Архів новин 

новини: 29 квітня 2021 у рубриці:  

Едегор почне в стартовому складі перший матч проти Вільярреала

Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку півфіналу Ліги Європи УЄФА, в якому зіграють Вільярреал і лондонський Арсенал.
Футбол 29 квітня 2021, 23:21 (football.ua)

В конце апреля в Украине сохранится стабильно теплая погода до +20 В конце апреля в Украине сохранится стабильно теплая погода до +20
В пятницу дневная температура воздуха достигнет в Украине + 15 + 20 градусов. Ночью заморозки возможны только на северо-востоке и в центре страны...
Суспільство 29 квітня 2021, 22:38 (glavnoe.ua)
Китай запустив у космос базовий модуль своєї орбітальної станції Китай запустив у космос базовий модуль своєї орбітальної станції
kit. jpg Китай успішно відправив на низьку навколоземну орбіту базовий модуль " читати далі.
Технології 29 квітня 2021, 20:07 (Електронні Вісті)
Африка, тверк, сто хв і морпіхи: фото дня Африка, тверк, сто хв і морпіхи: фото дня
Підбірка яскравих зображень, публікування і подій, що сталися в Україні та світі 29 квітня 2021 року.
Події 29 квітня 2021, 21:12 (Корреспондент.net)
І знову на арені Дженніфер Псакі! І знову на арені Дженніфер Псакі!
Представник Держдепартаменту США Дженніфер Псакі заявила, що Вашингтон хоче знизити напруженість у відносинах Росії і США. Вашингтон не вважає ан...
Політика 29 квітня 2021, 22:18 (Life-News.Ru)
Бактеріози рослин: що потрібно знати? Бактеріози рослин: що потрібно знати?
Відомо, що природна мікрофлора, яка присутня в навколишньому середовищі й безпосередньо пов’язана з рослинами, може як позитивно впливати на їхні...
Суспільство 29 квітня 2021, 21:14 (NewsMe)
Самомасаж шиї при остеохондрозі в домашніх умовах Самомасаж шиї при остеохондрозі в домашніх умовах
Самомасаж при остеохондрозі шийного відділу хребта може поліпшити стан пацієнта, позбавити від деяких симптомів захворювання і запобігти розвитку...
Здоров'я 29 квітня 2021, 14:45 (e-news.com.ua)
Тьмяна шкіра, целюліт і головний біль - до чого призводить застій лімфи і як врятувати ситуацію Тьмяна шкіра, целюліт і головний біль - до чого призводить застій лімфи і як врятувати ситуацію
Головний біль, млява шкіра, зниження імунітету - ось до чого веде застій лімфи. Допоможе масаж, але його треба правильно робити. Як - розповіла м...
Здоров'я 29 квітня 2021, 15:48 (NeBoley.com.ua)
З 1 травня жителі Харківщини будуть платити за газ по фіксованому річному тарифу, - Тимчук З 1 травня жителі Харківщини будуть платити за газ по фіксованому річному тарифу, - Тимчук
Це дозволить захистити споживачів від сезонних підвищень ціни на газ, підкреслила глава Харківської ОДА.
Економіка 29 квітня 2021, 16:53 (glavnoe.ua)
Ведущая  Сніданку з 1+1  Людмила Барбир рассказала о новом члене семьи Ведущая "Сніданку з 1+1" Людмила Барбир рассказала о новом члене семьи
Зимой звезда "1+1" стала владелицей кошки Муси, которую привезла с далеких гор.
Світські хроніки 29 квітня 2021, 16:43 (ТСН.ua)
Дарміан: Конте краще Ван Гала і Моуріньо Дарміан: Конте краще Ван Гала і Моуріньо
Футболіст розповів про переваги Антоніо Конте над іншими.
Футбол 29 квітня 2021, 19:03 (football.ua)
Вітренко офіційно став главою  Вітренко офіційно став главою "
Юрій Вітренко сьогодні офіційно очолив НАК " Вчора на цій посаді він замінив Андрія Коболєва.
Політика 29 квітня 2021, 18:01 (glavnoe.ua)
Зеленський підписав закон про проведення аукціонів з приватизації під час карантину Зеленський підписав закон про проведення аукціонів з приватизації під час карантину
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відновлення аукціонів з продажу «об'єктів великої приватизації» № 1 365-их, який Верхов...
Політика 29 квітня 2021, 17:59 (glavnoe.ua)
Врачам разрешат выписывать из стационара пациентов с COVID-19, нуждающихся в кислороде Врачам разрешат выписывать из стационара пациентов с COVID-19, нуждающихся в кислороде
vrach. jpg Минздрав намерен внести изменения в стандарт оказания медпомощи при лечении COVID-19 - будет позволена выписка из стационара пациентов...
Здоров'я 29 квітня 2021, 18:12 (Електронні Вісті)
Ксенонотерапія після COVID-19 для усунення залишкових симптомів Ксенонотерапія після COVID-19 для усунення залишкових симптомів
Третє десятиліття XXI століття почалося з глобальної пандемії, викликаної коронавирусной інфекцією.
Здоров'я 29 квітня 2021, 00:46 (NeBoley.com.ua)
Тактика анестезіолога при поєднаних травмах і супутніх болях Тактика анестезіолога при поєднаних травмах і супутніх болях
У зв'язку зі збільшенням частоти поєднаних пошкоджень в структурі сучасного політравматізма зростаючу актуальність набуло питання про пріоритет о...
Здоров'я 29 квітня 2021, 01:50 (e-news.com.ua)
Розпочато розслідування за фактом підриву автомобіля ВСУ на Луганщині Розпочато розслідування за фактом підриву автомобіля ВСУ на Луганщині
Луганська обласна прокуратура почала кримінальне провадження за фактом підриву автомобіля українських військових в зоні проведення ООС. Подія ква...
Події 29 квітня 2021, 03:59 (glavnoe.ua)
НБУ встановив курси валют на 29 квітня 2021 НБУ встановив курси валют на 29 квітня 2021
Національний банк України на 29 квітня 2021 року встановив офіційний курс на рівні 27,78 гривень за долар. Курс виріс на 1 копійку в порівнянні з...
Економіка 29 квітня 2021, 03:57 (glavnoe.ua)
Вибираємо клініку косметології - всі види косметологічних послуг Вибираємо клініку косметології - всі види косметологічних послуг
Наша шкіра потребує щоденної турботи і регулярного професійного.
Здоров'я 29 квітня 2021, 02:54 (NeBoley.com.ua)
Чистий четвер: що можна і не можна робити в цей день Чистий четвер: що можна і не можна робити в цей день
Великий четвер (в народі Чистий четвер) в 2021 році припадає на 29 квітня і є одним з ключових моментів завершення Великого посту і наближення Ве...
Суспільство 29 квітня 2021, 09:24 (glavnoe.ua)
Маркіньос повторив досягнення Роналду і Грізманн в Лізі чемпіонів Маркіньос повторив досягнення Роналду і Грізманн в Лізі чемпіонів
Капітан парижан забиває в чвертьфіналі та півфіналі турніру в другий сезон поспіль.
Футбол 29 квітня 2021, 10:30 (football.ua)
Рада отменила пленарное заседание 30 апреля Рада отменила пленарное заседание 30 апреля
rada. jpg Верховная Рада, которая в четверг, 29 апреля, проведет 2 внеочередных заседания, отменила свое пленарное заседание в пятницу, 30 апреля...