Архів новин 

новини: 15 квітня 2021 у рубриці:  

Популярні звички, здатні викликати рак

Від них краще відмовитися. У всьому світі онкологічні захворювання знаходяться на вершинах списків серед причин смертності людей. І одні з чинників, які впливають на розвиток раку, - буденні звички людини. Як спробувати захистити себе від онкології через...
Здоров'я 15 квітня 2021, 20:02 (e-news.com.ua)

Косметолог назвала 4 правила ухода за кожей рук весной Косметолог назвала 4 правила ухода за кожей рук весной
Можно использовать маски с облепихой, но лучше избегать добавления эфирных масел, ведь они могут вызвать раздражение кожи
Здоров'я 15 квітня 2021, 19:27 (NeBoley.com.ua)
Хочете повноцінно висипатися? Їжте менше солодкого - вчені Хочете повноцінно висипатися? Їжте менше солодкого - вчені
Глибокий сон, під час якого організм відновлюється, залежить від вуглеводів з їжі, яку ми їмо.
Здоров'я 15 квітня 2021, 16:42 (NeBoley.com.ua)
В Україні почали вакцинувати олімпійців В Україні почали вакцинувати олімпійців
Вакциною від коронавирусной хвороби COVID-19 в Україні почали прищеплювати олімпійців і паралімпійців, які візьмуть участь в Іграх в Токіо.
Здоров'я 15 квітня 2021, 17:45 (glavnoe.ua)
В Sport Life установили мировой рекорд по становой тяге В Sport Life установили мировой рекорд по становой тяге
15 апреля в Украине был зафиксирован новый мировой рекорд в категории "Максимальный вес, поднятый в становой тяге за одну минуту".
Здоров'я 15 квітня 2021, 17:04 (Корреспондент.net)
Кабмин выделил 6,5 млрд грн на закупку вакцин Кабмин выделил 6,5 млрд грн на закупку вакцин
kabm. jpg Кабмин выделил Минздраву дополнительно 6,5 млрд грн на закупку вакцин за счет уменьшения объема расходов по программе "Реализация прогр...
Здоров'я 15 квітня 2021, 17:58 (Електронні Вісті)
Названі способи позбутися целюліту Названі способи позбутися целюліту
Якщо ви стиснули ногу, а на ній горбки - не переживайте, це не целюліт.
Здоров'я 15 квітня 2021, 06:55 (NeBoley.com.ua)
Якщо болить спина при фибромиалгии: тактика ведення пацієнтів Якщо болить спина при фибромиалгии: тактика ведення пацієнтів
Курація пацієнтів з СФМ мультимодальна Найбільш важливими аспектами є позитивне і співчутливе ставлення, яке починається з самого першого контакт...