Україна повторно розгромила Данію у відборі на Євро-2022 з футзалу

08 квітня 2021, 21:44 | Футбол
УАФ

У поєдинку п'ятого туру відбіркового етапу Євро-2022 з футзалу збірна України повторно розгромила Данію з рахунком 8: 2. Матч пройшов у запорізькому Палаці спорту Юність.

Друга гра з датчанами за два дні почалася практично з того ж сценарію, що і вчорашня, в якій команда Олександра Косенка обіграла гостей з рахунком 6: 2. На п'ятій хвилині команди обмінялися голами - на влучний удар Ігоря Корсуна гості відповіли забитим м'ячем у виконанні Джеймса Годдарда. Через п'ять хвилин ситуація повторилася і знову "

Однак на перерву українці змогли піти з комфортною перевагою - до фінальної сирени першого тайму у воротах датчан змогли розписатися Сергій Малишка, Данило Абакшина і Ярослав Лебідь, які закріпили рахунок 5: 2 на користь господарів.

У другому таймі гра заспокоїлася і моментів стало менше, проте це не завадило українцям довести рахунок до розгромного. Оформленим дублем відзначився Володимир Разуванов і Лебідь, який забив свій другий м'яч.

Таким чином, збірна України здобула перемогу і набрала дев'ять очок, займаючи друге місце в групі 1, відстаючи від лідируючої Хорватії на шість балів. Данія та Албанія набрали по три очки.

Відзначимо, що матч шостого туру відбору Україна - Албанія був скасований і його доля буде вирішена представниками УЄФА.

Україна - Данія 8: 2 Голи: Корсун, 5, Микитюк, 10, Малишка, 11, Абакшина, 12, Лебідь, 19, 26, Разуванов, 22, 38 - Годдард, 5, Скотт-Расмуссен, 11 Україна: Сухов - Разуванов; Войтович - Малишка, Єрьомін, Лебідь, Микитюк, Абакшина, Журба, Фаренюк, Педяш Данія: Хог - Фальк, Вейс, Бадран, Скотт-Расмуссен; Андерсен - Лаурсен, Йенсен, Юссеф, Хабібі, Йоргенсен, Годдард, Фогт, Мерлінг Хансен.