Архів новин

новини: 13 травня 2021 у рубриці:

Миколенко отримав травму в матчі проти Зорі

Захисник київського клубу невдало впав після ігрового моменту і був замінений на самому початку матчу.
Футбол 13 травня 2021, 22:20 (football.ua)

Шевченко відвідає фінал Кубка України Шевченко відвідає фінал Кубка України
Наставник збірної України вирушив до Тернополя, де відбудеться матч між Динамо і Зорею.
Футбол 13 травня 2021, 18:01 (football.ua)
Сассуоло - Ювентус 1: 3 Відео голів та огляд матчу Сассуоло - Ювентус 1: 3 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 13 травня 2021, 09:17 (football.ua)
Аталанта - Беневенто 2: 0 Відео голів та огляд матчу Аталанта - Беневенто 2: 0 Відео голів та огляд матчу
Футбол 13 травня 2021, 11:30 (football.ua)
Фінал Кубка України розпочнеться з хвилини мовчання в пам ять про Лобановського Фінал Кубка України розпочнеться з хвилини мовчання в пам'ять про Лобановського
13 травня 2002 року не стало Валерія Лобановського.
Футбол 13 травня 2021, 16:52 (football.ua)
Марсело посварився з Зіданом і вибув з заявки Реала Марсело посварився з Зіданом і вибув з заявки Реала
Бразилець щось не поділив з головним тренером.
Футбол 13 травня 2021, 00:22 (football.ua)
Роналду і Диба забили ювілейні голи за Ювентус Роналду і Диба забили ювілейні голи за Ювентус
Футболісти принесли команді важливу перемогу.
Футбол 13 травня 2021, 01:29 (football.ua)