Архів новин 

новини: 8 квітня 2021 у рубриці:  

ФІФА готує "

До ЧС-2022 положення "
Футбол 08 квітня 2021, 23:54 (football.ua)

Ді Марія віддав 100 голевих пасів за шість сезонів в ПСЖ Ді Марія віддав 100 голевих пасів за шість сезонів в ПСЖ
Левова частка результативних передач очікувано припала на французький чемпіонат.
Футбол 08 квітня 2021, 23:52 (football.ua)
Якщо болить в горлі при дисфагії Якщо болить в горлі при дисфагії
Хворого з дисфагією слід ретельно оглянути, проте диференційно-діагностична цінність об'єктивного огляду не надто висока. Загальний вигляд і мас...
Здоров'я 08 квітня 2021, 19:36 (e-news.com.ua)
Вчені визначили звичку, який скорочує життя на 28 років Вчені визначили звичку, який скорочує життя на 28 років
Якщо хочете бути здоровими і прожити довго, тоді дослідники зі Швеції настійно рекомендують відмовитися від регулярного вживання алкогольних напо...
Здоров'я 08 квітня 2021, 20:40 (NeBoley.com.ua)
Рим, Дублін і Мюнхен можуть втратити право проводити матчі Євро-2020 Рим, Дублін і Мюнхен можуть втратити право проводити матчі Євро-2020
Вся справа в рішенні влади з приводу глядачів на трибунах.
Футбол 08 квітня 2021, 22:49 (football.ua)
Україна повторно розгромила Данію у відборі на Євро-2022 з футзалу Україна повторно розгромила Данію у відборі на Євро-2022 з футзалу
Підопічні Олександра Косенка здобули дві найважливіші перемоги в своїй групі.
Футбол 08 квітня 2021, 21:44 (football.ua)
Баварія поступилася в Лізі чемпіонів вперше за 20 матчів Баварія поступилася в Лізі чемпіонів вперше за 20 матчів
Команда Фліка перервала чудову серію.
Футбол 08 квітня 2021, 08:34 (football.ua)
В Киеве за прошедшие сутки 1886 новых больных коронавирусом В Киеве за прошедшие сутки 1886 новых больных коронавирусом
kiev. jpeg Количество заболевших коронавирусной инфекцией COVID-19 в Киеве 7 апреля по сравнению с предыдущими сутками увеличилось на 1 886 челов...
Здоров'я 08 квітня 2021, 12:27 (Електронні Вісті)
CAS дискваліфікував російських легкоатлетів CAS дискваліфікував російських легкоатлетів
sport. jpg Спортивний арбітражний суд (CAS) виніс у середу, 7 квітня, ряд рішень, які стосуються російських спортсменів. читати далі.
Спорт 08 квітня 2021, 15:07 (Електронні Вісті)
Динамо Загреб - Вільярреал: прогноз на матч Ліги Європи Динамо Загреб - Вільярреал: прогноз на матч Ліги Європи
Вашій увазі букмекерські котирування на поєдинок 1/4 фіналу.
Футбол 08 квітня 2021, 17:14 (football.ua)
На Харківщині нацгвардійці зможуть безкоштовно відвідувати музеї та виставкові зали На Харківщині нацгвардійці зможуть безкоштовно відвідувати музеї та виставкові зали
Вперше в Україні підтримка суспільством бійців Національної гвардії України виходить на принципово новий рівень.
Мистецтво 08 квітня 2021, 15:36 (glavnoe.ua)
Сімоне Індзагі і його сім я заразилися коронавірусів Сімоне Індзагі і його сім'я заразилися коронавірусів
Наставник Лаціо не зможе керувати командою в найближчому матчі.
Футбол 08 квітня 2021, 06:25 (football.ua)
Мбаппе травмувався в кінцівці матчу проти Баварії Мбаппе травмувався в кінцівці матчу проти Баварії
Француз кульгаючи залишав поле.
Футбол 08 квітня 2021, 01:00 (football.ua)
Названі корисні і небезпечні властивості сухофруктів Названі корисні і небезпечні властивості сухофруктів
Важливо пам'ятати, що сухофрукти калорійні і важкі для шлунка. Сухофрукти є корисним продуктом, джерелом багатьох вітамінів. Вони відмінно підхо...
Здоров'я 08 квітня 2021, 05:21 (e-news.com.ua)
Украина планирует запустить собственный спутник дистанционного зондирования Земли Украина планирует запустить собственный спутник дистанционного зондирования Земли
Украина в этом году планирует запустить собственный спутник дистанционного зондирования Земли "Сич-2-1". Об этом на заседании Кабмина заявил прем...
Наука та здоров'я 08 квітня 2021, 01:00 (glavnoe.ua)
Еще две области оказались в  красной  зоне Еще две области оказались в "красной" зоне
С 9 апреля "красный" уровень эпидемиологической опасности вводится в Запорожской и Хмельницкой областях.
Здоров'я 08 квітня 2021, 01:01 (glavnoe.ua)
В пятницу в Краснокутске пройдут похороны украинского военного, погибшего на Донбассе В пятницу в Краснокутске пройдут похороны украинского военного, погибшего на Донбассе
С 49-летним Виктором Гелебрантом простятся 9 апреля в Краснокутске Харьковской области, где проживает его семья. Об этом сообщает Суспільне со сс...