Архів новин 

новини: 15 квітня 2021 у рубриці:  

"Я против российской политики": грузинский боец UFC поддержал Украину и осудил агрессию РФ

Роман Долидзе отметил, что обеспокоен эскалацией со стороны России.
Спорт 15 квітня 2021, 23:43 (ТСН.ua)

Проти  Проти "
Ісмаїлі і Євген Коноплянка пропустять залишок чемпіонату.
Спорт 15 квітня 2021, 23:27 (ТСН.ua)
Популярні звички, здатні викликати рак Популярні звички, здатні викликати рак
Від них краще відмовитися. У всьому світі онкологічні захворювання знаходяться на вершинах списків серед причин смертності людей. І одні з чинни...
Здоров'я 15 квітня 2021, 20:02 (e-news.com.ua)
Косметолог назвала 4 правила ухода за кожей рук весной Косметолог назвала 4 правила ухода за кожей рук весной
Можно использовать маски с облепихой, но лучше избегать добавления эфирных масел, ведь они могут вызвать раздражение кожи
Здоров'я 15 квітня 2021, 19:27 (NeBoley.com.ua)
5 речей, які потрібно спробувати в сексі 5 речей, які потрібно спробувати в сексі
Навіть якщо ви - солідна заміжня жінка, це не привід відмовлятися від експериментів в спальні! Цікаві ідеї допоможуть вам оживити відносини зі св...
Шоу-біз і культура 15 квітня 2021, 21:06 (Sex-news.ru)
Хочете повноцінно висипатися? Їжте менше солодкого - вчені Хочете повноцінно висипатися? Їжте менше солодкого - вчені
Глибокий сон, під час якого організм відновлюється, залежить від вуглеводів з їжі, яку ми їмо.
Здоров'я 15 квітня 2021, 16:42 (NeBoley.com.ua)
Гравина: Італії пора починати процедуру повернення уболівальників на трибуни Гравина: Італії пора починати процедуру повернення уболівальників на трибуни
Президент федерації футболу Італії висловився за присутність вболівальників на стадіонах.
Футбол 15 квітня 2021, 16:37 (football.ua)
Дитина, який зник під Києвом, знайдений! Дитина, який зник під Києвом, знайдений!
Пошуки дворічної дитини, який зник напередодні в Київській області, увінчалися успіхом, - повідомляє поліція.
Події 15 квітня 2021, 17:50 (glavnoe.ua)
В Україні почали вакцинувати олімпійців В Україні почали вакцинувати олімпійців
Вакциною від коронавирусной хвороби COVID-19 в Україні почали прищеплювати олімпійців і паралімпійців, які візьмуть участь в Іграх в Токіо.
Здоров'я 15 квітня 2021, 17:45 (glavnoe.ua)
В Sport Life установили мировой рекорд по становой тяге В Sport Life установили мировой рекорд по становой тяге
15 апреля в Украине был зафиксирован новый мировой рекорд в категории "Максимальный вес, поднятый в становой тяге за одну минуту".
Здоров'я 15 квітня 2021, 17:04 (Корреспондент.net)
Коронавірус увійшов до трійки головних проблем українців, але далеко не на першому місці Коронавірус увійшов до трійки головних проблем українців, але далеко не на першому місці
У березні 2021 року ключовими проблемами країни українці вважали військовий конфлікт на Сході України (47%), відсутність роботи, безробіття (37%)...
Україна 15 квітня 2021, 18:56 (e-news.com.ua)
У Туреччині арбітр зупинив матч, щоб футболісти могли перекусити: відео завірусілось в Мережі У Туреччині арбітр зупинив матч, щоб футболісти могли перекусити: відео завірусілось в Мережі
Рамадан забороняє мусульманам їсти і пити воду після світанку і до заходу.
Спорт 15 квітня 2021, 18:53 (ТСН.ua)
Кабмин выделил 6,5 млрд грн на закупку вакцин Кабмин выделил 6,5 млрд грн на закупку вакцин
kabm. jpg Кабмин выделил Минздраву дополнительно 6,5 млрд грн на закупку вакцин за счет уменьшения объема расходов по программе "Реализация прогр...
Здоров'я 15 квітня 2021, 17:58 (Електронні Вісті)
Без сенсації:  Без сенсації: "
Головний фаворит турніру не без проблем пройшов далі.
Спорт 15 квітня 2021, 04:37 (ТСН.ua)
Названі способи позбутися целюліту Названі способи позбутися целюліту
Якщо ви стиснули ногу, а на ній горбки - не переживайте, це не целюліт.
Здоров'я 15 квітня 2021, 06:55 (NeBoley.com.ua)
Навальний подає в суд на колонію через Коран Навальний подає в суд на колонію через Коран
Російський опозиційний політик Олексій Навальний подає в суд на колонію № 2 в місті Покрові у Володимирській області через те, що йому не дають К...
Події 15 квітня 2021, 08:00 (glavnoe.ua)
Рада схвалила законопроект про випуск ОВДП на 20 млрд грн Рада схвалила законопроект про випуск ОВДП на 20 млрд грн
Верховна Рада України схвалила проект закону №5308, згідно з яким пропонується випустити державні цінні папери сумарною вартістю в 20 млрд грн з ...
Економіка 15 квітня 2021, 07:58 (glavnoe.ua)
Якщо болить спина при фибромиалгии: тактика ведення пацієнтів Якщо болить спина при фибромиалгии: тактика ведення пацієнтів
Курація пацієнтів з СФМ мультимодальна Найбільш важливими аспектами є позитивне і співчутливе ставлення, яке починається з самого першого контакт...
Здоров'я 15 квітня 2021, 12:19 (e-news.com.ua)
Планшети iPad - чим вони відрізняються від пропозицій інших компаній? Планшети iPad - чим вони відрізняються від пропозицій інших компаній?
Якщо на ринку смартфонів у Apple ще можна знайти якихось об'єктивних конкурентів, то ось з планшетами у інших компаній справжня біда. Тому що тіл...
Технології 15 квітня 2021, 15:34 (e-news.com.ua)
Шрами після вітрянки Шрами після вітрянки
Шрами після вітрянки є одним з варіантів ускладнення. Вітряна віспа - це гостре висококонтагіозна інфекційне захворювання, що викликається вірусо...
Здоров'я 15 квітня 2021, 14:30 (e-news.com.ua)
Торрейра: Я зараз же хочу перейти в Бока Хуніорс Торрейра: Я зараз же хочу перейти в Бока Хуніорс
Уругваєць має намір перебратися в американський чемпіонат.
Футбол 15 квітня 2021, 14:29 (football.ua)
Тупицкий снова не явился на заседание суда Тупицкий снова не явился на заседание суда
tupic. jpg Сегодня, 15 апреля, прошло очередное заседание Печерского суда Киева по избранию меры пресечения для отстраненного от должности главы ...
Суспільство 15 квітня 2021, 13:37 (Електронні Вісті)
У Рівному школярів повернуть за парти на прохання батьків У Рівному школярів повернуть за парти на прохання батьків
У Рівному дітей 5-11 класів повернуть за парти шкіл з 19 квітня. Про це повідомили в пресслужбі міськради. Таке рішення прийняли на засіданні к...
Україна 15 квітня 2021, 14:31 (e-news.com.ua)
Алена Шоптенко в откровенных нарядах устроила жаркие танцы на столе Алена Шоптенко в откровенных нарядах устроила жаркие танцы на столе
Танцовщица решила развлечь себя на карантине.
Світські хроніки 15 квітня 2021, 16:14 (ТСН.ua)
Хмара тегів