Архів новин 

новини: 17 квітня 2021 у рубриці:  

Україна у відповідь висилає російського дипломата

Територію України протягом кількох днів повинен покинути старший дипломат посольства РФ. Це крок у відповідь України на видворення Росією українського консула Олександра Сосонюк.
Події 17 квітня 2021, 23:11 (glavnoe.ua)

На похоронах принца Філіпа було до 30 осіб На похоронах принца Філіпа було до 30 осіб
Чоловік королеви Великобританії Єлизавети II, герцог Единбурзький принц Філіп у суботу, 17 квітня, був похований у каплиці Святого Георгія, що є ...
Події 17 квітня 2021, 22:06 (glavnoe.ua)
Сайядманеш і Шахаб очолять атаку Зорі в матчі проти Ворскли Сайядманеш і Шахаб очолять атаку Зорі в матчі проти Ворскли
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 22-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють полтавська Ворскла і луганська Зоря.
Футбол 17 квітня 2021, 18:52 (football.ua)
Їж і худни: дієві поради від дієтолога Їж і худни: дієві поради від дієтолога
Ми зібрали невеликий список рекомендацій для боротьби із зайвими кілограмами. Для тих, хто хоче схуднути існує величезна кількість дієт, однак не...
Здоров'я 17 квітня 2021, 19:54 (e-news.com.ua)
Інтрига жива:  Інтрига жива: "
Героєм зустрічі став форвард господарів Владислав Кулач.
Спорт 17 квітня 2021, 20:59 (ТСН.ua)
Шахтер — Динамо Киев 0:1 Видео гола и обзор матча Шахтер — Динамо Киев 0:1 Видео гола и обзор матча
Представляем вашему вниманию видео лучших моментов поединка чемпионата Украины.
Футбол 17 квітня 2021, 22:04 (football.ua)
Евертон - Тоттенхем 2: 2 Відео голів та огляд матчу Евертон - Тоттенхем 2: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Англії.
Футбол 17 квітня 2021, 12:06 (football.ua)
Валенсія має намір звільнити Грас по закінченню сезону Валенсія має намір звільнити Грас по закінченню сезону
Результати команди в поточному футбольному році не вразили керівництво клубу.
Футбол 17 квітня 2021, 12:04 (football.ua)
За минулу добу бойовики 15 разів відкривали вогонь по українських позиціях на Донбасі За минулу добу бойовики 15 разів відкривали вогонь по українських позиціях на Донбасі
За минулу добу російські найманці на Донбасі здійснили 15 обстрілів українських позицій, з початку поточної зафіксований один обстріл. Постраждал...
Політика 17 квітня 2021, 13:21 (glavnoe.ua)
Головні вітаміни для мозку, імунітету і щастя Головні вітаміни для мозку, імунітету і щастя
Холодна пора - саме стресовий для нашого організму. Мало сонця, мало тепла, набагато менше доступних джерел вітамінів. Проте, в будь-який сезон м...
Здоров'я 17 квітня 2021, 12:16 (e-news.com.ua)
Модель поскаржилася на який змінив її ботокс Модель поскаржилася на який змінив її ботокс
Зірка реаліті-шоу і плюс-сайз модель Джемма Коллінз поскаржилася на змінилося до невпізнання від ботокса обличчя.
Здоров'я 17 квітня 2021, 14:25 (NeBoley.com.ua)
Ділянка Московського проспекту в Харкові перерили до червня Ділянка Московського проспекту в Харкові перерили до червня
Рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від Гімназійній набережної до вул. Богдана Хмельницького, буде заборонено з 17 квітня по 1 червня.
Суспільство 17 квітня 2021, 16:38 (glavnoe.ua)
Роналду не зіграє проти Аталанти через травму Роналду не зіграє проти Аталанти через травму
Португалець не допоможе "
Футбол 17 квітня 2021, 17:42 (football.ua)
Ньюкасл не дозволив ослабленому видаленням Вест Хему зробити неймовірний камбек Ньюкасл не дозволив ослабленому видаленням Вест Хему зробити неймовірний камбек
Божевільний матч 32-го туру АПЛ зафіксував завершився непростою перемогою сорок.
Футбол 17 квітня 2021, 18:49 (football.ua)
Інтернасьонал оголосив про повернення Тайсона Інтернасьонал оголосив про повернення Тайсона
Футболіст повернувся в рідний клуб.
Футбол 17 квітня 2021, 00:01 (football.ua)
Названа хвороба, яка збільшує смертність від коронавируса Названа хвороба, яка збільшує смертність від коронавируса
Існує два основних типи інсультів: ішемічні і геморагічні, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net Паціє...
Здоров'я 17 квітня 2021, 01:04 (e-news.com.ua)
Симптоми коксартрозу кульшового суглоба 1 ступеня Симптоми коксартрозу кульшового суглоба 1 ступеня
Коксартроз тазостегнового суглоба 1 ступеня - рання стадія захворювання, яка характеризується деформацією хряща і кістки і супроводжується епізод...
Здоров'я 17 квітня 2021, 07:33 (e-news.com.ua)
П ять секретів здорового сну П'ять секретів здорового сну
Сон - це природна необхідність людини, як їжа і питво, тому необхідно щодня добре висипатися, щоб починати день бадьорим і здоровим. Здоровий со...
Здоров'я 17 квітня 2021, 05:19 (e-news.com.ua)
Візит до стоматолога: коли і як часто потрібно відвідувати лікаря? Візит до стоматолога: коли і як часто потрібно відвідувати лікаря?
Багато з нас часто не бачать потреби у відвідуванні стоматолога, поки ситуація того не зажадає грунтовно.
Здоров'я 17 квітня 2021, 04:16 (NeBoley.com.ua)
Названий кращий овоч для зміцнення кісток Названий кращий овоч для зміцнення кісток
Мільйони людей у \u200b\u200bсвіті страждають остеопорозом - захворюванням, пов'язаним з втратою кальцію в кістках.
Здоров'я 17 квітня 2021, 06:25 (NeBoley.com.ua)
Куман: Дивно, що всіх цікавить не фінал Кубка, а моє майбутнє Куман: Дивно, що всіх цікавить не фінал Кубка, а моє майбутнє
Тренер Барселони залишився незадоволений питаннями на передматчевій прес-конференції.
Футбол 17 квітня 2021, 07:31 (football.ua)
У Харкові хочуть сортувати сміття, щоб знизити навантаження на полігон У Харкові хочуть сортувати сміття, щоб знизити навантаження на полігон
Чи не виділяти землю для нових полігонів - одна з цілей КП «Муніципальна компанія поводження з відходами». Про це в Харківському прес-клубі повід...
Суспільство 17 квітня 2021, 02:08 (glavnoe.ua)
Стало відомо, скільки витрачав Марадона на своїх рідних Стало відомо, скільки витрачав Марадона на своїх рідних
Дієго Марадона не скупився перед смертю. Як стало відомо, за останні шість років життя легендарний аргентинець витратив на своїх рідних і близьки...
Спорт 17 квітня 2021, 09:56 (NeBoley.com.ua)
К єлліні: Якщо проблема Ювентуса в Роналду, то я хотів би побільше таких проблем К'єлліні: Якщо проблема Ювентуса в Роналду, то я хотів би побільше таких проблем
Захисник Ювентуса не згоден з тими, хто критикує Кріштіану Роналду.
Футбол 17 квітня 2021, 08:41 (football.ua)
Марселіно: Постараємося вимкнути Мессі з гри у фіналі Кубка Іспанії Марселіно: Постараємося вимкнути Мессі з гри у фіналі Кубка Іспанії
Тренер Атлетика поділився своїм рецептом успіху.
Футбол 17 квітня 2021, 08:39 (football.ua)
Тер Штеген: Коли є можливість виграти трофей, матч стає особливим Тер Штеген: Коли є можливість виграти трофей, матч стає особливим
Воротар Барселони розповів про настрій на фінал Кубка Іспанії.
Футбол 17 квітня 2021, 09:48 (football.ua)
Моуріньо - у відповідь на критику від Погба: Мені плювати на його думку Моуріньо - у відповідь на критику від Погба: Мені плювати на його думку
Португальському наставнику довелося відбивати чергові критичні стріли на свою адресу.
Футбол 17 квітня 2021, 10:59 (football.ua)
Победитель  Голосу країни  Сасанчин растрогал песней, которую посвятил тяжелобольной маме Победитель "Голосу країни" Сасанчин растрогал песней, которую посвятил тяжелобольной маме
Роман сделал музыкальный подарок родному человеку в ее 57-летие.
Світські хроніки 17 квітня 2021, 10:44 (ТСН.ua)
Хмара тегів