Архів новин 

новини: 7 квітня 2021 у рубриці:  

Матч України та Нідерландів на Євро зможуть відвідати не менше 12 тисяч осіб

Йохан Кройфф Арена буде вітати вболівальників на матчі чемпіонату Європи.
Футбол 07 квітня 2021, 23:54 (football.ua)

Україна розгромила Данію в матчі відбору на Євро-2022 з футзалу Україна розгромила Данію в матчі відбору на Євро-2022 з футзалу
Підопічні Олександра Косенка впевнено обіграли данців.
Футбол 07 квітня 2021, 22:46 (football.ua)
Росія продала Словаччини не той  Росія продала Словаччини не той "
" В кінці березня відомство направило відповідні зауваження міністерству охорони здоров'я Словаччини, сказала в інтерв'ю новинному агентству TASR...
Здоров'я 07 квітня 2021, 18:29 (glavnoe.ua)
В МОЗ опубликовали график поставки вакцин в Украину В МОЗ опубликовали график поставки вакцин в Украину
vakcinn. jpg Украина по состоянию на 7 апреля законтрактовала 24 миллиона доз вакцин и должна получить их в 20201-м году. Об этом на заседании Ка...
Здоров'я 07 квітня 2021, 17:19 (Електронні Вісті)
Смоллінг і Мхітарян не допоможуть Ромі в матчі ЛЄ з Аяксом Смоллінг і Мхітарян не допоможуть Ромі в матчі ЛЄ з Аяксом
Паулу Фонсека визначився з футболістами, які вирушили на перший чвертьфінальний матч з Аяксом.
Футбол 07 квітня 2021, 20:36 (football.ua)
У зоні ООС загинув молодий військовий з Львівщини У зоні ООС загинув молодий військовий з Львівщини
У зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі загинув 26-річний військовий Ігор Байтала з міста Жидачева Львівської області. Він проходив ...
Події 07 квітня 2021, 14:07 (glavnoe.ua)
Анна Завальская показала, как изменился дуэт  Алиби  за 20 лет Анна Завальская показала, как изменился дуэт "Алиби" за 20 лет
Сегодня девушки празднуют юбилей своей группы.
Світські хроніки 07 квітня 2021, 12:13 (ТСН.ua)
Полякова, Потап, Дядя Жора: украинские звезды, которые зарабатывают на собственных детях Полякова, Потап, Дядя Жора: украинские звезды, которые зарабатывают на собственных детях
Читайте в подборке, кого из детей некоторых звездных семей можно называть кормильцем.
Світські хроніки 07 квітня 2021, 12:42 (ТСН.ua)
Венедиктова підписала підозра братові глави ОАСК Вовка Венедиктова підписала підозра братові глави ОАСК Вовка
vened. jpg Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова підписала підозра в отриманні $ 100 000 в обмін на позитивне рішення Окружного адмініст...
Суспільство 07 квітня 2021, 15:10 (Електронні Вісті)
В Киеве за прошедшие сутки 1417 новых заболевших коронавирусной инфекцией COVID-19 2В Киеве за прошедшие сутки 1417 новых заболевших коронавирусной инфекцией COVID-19
kiev. jpg Количество заболевших коронавирусной инфекцией COVID-19 в Киеве 6 апреля по сравнению с предыдущими сутками увеличилось на 1 417 челове...
Здоров'я 07 квітня 2021, 13:17 (Електронні Вісті)
Звезда  Скаженого весілля-2  Кузнецова во второй раз выходит замуж Звезда "Скаженого весілля-2" Кузнецова во второй раз выходит замуж
Актрисе сделал предложение российский бизнесмен Максим Аплин.
Світські хроніки 07 квітня 2021, 14:16 (ТСН.ua)
Мінінфраструктури представило єдиний транспортний квиток Мінінфраструктури представило єдиний транспортний квиток
Міністерство інфраструктури України представило електронний квиток єдиного муніципального транспортного процесингу для міст.
Суспільство 07 квітня 2021, 01:08 (glavnoe.ua)
Україна уклала договір з Pfizer на поставку 10 млн. доз вакцини від коронавируса Україна уклала договір з Pfizer на поставку 10 млн. доз вакцини від коронавируса
Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на поставку 10 млн доз вакцини проти COVID-19, про що в лютому домовляли...