Архів новин 

новини: 23 березня 2021 у рубриці:  

Туреччина - Нідерланди: прогноз на матч кваліфікації чемпіонату світу-2022

Вашій увазі букмекерські котирування на поєдинок першого туру кваліфікації ЧС-2022.
Футбол 23 березня 2021, 23:12 (football.ua)

У Харкові чоловік викинув дружину з четвертого поверху У Харкові чоловік викинув дружину з четвертого поверху
Червонозаводський районний суд Харкова визнав винним чоловіка за фактом замаху на умисне вбивство.
Події 23 березня 2021, 17:53 (glavnoe.ua)
Кроос не допоможе збірній Німеччини в найближчих матчах Кроос не допоможе збірній Німеччини в найближчих матчах
Німецький хавбек пропустить майбутні зустрічі національної команди.
Футбол 23 березня 2021, 19:59 (football.ua)
Застуда може перемогти COVID-19 і витіснити його з організму - исследовани Застуда може перемогти COVID-19 і витіснити його з організму - исследовани
Вчені стверджують, що деякі віруси конкурують між собою. А риновирус сильніше коронавируса і може його заблокувати.
Наука 23 березня 2021, 21:03 (Корреспондент.net)
Родині офіцера терміново потрібна допомога! Родині офіцера терміново потрібна допомога!
У родині начальника фізичної підготовки і спорту Східного територіального управління НГУ Бухарінова Віталія Володимировича сталася біда. Його син...
Суспільство 23 березня 2021, 21:14 (glavnoe.ua)
Довбік: Гол не пахне, правильно? Довбік: Гол не пахне, правильно?
Один з останніх викликаних Андрієм Шевченком футболістів прокоментував перший день роботи в національній команді на поточних зборах.
Футбол 23 березня 2021, 11:25 (football.ua)
Експерти відповіли, чи потрібна вакцинація тим, хто перехворів коронавірусів Експерти відповіли, чи потрібна вакцинація тим, хто перехворів коронавірусів
В Україні вже майже місяць триває процес вакцинації від COVID-19. Крім нестачі препаратів і недостатньої довіри до них з боку населення, виникає ...
Здоров'я 23 березня 2021, 12:27 (NeBoley.com.ua)
Шевченко: На жаль, у нас дуже мало часу на підготовку Шевченко: На жаль, у нас дуже мало часу на підготовку
Наставник збірної України прокоментував підготовку команди до старту кваліфікації на чемпіонат світу-2022.
Футбол 23 березня 2021, 13:34 (football.ua)
Министерство здравоохранения Украины расширило красную зону каратнтина 2Министерство здравоохранения Украины расширило красную зону каратнтина
zona. jpg В Украине обновили зоны эпидопасности по уровню распространения коронавируса: в красную зону перешла Львовская область, в оранжевую вхо...
Здоров'я 23 березня 2021, 12:07 (Електронні Вісті)
Полиция объявила оподозрение в хулиганстве одному из организаторов беспорядков у Офиса Президента Полиция объявила оподозрение в хулиганстве одному из организаторов беспорядков у Офиса Президента
podozr. jpg Полиция сообщила одному из организаторов акции в поддержку активиста Сергея Стерненко у Офиса Президента о подозрении в хулиганстве. ...
Суспільство 23 березня 2021, 12:48 (Електронні Вісті)
В НБУ назвали риски отказа от сотрудничества с МВФ В НБУ назвали риски отказа от сотрудничества с МВФ
bank. jpg Отказ от сотрудничества с Международным валютным фондом приведет к росту расходов на обслуживание долга, сокращение притока иностранных...
Фінанси і банки 23 березня 2021, 14:46 (Електронні Вісті)
МОЗ проведе пілотну вакцинацію людей віком від 80 років уже цього тижня – Ляшко МОЗ проведе пілотну вакцинацію людей віком від 80 років уже цього тижня – Ляшко
Міністерство охорони здоров’я планує з 22 березня провести пілотну вакцинацію проти COVID-19 людей віком від 80 років. Про це повідомили у пресс...
Україна 23 березня 2021, 15:01 (e-news.com.ua)
У Києві записати дитину в перший клас можна буде з 12 квітня – КМДА У Києві записати дитину в перший клас можна буде з 12 квітня – КМДА
У Києві з 12 квітня почнуть приймати документи на вступ у перший клас. Про це повідомили в освітньому департаменті Київської міської державної а...
Україна 23 березня 2021, 15:42 (e-news.com.ua)
На Харківщині перевищений епідпоріг захворюваності на ГРВІ На Харківщині перевищений епідпоріг захворюваності на ГРВІ
У Харківській області показник захворюваності на ГРВІ за минулий тиждень (15-21 березня) виріс на 35,9% в порівнянні з попередньою (8-14 березня).
Здоров'я 23 березня 2021, 02:26 (glavnoe.ua)
В Харькове обновляется подвижной состав электротранспорта В Харькове обновляется подвижной состав электротранспорта
Подвижный состав харьковского городского электрического транспорта продолжает обновляться.
Суспільство 23 березня 2021, 00:30 (glavnoe.ua)
Алкогольний синдром плода Алкогольний синдром плода
Алкоголь і його метаболіт ацетальдегід проникають через плаценту шляхом простої дифузії, мають тератогенну дію. Їх негативний вплив на плід реал...
Здоров'я 23 березня 2021, 01:23 (e-news.com.ua)
Сон на самоті шкодить здоров ю Сон на самоті шкодить здоров'ю
Багато людей звертаються до лікарів зі скаргами на порушення сну. Причинами цього можуть бути як певні захворювання - наприклад, затікання рук, в...
Здоров'я 23 березня 2021, 05:51 (e-news.com.ua)
Прийоми масажу для дітей до року Прийоми масажу для дітей до року
Масаж для дітей до року сприяє підвищенню тонусу, скоротливої \u200b\u200bздатності і пластичності м'язів у дитини, зміцненню повністю всього опо...
Здоров'я 23 березня 2021, 04:43 (e-news.com.ua)
COVID-19 може прискорити процеси старіння COVID-19 може прискорити процеси старіння
Коронавірус може запустити в організмі неминучі процеси старіння. Це помітили вчені в усьому світі.
Здоров'я 23 березня 2021, 03:38 (NeBoley.com.ua)
Харківським лікарням потрібні люди з медичною освітою Харківським лікарням потрібні люди з медичною освітою
Харків'яни, які мають медичну освіту, можуть отримати роботу в одній з лікарень, де працюють відділення для лікування хворих з COVID-19.
Суспільство 23 березня 2021, 08:05 (glavnoe.ua)
Віталій Портников: Кремль хоче ізоляції Віталій Портников: Кремль хоче ізоляції
Глава російського зовнішньополітичного відомства Сергій Лавров заявив, що відповіддю Росії і Китаю на санкції Заходу може стати відмова від викор...
Політика 23 березня 2021, 07:00 (glavnoe.ua)
Рома розглядає кандидатури Аллегрі і Сарри Рома розглядає кандидатури Аллегрі і Сарри
Паулу Фонсека може завершити роботу в римській команді.
Футбол 23 березня 2021, 08:03 (football.ua)
Патсон Дака - мета Ліверпуля, Севільї, Лейпцига і Роми Патсон Дака - мета Ліверпуля, Севільї, Лейпцига і Роми
За 22-річним форвардом вишикувалася черга з європейських клубів.
Футбол 23 березня 2021, 09:15 (football.ua)
Бущан: Коли Луческу прийшов в Динамо, він першим ділом сказав, що ми - кращі молоді гравці в Україні Бущан: Коли Луческу прийшов в Динамо, він першим ділом сказав, що ми - кращі молоді гравці в Україні
26-річний голкіпер задоволений роботою під керівництвом румунського фахівця.
Футбол 23 березня 2021, 10:19 (football.ua)
Владимир Зеленский провел совещание по вопросам предотвращения распространения COVID-19 в Украине 4Владимир Зеленский провел совещание по вопросам предотвращения распространения COVID-19 в Украине
sveshch. jpg В Киеве, Винницкой и Ивано-Франковской областях сейчас наблюдается наибольшая динамика роста количества больных COVID-19. Об этом со...