Куман: Не знаю, навіщо в Іспанії працює VAR. Всі бачили гру

11 квітня 2021, 08:34 | Футбол

Наставник Барселони висловився про поразку від Реала в матчі чемпіонату Іспанії.

У центральному поєдинку 30-го туру іспанської Ла Ліги мадридський Реал здобув перемогу над Барселоною, завдяки якій йому вдалося очолити турнірну таблицю. Головний тренер "

" Перш за все, я хочу сказати, що ми не дуже добре грали в першому таймі. Ні в захисті, ні в нападі "

" У мене є питання лише до роботи суддівської бригади.

Що саме вони вважають одинадцятиметрових? Це був пенальті в кінцівці поєдинку, коли арбітр зупинив гру на кілька хвилин (момент з падінням Брайтвейта на 84-й хвилині - прим. ред. Очевидний пенальті, але ми повинні прийняти ситуацію такою, яка вона є "

\? Очевидно, адже на табло приводу не 2: 2. Я не знаю, навіщо в Іспанії працює VAR. Всі бачили гру "

Нагадаємо, що дивитися відео голів та огляд матчу Реал Мадрид - Барселона ви можете на Football. ua.