Архів новин 

новини: 12 травня 2021 у рубриці:  

Росія прискорює "

Паспорти РФ на окупованих територіях Донецької та Луганської областей поки отримали майже 600 тисячі українських громадян.
Політика 12 травня 2021, 23:14 (glavnoe.ua)

Срна: Було приємно бути частиною команди Каштру протягом двох років Срна: Було приємно бути частиною команди Каштру протягом двох років
Даріо попрощався з коучем Луїшем Каштру.
Футбол 12 травня 2021, 22:09 (football.ua)
Роль індивідуальних особливостей організму Роль індивідуальних особливостей організму
Під впливом як туберкульозної, так і сифілітичної інтоксикації сполучна тканина піддається глибоким конституційним змінам. Величина руйнувань, ви...
Спорт 12 травня 2021, 18:57 (e-news.com.ua)
Апетитна Ріанна в в язаному міні-плаття продемонструвала пишні стегна Апетитна Ріанна в в'язаному міні-плаття продемонструвала пишні стегна
Артистка влаштувала імпровізовану фотосесію.
Світські хроніки 12 травня 2021, 17:54 (ТСН.ua)
В СБУ разъяснили, почему Моргенштерну запретили въезд в Украину В СБУ разъяснили, почему Моргенштерну запретили въезд в Украину
Российский рэп-певец (MORGENSHTERN) Моргенштерн (настоящее имя Алишер Тагирович Моргенштерн, имя при рождении - Алексей Валеев) включен в список ...
Політика 12 травня 2021, 17:29 (glavnoe.ua)
Бджоли-жертви, Ізраїль і мертвий крокодил: фото дня Бджоли-жертви, Ізраїль і мертвий крокодил: фото дня
Підбірка яскравих зображень, публікування і подій, що сталися в Україні та світі 12 травня 2021 року.
Події 12 травня 2021, 21:06 (Корреспондент.net)
Лікування гнійного менінгіту Лікування гнійного менінгіту
Гнійний менінгіт - менінгококовий, пневмококової та викликані іншими збудниками - виникають як первинне захворювання оболонок. Захворювання розви...
Здоров'я 12 травня 2021, 12:26 (e-news.com.ua)
В Івано-Франківську з гранатомета підбили BMW В Івано-Франківську з гранатомета підбили BMW
Поліція Прикарпаття встановлює обставини обстрілу автомобіля. Пригода сталася в Івано-Франківську, постраждалих немає, пошкоджено автомобіль. За ...
Події 12 травня 2021, 13:34 (glavnoe.ua)
В Киеве 627 новых случаев коронавируса В Киеве 627 новых случаев коронавируса
kiev. jpg Количество заболевших коронавирусной инфекцией COVID-19 в Киеве 11 мая по сравнению с предыдущими сутками увеличилось на 627 человек до...
Здоров'я 12 травня 2021, 12:20 (Електронні Вісті)
Медведчуку і Козаку оголосили підозри за трьома епізодами - генпрокурор Медведчуку і Козаку оголосили підозри за трьома епізодами - генпрокурор
medved. jpg Депутату Верховної Ради України, голові політради " Про це повідомила на брифінгу у вівторок, 11 травня, генпрокурор України Ірина Ве...
Суспільство 12 травня 2021, 14:38 (Електронні Вісті)
140 українських спортсменів змінили громадянство, щоб виступати на Олімпійських іграх 140 українських спортсменів змінили громадянство, щоб виступати на Олімпійських іграх
У світовому спорті існує чимало випадків, коли учасники Олімпійських ігор (ОІ) представляли не ті країни, де народилися і здобули перше громадянс...
Суспільство 12 травня 2021, 15:44 (glavnoe.ua)
Світоліна закамбечіла і вибила тенісистку російського походження з престижного турніру в Римі Світоліна закамбечіла і вибила тенісистку російського походження з престижного турніру в Римі
Українка провалила перший сет, але зібралася і довела справу до перемоги.
Спорт 12 травня 2021, 15:42 (ТСН.ua)
Новий суперник: Усику запропонували бій з непереможним велетнем Новий суперник: Усику запропонували бій з непереможним велетнем
Олександр може вийти в ринг проти хорвата Філіпа Хрговіч.
Спорт 12 травня 2021, 16:50 (ТСН.ua)
Алан Патрік: Містер Каштру, велике спасибі вам за все Алан Патрік: Містер Каштру, велике спасибі вам за все
Бразилець в Мережі попрощався з наставником.
Футбол 12 травня 2021, 00:35 (football.ua)
5 способів зупинити старіння шкіри 5 способів зупинити старіння шкіри
Незалежно від того, скільки тобі років: трохи за 30 або всього лише 18, повсякденні звички визначають, наскільки молодий буде виглядати твоя шкір...
Здоров'я 12 травня 2021, 02:43 (NeBoley.com.ua)
6 кращих способів прискорити метаболізм 6 кращих способів прискорити метаболізм
Щоб схуднути, всього-то й треба - прискорити метаболізм. Такий стереотип існує серед тих, хто поставив перед собою мету позбутися від зайвих кіло...
Здоров'я 12 травня 2021, 05:58 (e-news.com.ua)
Народні методи лікування кісти нирки Народні методи лікування кісти нирки
Лікування кісти нирки народними засобами не може розглядатися в якості основної терапії, проте в деяких випадках воно може доповнювати проведене ...
Здоров'я 12 травня 2021, 03:46 (e-news.com.ua)
Уникати уваги правоохоронців Медведчуку допомагала  Уникати уваги правоохоронців Медведчуку допомагала "
В Офісі президента заявили, що недоторканність перед правоохоронцями лідера парламентської фракції ОТЗЖ Віктора Медведчука була обумовлена? політ...
Політика 12 травня 2021, 08:09 (glavnoe.ua)
Барселона сенсаційно поступилася у матчі з Леванте Барселона сенсаційно поступилася у матчі з Леванте
Команда Рональда Кумана втратила важливі очки в боротьбі за чемпіонство.
Футбол 12 травня 2021, 08:07 (football.ua)
Мхітарян не поспішає продовжувати контракт з Ромою через прихід Моуріньо Мхітарян не поспішає продовжувати контракт з Ромою через прихід Моуріньо
Півзахисник очікує непростого співробітництва з португальцем.
Футбол 12 травня 2021, 09:14 (football.ua)
Мане: Це найгірший сезон у моїй кар єрі, я повинен визнати це Мане: Це найгірший сезон у моїй кар'єрі, я повинен визнати це
Сенегальський хавбек висловився про невдалий для мерсисайдського клубу розіграші.
Футбол 12 травня 2021, 11:23 (football.ua)
В Украине больше 1000 человек за сутки вакцинировались от коронавируса второй дозой В Украине больше 1000 человек за сутки вакцинировались от коронавируса второй дозой
vakc. jpg Больше 1000 человек были привиты от коронавируса второй дозой вакцины за прошедшие сутки, 11 мая 2021 года. Данные опубликованы на сайт...