Архів новин 

новини: 1 травня 2021 у рубриці:  

Екатерина Осадчая и Юрий Горбунов во второй раз станут родителями

Ведущая объявила о третьей беременности.
Світські хроніки 01 травня 2021, 23:45 (ТСН.ua)

Виктор Павлик признался, что на поездки за границу и новую машину заработала его молодая жена Виктор Павлик признался, что на поездки за границу и новую машину заработала его молодая жена
Пока концерты запрещены, больше зарабатывает избранница артиста.
Світські хроніки 01 травня 2021, 23:44 (ТСН.ua)
Сирота зіграє в центрі оборони Динамо в грі проти Ворскли Сирота зіграє в центрі оборони Динамо в грі проти Ворскли
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 24-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють полтавська Ворскла і Динамо Київ.
Футбол 01 травня 2021, 20:56 (football.ua)
Остеохондроз 2 ступеня: поради Остеохондроз 2 ступеня: поради
Остеохондроз 2 ступеня - це дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта, яке має тривалий перебіг з поступовим руйнуванням межсуставних дисків ...
Здоров'я 01 травня 2021, 22:07 (e-news.com.ua)
Азар зіграє проти Осасуни з перших хвилин Азар зіграє проти Осасуни з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 34-го туру іспанської Прімери, в якому зіграють мадридський Реал і Осасуна.
Футбол 01 травня 2021, 23:14 (football.ua)
Динамо Київ розгромило Ворсклу Динамо Київ розгромило Ворсклу
Хет-трик Віталія Буяльського став чудовою основою для впевненої перемоги майбутнього чемпіона.
Футбол 01 травня 2021, 23:12 (football.ua)
Лікар розповіла про терміни відновлення Каргбо Лікар розповіла про терміни відновлення Каргбо
Футболіст через час зможе приступити до тренувань.
Футбол 01 травня 2021, 13:25 (football.ua)
Принципи загальної анестезії при травмах Принципи загальної анестезії при травмах
Преднаркозная лікарська підготовка (премедикація) в даний час є стандартним етапом анестезіологічної допомоги, і якщо при деяких планових операці...
Здоров'я 01 травня 2021, 14:30 (e-news.com.ua)
Суд в окупованому Криму продовжив арешт журналісту Єсипенко Суд в окупованому Криму продовжив арешт журналісту Єсипенко
Суддя Київського районного суду Сімферополя Антон Цикуренко виніс рішення про продовження терміну утримання під вартою для журналіста Владислава ...
Події 01 травня 2021, 14:28 (glavnoe.ua)
Лисенко очолить атаку Колоса в грі проти Десни Лисенко очолить атаку Колоса в грі проти Десни
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 24-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють чернігівська Десна і Ковалевський Колос.
Футбол 01 травня 2021, 15:34 (football.ua)
ВОЗ одобрила для использования еще одну вакцину от коронавируса ВОЗ одобрила для использования еще одну вакцину от коронавируса
moder. jpg Всемирная организация здравоохранения одобрила экстренное использование вакцины от коронавируса mRNA-1237 производства американской ко...
Здоров'я 01 травня 2021, 13:27 (Електронні Вісті)
Єврокубкові інтриги:  Єврокубкові інтриги: "
Команди порадували результативним футболом.
Спорт 01 травня 2021, 18:46 (ТСН.ua)
Матвієнко зіграє зліва в захисті в матчі проти Дніпра-1 Матвієнко зіграє зліва в захисті в матчі проти Дніпра-1
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 24-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють донецький Шахтар і дніпровський Дніпро-1.
Футбол 01 травня 2021, 17:43 (football.ua)
Коноплянка довизван в розширений склад збірної України Коноплянка довизван в розширений склад збірної України
Футболіст продовжує відновлюватися після травми, але незважаючи на це отримав місце в збірній.
Футбол 01 травня 2021, 19:51 (football.ua)
Лестер і Саутгемптон не виявили переможця Лестер і Саутгемптон не виявили переможця
Завершився поєдинок англійської Прем'єр-ліги.
Футбол 01 травня 2021, 01:11 (football.ua)
В аеропорту  В аеропорту "
Більше 1 кг кокаїну в черевній порожнині намагався ввезти на територію України 45-річний європеєць, який прилетів через аеропорт "
Суспільство 01 травня 2021, 03:19 (glavnoe.ua)
В Одесі 2 травня буде чергувати 2,5 тисячі правоохоронців В Одесі 2 травня буде чергувати 2,5 тисячі правоохоронців
Підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної служби України з надзвичайних ситуацій повністю...
Суспільство 01 травня 2021, 02:13 (glavnoe.ua)
У Франції понад тисячу фермерів приїхали на тракторах до будівлі Європарламенту У Франції понад тисячу фермерів приїхали на тракторах до будівлі Європарламенту
Велика акція протесту французьких фермерів проходить в п'ятницю в Страсбурзі у будівлі Європейського парламенту, пише France24.
Суспільство 01 травня 2021, 03:17 (glavnoe.ua)
Як швидко схуднути після пологів і бути стрункою мамою Як швидко схуднути після пологів і бути стрункою мамою
Питання, яке хвилює всіх мам - як зберегти струнку фігуру після народження дитини? Я - мама чотирьох дітей, і я хочу поділитися з усіма своїми ме...
Здоров'я 01 травня 2021, 07:41 (e-news.com.ua)
У людей, які мало рухаються, може розвинутися жирова хвороба печінки У людей, які мало рухаються, може розвинутися жирова хвороба печінки
Багато сьогодні цілий день проводять за робочим столом, а повернувшись додому, сідають на улюблений диван перед телевізором, як передає Інтернет-...
Здоров'я 01 травня 2021, 06:31 (e-news.com.ua)
Суд відпустив Антоненко під цілодобовий домашній арешт Суд відпустив Антоненко під цілодобовий домашній арешт
Шевченківський районний суд Києва змінив запобіжний захід підозрюваному у "
Суспільство 01 травня 2021, 09:54 (glavnoe.ua)
У вихідні - в Харкові до 20 градусів тепла У вихідні - в Харкові до 20 градусів тепла
Прогноз погоди в Харкові на вихідні, 1-4 травня. Як повідомили в Харківському регіональному центрі з гідрометеорології, у суботу в місті - хмарн...
Суспільство 01 травня 2021, 08:52 (glavnoe.ua)
Минулорічний лісова пожежа в Каліфорнії почався зі спроби приховати вбивство Минулорічний лісова пожежа в Каліфорнії почався зі спроби приховати вбивство
Пожежа в окрузі Солано, який став частиною масштабних лісових пожеж в Каліфорнії в минулому році, почався зі спроби приховати вбивство 32-річної ...
Події 01 травня 2021, 08:50 (glavnoe.ua)
Дружина Остапчука в бікіні помацала себе за груди: \? Дружина Остапчука в бікіні помацала себе за груди: \?
Улюблена ведучого відпочиває в Єгипті.
Світські хроніки 01 травня 2021, 10:06 (ТСН.ua)
Манчестер Сіті підписав юного аргентинського футболіста за потенційні 15 млн євро Манчестер Сіті підписав юного аргентинського футболіста за потенційні 15 млн євро
Гравець лінії атаки зіграв лише 21 матч у професійній кар'єрі.
Футбол 01 травня 2021, 10:05 (football.ua)
Загартовування як спосіб посилення імунітету Загартовування як спосіб посилення імунітету
Пам'ятаєте стару радянську пісеньку «Якщо хочеш бути здоровим - загартовуйся? »Загартовування до сих пір один з найдієвіших способів профілактики...
Здоров'я 01 травня 2021, 11:16 (e-news.com.ua)
Барселона встановлювала контакт з ПСЖ з приводу трансферу Неймара Барселона встановлювала контакт з ПСЖ з приводу трансферу Неймара
Сага з можливим поверненням бразильця в каталонський клуб продовжує обростати новими подробицями.
Футбол 01 травня 2021, 11:15 (football.ua)
Як можна відновити сухі ламкі волосся Як можна відновити сухі ламкі волосся
Щоб зберегти волосся здоровими і шовковистим або ж відновити вже пересушені і ламкі локони потрібно використовувати відновлюють масочку. Рецепт о...
Здоров'я 01 травня 2021, 12:20 (e-news.com.ua)
Цыганков, Сидорчук и Андриевский не сыграют с Ворсклой Цыганков, Сидорчук и Андриевский не сыграют с Ворсклой
Футболисты не помогут команде в игре с полтавчанами.
Футбол 01 травня 2021, 11:42 (football.ua)
В Украине 8549 новых случая заболевания коронавирусной инфекцией В Украине 8549 новых случая заболевания коронавирусной инфекцией
vr. jpg Вчера, 30 апреля, в Украине выявили 8549 новых случая заболевания коронавирусной инфекцией (днем ранее - 10 072), выздоровели 14 956 паци...