Архів новин 

новини: 17 травня 2021 у рубриці:  

Стало відомо, скільки "

Обидва українські гранди припинили виступи на стадії 1/8 фіналу Ліги Європи.
Спорт 17 травня 2021, 23:40 (ТСН.ua)

Побили невинну людину: 4-м харківським поліцейським повідомлено про підозру Побили невинну людину: 4-м харківським поліцейським повідомлено про підозру
Правоохоронці повідомили про підозру чотирьом оперуповноваженим Московського відділу поліції ГУНП в Харківській області. Їм закидають незаконне з...
Події 17 травня 2021, 22:35 (glavnoe.ua)
Як уникнути хронічної втоми і перевтоми Як уникнути хронічної втоми і перевтоми
З нинішнім ритмом життя складно уявити людину, яка не відчула б втоми або стресу часто. Краще, якщо ця стомлення хронічна. Але статистика невблаг...
Здоров'я 17 травня 2021, 19:11 (e-news.com.ua)
Часть областей может перейти в  зеленую  зону карантина, — Шмыгаль Часть областей может перейти в "зеленую" зону карантина, — Шмыгаль
В Украине восьмую неделю подряд снижается уровень заболеваемости COVID-19. Это скоро может позволить перейти нескольким областям в «зеленую» зону...
Суспільство 17 травня 2021, 19:11 (glavnoe.ua)
Легенда  Легенда "
Туринський клуб, швидше за все, звільнить головного тренера команди Андреа Пірло після закінчення сезону.
Спорт 17 травня 2021, 21:20 (glavnoe.ua)
Збірна Хорватії оголосила заявку на Євро-2020 Збірна Хорватії оголосила заявку на Євро-2020
Стали відомі футболісти, які відправляться на турнір.
Футбол 17 травня 2021, 21:32 (football.ua)
Куман: Я не знаю, хто зможе забивати стільки ж голів для Барселони, скільки і Мессі Куман: Я не знаю, хто зможе забивати стільки ж голів для Барселони, скільки і Мессі
Наставник каталонської команди дав оцінку грі своїх підопічних у матчі проти Сельти.
Футбол 17 травня 2021, 10:24 (football.ua)
Бойовики за добу 15 разів порушували  Бойовики за добу 15 разів порушували "
За минулу добу, 16 травня, в районі проведення операції Об'єднаних сил збройні формування Російської Федерації 15 раз порушували режим припинення...
Політика 17 травня 2021, 12:40 (glavnoe.ua)
На поточному тижні планується позачергове засідання парламенту На поточному тижні планується позачергове засідання парламенту
rad. jpg Верховна Рада може зібратися на позачергове засідання у вівторок, 18 травня, для розгляду заяв про відставку трьох членів Кабінету Мініс...
Суспільство 17 травня 2021, 14:44 (Електронні Вісті)
Підготовка до проходження реабілітації наркозалежних Підготовка до проходження реабілітації наркозалежних
Участь в реабілітаційній програмі для наркомана - один з фінальних етапів проведення комплексної терапії.
Здоров'я 17 травня 2021, 16:56 (NeBoley.com.ua)
Шевченко: Бахрейн НЕ буде хлопчиками для биття Шевченко: Бахрейн НЕ буде хлопчиками для биття
Наставник збірної України оцінив найближчого суперника національної команди.
Футбол 17 травня 2021, 18:03 (football.ua)
НБУ намерен отказаться от активного рефинансирования банков НБУ намерен отказаться от активного рефинансирования банков
bank. jpg Национальный банк Украины анализирует возможность отказа от активного рефинансирования банков. Об том сообщил заместитель главы НБУ Юри...
Фінанси і банки 17 травня 2021, 17:16 (Електронні Вісті)
Ла Ліга. Валенсія не помітила Ейбар, Алавес шокував Гранаду і інші матчі Ла Ліга. Валенсія не помітила Ейбар, Алавес шокував Гранаду і інші матчі
Завершилися ще чотири гри чемпіонату Іспанії.
Футбол 17 травня 2021, 00:33 (football.ua)
Реал Сосьєдад крупно обіграв Вальядолід Реал Сосьєдад крупно обіграв Вальядолід
Баскська клуб не віддав п'яту сходинку в турнірній таблиці.
Футбол 17 травня 2021, 00:28 (football.ua)
Лейпциг зіграв внічию з Вольфсбургом і забезпечив собі  Лейпциг зіграв внічию з Вольфсбургом і забезпечив собі "
Команди зуміли по два рази відзначитися у воротах один одного.
Футбол 17 травня 2021, 07:02 (football.ua)
Мілан і Кальярі видали нудну нічию Мілан і Кальярі видали нудну нічию
Завершився матч чемпіонату Італії.
Футбол 17 травня 2021, 02:43 (football.ua)
Екс -  Екс - "
Подружжя разом відпочиває в Єгипті.
Світські хроніки 17 травня 2021, 03:47 (ТСН.ua)
Анна Різатдінова пояснила, навіщо робила пластику живота Анна Різатдінова пояснила, навіщо робила пластику живота
Зірка також зізналася, що колола ботокс.
Світські хроніки 17 травня 2021, 04:50 (ТСН.ua)
Печія при вагітності: причини, безпечні способи усунення Печія при вагітності: причини, безпечні способи усунення
Від печії при вагітності страждає кожна друга жінка. Виникнення симптому пов'язано з фізіологічними змінами в організмі - на ранньому терміні ваг...
Здоров'я 17 травня 2021, 01:37 (e-news.com.ua)
Розрив кісти яєчника Розрив кісти яєчника
Розрив кісти яєчника являє собою важкий стан, що вимагає негайної госпіталізації в стаціонар. Кіста яєчника відноситься до доброякісних утворень ...
Здоров'я 17 травня 2021, 05:56 (e-news.com.ua)
У Лукашенка відібрали етап Кубка світу з біатлону У Лукашенка відібрали етап Кубка світу з біатлону
Виконавчий комітет Міжнародного союзу біатлоністів позбавив Білорусь права прийняти один з етапів Кубка світу з біатлону в майбутньому сезоні. "
Спорт 17 травня 2021, 08:04 (glavnoe.ua)
У понеділок в Харкові до + 28 °, короткочасний дощ У понеділок в Харкові до + 28 °, короткочасний дощ
За прогнозами синоптиків Харківського регіонального центру з гідрометеорології, в області очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів...
Події 17 травня 2021, 09:18 (glavnoe.ua)
МИД запустил проект в поддержку узников Кремля МИД запустил проект в поддержку узников Кремля
Министерство иностранных дел запустило проект в поддержку пленников Кремля - #Незламні. Об этом сообщила заместитель главы МИД Эмине Джапарова в...
Суспільство 17 травня 2021, 08:12 (glavnoe.ua)
Нет смысла принимать препараты для разрежения крови перед и после вакцинации от COVID-19, - Минздрав Нет смысла принимать препараты для разрежения крови перед и после вакцинации от COVID-19, - Минздрав
Нет смысла принимать препараты для разрежения крови перед и после вакцинации от COVID-19.
Здоров'я 17 травня 2021, 10:02 (glavnoe.ua)
Хмара тегів
Новости на русском