Україна розгромила Данію в матчі відбору на Євро-2022 з футзалу

07 квітня 2021, 22:46 | Футбол

Підопічні Олександра Косенка впевнено обіграли данців.

У матчі четвертого туру відбіркового етапу Євро-2022 з футзалу збірна України розгромила Данію з рахунком 6: 2. Матч пройшов на нашій території в запорізькому Палаці спорту Юність.

На початку першого тайму команди обмінялися голами. На п'ятій хвилині Олександр Педяш замкнув передачу від Сергія Журби і вивів " Через 40 секунд рахунок знову став рівним - у датчан відзначився Мадс Фальк. І все ж збірна України пішла на перерву у статусі переможця завдяки голу у виконанні Ярослава Лебедя, який прошив ворота суперника зі штрафного, але м'яч зарахували, як автогол Луїса Вейса.

Другий тайм почався з швидких атак від української команди, яка за перші п'ять хвилин двічі розписалася у воротах датчан, а автором дубля став Данило Абакшина. Потім настав час Артема Фаренюка, який за дві хвилини також відзначився двома голами, довівши рахунок до розгромного. При цьому обидві гольові передачі собі в актив записав Журба, який в самій кінцівці матчу відзначився автоголом.

Таким чином, збірна України здобула перемогу з рахунком 6:

2 і завтра пройде ще одна очна дуель з датчанами. Початок матчу о 19:00 за київським часом.

Данія - Україна 2: 6 Голи: Фальк, 5, Журба, 40 (автогол) - Педяш, 5, Вейс, 18 (автогол), Абакшина, 21, 26, Фаренюк, 38, 39 Данія: Хог - Ель-Каз, Фальк; Андерсен - Лаурсен, Йенсен, Юссеф, Труонг, Хабібі, Йоргенсен, Бадран, Мерлінг Хансен Україна: Сухов - Разуванов, Корсун, Шотурма, Зварич; Войтович - Малишка, Єрьомін, Лебідь, Микитюк, Абакшина, Журба, Фаренюк, Педяш.