Архів новин 

новини: 27 квітня 2021 у рубриці:  

Рада прийняла закон про заочний засудженні

Парламент на позачерговому засіданні 27 квітня ухвалила законопроект про заочний засудженні. Законопроект № 2164 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудовог...
Політика 27 квітня 2021, 23:41 (glavnoe.ua)

Бензема і Вінісіус складуть дует форвардів Реала в матчі з Челсі Бензема і Вінісіус складуть дует форвардів Реала в матчі з Челсі
Зінедін Зідан і Томас Тухель визначилися зі складами на матч Ліги чемпіонів.
Футбол 27 квітня 2021, 23:39 (football.ua)
У Харкові до 6 років в язниці засудили молодого  У Харкові до 6 років в'язниці засудили молодого "
У Харкові за збут психотропної речовини молодої людини засудили до 6 років в'язниці з конфіскацією майна.
Суспільство 27 квітня 2021, 20:12 (glavnoe.ua)
Нові опції для Шевченка: на Євро-2020 розширять заявку збірних Нові опції для Шевченка: на Євро-2020 розширять заявку збірних
Кількість гравців національної команди, які поїдуть на першість континенту, збільшать до 26.
Спорт 27 квітня 2021, 21:22 (ТСН.ua)
Стали відомі деталі переговорів Шахтаря з Де Дзербі Стали відомі деталі переговорів Шахтаря з Де Дзербі
Донецький клуб бажає переманити молодого фахівця.
Футбол 27 квітня 2021, 22:28 (football.ua)
В Україні встановили розмір компенсацій в разі смерті після вакцинації від COVID-19 В Україні встановили розмір компенсацій в разі смерті після вакцинації від COVID-19
Згідно з документом, якщо людина помре через вакцинацію від коронавируса, то членам його сім'ї, батькам або утриманцям заплатять 750-кратний розм...
Здоров'я 27 квітня 2021, 13:45 (NeBoley.com.ua)
СБУ попередила хакерську атаку на держоргани України СБУ попередила хакерську атаку на держоргани України
Кіберспеціалісти СБУ завадили спецслужбам РФ здійснити потужну вірусну атаку на держоргани України. Метою атаки були центральні органи влади і ор...
Події 27 квітня 2021, 14:50 (glavnoe.ua)
Україна висилає співробітника Генконсульства РФ в Одесі Україна висилає співробітника Генконсульства РФ в Одесі
Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з оголошенням 26 квітня МЗС Російської Федерації співробітника посольс...
Політика 27 квітня 2021, 14:48 (glavnoe.ua)
Лейпциг очолить головний тренер РБ Зальцбург Джессі Марш - Фабріціо Романо Лейпциг очолить головний тренер РБ Зальцбург Джессі Марш - Фабріціо Романо
Американський фахівець, ймовірно, перебереться в Бундеслігу.
Футбол 27 квітня 2021, 17:00 (football.ua)
Трек Олега Винника и Элины Иващенко  Діаманти  бьет рекроды по просмотрам Трек Олега Винника и Элины Иващенко "Діаманти" бьет рекроды по просмотрам
Композиция стала хитом в первые дни после премьеры.
Світські хроніки 27 квітня 2021, 15:12 (ТСН.ua)
Президент України: Росія тисне не перший рік, ми сприймаємо це спокійно Президент України: Росія тисне не перший рік, ми сприймаємо це спокійно
zel. jpeg Президент України Володимир Зеленський вважає за доцільне залучення до мирних переговорів інших держав, адже це може сприяти більш швид...
Суспільство 27 квітня 2021, 19:09 (Електронні Вісті)
Жан Беленюк привез бронзу с чемпионата Европы Жан Беленюк привез бронзу с чемпионата Европы
Беленюк выиграл у хорвата Вякослава Любуріча 7:1 утром 24 апреля, а уже в вечерней программе в борьбе за бронзу одержал победу над немцем Максими...
Спорт 27 квітня 2021, 17:56 (NeBoley.com.ua)
Віце-прем єр Чехії спростував слова Земана про  Віце-прем'єр Чехії спростував слова Земана про "
Міністр внутрішніх справ і віце-прем'єр Чехії Ян Гамачек в понеділок спростував слова чеського президента Мілоша Земана про те, що слідчі працюют...
Політика 27 квітня 2021, 00:40 (glavnoe.ua)
Компанія виробила підроблених сигарет і алкоголю на суму близько 10 млн грн Компанія виробила підроблених сигарет і алкоголю на суму близько 10 млн грн
Податкова міліція ліквідувала виробництво контрафактних тютюнових виробів і алкоголю. Офіційний виробник займався виготовленням підроблених сигар...
Події 27 квітня 2021, 06:11 (glavnoe.ua)
Пілінг для сухої шкіри обличчя Пілінг для сухої шкіри обличчя
Найчастіше, коли пишуть про пілінгу, скрабах і взагалі будь-який глибокому очищенню, увагу переважно приділяють жирній шкірі. Зрозуміло, питання ...
Здоров'я 27 квітня 2021, 02:50 (e-news.com.ua)
Десять перевірених способів швидко позбутися від гикавки Десять перевірених способів швидко позбутися від гикавки
Вас часто переслідує гикавка? Ми знаємо чудові способи її позбутися! Гикавка в більшості випадків - абсолютно невинне явище, до того ж вона швидк...
Здоров'я 27 квітня 2021, 07:14 (e-news.com.ua)
ООС: Шість обстрілів від бойовиків за добу. Без втрат ООС: Шість обстрілів від бойовиків за добу. Без втрат
За сьогодні, 26 квітня, зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню з боку окупантів. Без втрат серед українських бійців.
Події 27 квітня 2021, 09:23 (glavnoe.ua)
Чистая прибыль Укроборонпрома в 2020 году выросла вдвое Чистая прибыль Укроборонпрома в 2020 году выросла вдвое
В 2020 году ГК "Укроборонпром" получил 2,56 млрд грн чистой прибыли. Это вдвое больше, чем в 2019 году и на 21,9% больше планового показателя, со...
Економіка 27 квітня 2021, 00:50 (glavnoe.ua)
Засмагла Анфіса Чехова похвалилася жіночною фігурою в бікіні Засмагла Анфіса Чехова похвалилася жіночною фігурою в бікіні
Зірка опублікувала знімки в купальнику.
Світські хроніки 27 квітня 2021, 10:34 (ТСН.ua)
ООС: Дев ять обстрілів за добу, поранений один військовослужбовець ООС: Дев'ять обстрілів за добу, поранений один військовослужбовець
За минулу добу, 26 квітня, в районі проведення операції Об'єднаних сил збройні формування Російської Федерації 9 разів порушили режим припинення ...
Події 27 квітня 2021, 11:38 (glavnoe.ua)
У Туреччині вводиться повна локдаун У Туреччині вводиться повна локдаун
У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні з 29 квітня по 17 травня в Туреччині буде діяти повний локдаун. Про це повідомив прези...
Суспільство 27 квітня 2021, 11:37 (glavnoe.ua)
Вага в дитинстві може визначити всю подальшу життя Вага в дитинстві може визначити всю подальшу життя
Нове австралійське дослідження показує, що зміни в способі життя довгостроково пов'язані з одночасними змінами індексу маси тіла.
Здоров'я 27 квітня 2021, 12:40 (NeBoley.com.ua)
Елена Кравец стала ведущей нового шоу на  1+1 Елена Кравец стала ведущей нового шоу на "1+1"
Артистка присоединится к команде ведущих проекта "Твой День".
Світські хроніки 27 квітня 2021, 11:46 (ТСН.ua)
За прошедшие сутки 7915 новых заболевших коронавирусом За прошедшие сутки 7915 новых заболевших коронавирусом
vir. jpg За прошедшие сутки, 26 апреля, в Украине выявили 7915 новых заболевших коронавирусом (днем ранее - 5062), 17 391 пациент выздоровел от C...
Здоров'я 27 квітня 2021, 11:51 (Електронні Вісті)
Минздрав разворачивает более 2000 пунктов вакцинации от COVID-19 Минздрав разворачивает более 2000 пунктов вакцинации от COVID-19
vakc. jpg С 28 апреля 2021 года в Украине начнут работать 2127 пунктов вакцинации против COVID-19. Об этом сообщает пресс-служба Минздрава. читат...
Здоров'я 27 квітня 2021, 12:31 (Електронні Вісті)
DOROFEEVA показала себя в школьные годы с тату внизу живота DOROFEEVA показала себя в школьные годы с тату внизу живота
Артистка прибегла к воспоминаниям.
Світські хроніки 27 квітня 2021, 13:13 (ТСН.ua)
Хмара тегів