Лейпциг зіграв внічию з Вольфсбургом і забезпечив собі "

17 травня 2021, 07:02 | Футбол

Команди зуміли по два рази відзначитися у воротах один одного.

В рамках 33-го туру німецької Бундесліги Лейпциг поділив очки з Вольфсбургом (2: 2).

У першому таймі Вольфсбург грав набагато активніше, і це вилилося в результат. На 12 хвилині Філіп після передачі від Арнольда вивів гостей вперед, а на 45 + 1 той же Філіп зумів оформити дубль.

Однак у другому таймі господарі зуміли перевернути хід зустрічі. На 51 забив Клюйверт, на на 78 Забітцер реалізував пенальті.

Таким чином на тур до кінця Лейпциг забезпечив собі друге місце, набравши 65 очок.

Вольфсбург ж сто відсотків зіграє в Лізі чемпіонів.

Лейпциг - Вольфсбург 2: 2 Голи: Філіп, 12, 45 + 1 - Клюйверт, 51, Забітцер, 78 РБ Лейпциг: Гулачі, Орбан, Клостерманн, Конате (Упамекано, 63), Хенріхс (Анхеліньо, 46), Лаймер (Айдара,.

Вольфсбург: Кастельс, Мбабу, Брукс, Лакруа, Пауло Отава, Арнольд, Герхардт, Шлагер, Філіп (Жозуа Гілавогі, 79), Баку (Руссийон, 90), Вегорст.

Попередження: Хенріхс, Конате, Забітцер, Мбабу, Арнольд, Баку.