна робити після операції на хребті
Розглянемо часті патології і розповімо про можливості після операції на хребті. Після операції при стенозі хребетного каналаСтеноз хребетного ка...
Здоров'я 25 березня 2021, 08:00 (e-news.com.ua)
Нацкорпус в Києві заблокував заправки Glusco за нібито зв язок з Медведчуком Нацкорпус в Києві заблокував заправки Glusco за нібито зв'язок з Медведчуком
Представники української націоналістичної партії "
Події 25 березня 2021, 09:03 (glavnoe.ua)
Противник тричі порушував  Противник тричі порушував "
З початку доби, 24 березня, було зафіксовано три ворожих обстріли позицій українських захисників в районі відповідальності оперативно-тактичного ...
Події 25 березня 2021, 10:09 (glavnoe.ua)
Зеленский: Ничья на выезде с чемпионами мира – not bad 2Зеленский: Ничья на выезде с чемпионами мира – not bad
Президент Украины оценил матч квалификации ЧМ-2022.
Футбол 25 березня 2021, 01:37 (football.ua)
Автогол Кімпембе переписали на гол Сидорчука Автогол Кімпембе переписали на гол Сидорчука
Два українця додали до свого активу по результативному дії.
Футбол 25 березня 2021, 11:14 (football.ua)
Ведущий ТСН Святослав Гринчук с женой-красавицей вышел в свет Ведущий ТСН Святослав Гринчук с женой-красавицей вышел в свет
Ведущий посетил единую ежегодную семейную премию в Украине "Родина Року".
Світські хроніки 25 березня 2021, 10:42 (ТСН.ua)
Дієго дав принципову згоду на перехід в Бенфіку - ЗМІ Дієго дав принципову згоду на перехід в Бенфіку - ЗМІ
Форвард може знайти свій новий клуб вже до початку наступного сезону.
Футбол 25 березня 2021, 13:24 (football.ua)
Дан Балан возвращается на  Голос країни-11  ради Тины Кароль Дан Балан возвращается на "Голос країни-11" ради Тины Кароль
Артист будет помогать Тине в нелегком выборе участников.
Світські хроніки 25 березня 2021, 12:14 (ТСН.ua)
В МОЗ уточнили правила ношения маски в регионах красной зоны В МОЗ уточнили правила ношения маски в регионах красной зоны
maska. jpg Минздрав внес изменения в постановление от 22 марта, в которых обозначил конкретный перечень мест обязательного ношения масок в регион...
Здоров'я 25 березня 2021, 12:25 (Електронні Вісті)
Миколенко: Вважаю, що вся команда відпрацювала добре Миколенко: Вважаю, що вся команда відпрацювала добре
Українець задоволений гравцями своєї національної команди.
Футбол 25 березня 2021, 14:28 (football.ua)
Виктор Ляшко заявил о своем выздоровлении от COVID-19 2Виктор Ляшко заявил о своем выздоровлении от COVID-19
lyash. jpg Вакцинированный против коронавируса одной дозой главсанврач Виктор Ляшко выздоровел от COVID-19. Об этом он написал в Facebook. читать...