Архів новин

новини: 1 листопада 2023 у рубриці:

Баварія сенсаційно залишила Кубок Німеччини, програвши Саарбрюкену із третього дивізіону на останніх хвилинах

Ще навіть не половина сезону, а вже мінус один трофей, який міг би виграти Гаррі Кейн.
Футбол 01 листопада 2023, 23:58 (football.ua)

КАЛ. Челсі впорався без Мудрика, Миколенко з Евертоном йде далі, Ліверпуль вибив Забарного та його Борнмут КАЛ. Челсі впорався без Мудрика, Миколенко з Евертоном йде далі, Ліверпуль вибив Забарного та його Борнмут
Завершилися чергові матчі в рамках 1/8 фіналу Кубка англійської ліги-2023/24.
Футбол 01 листопада 2023, 23:47 (football.ua)
Пономарьов: Дніпро-1 обіграв нас за рахунок майстерності Пономарьов: Дніпро-1 обіграв нас за рахунок майстерності
Керманич Руху висловився про поразку від Дніпра-1 в матчі УПЛ (0:2).
Футбол 01 листопада 2023, 22:59 (football.ua)
ЛА Гелаксі хоче підписати Грізманна ЛА Гелаксі хоче підписати Грізманна
Футболіст може переїхати до іншого чемпіонату.
Футбол 01 листопада 2023, 23:03 (football.ua)
Григорчук – про розгром Зорі: Зіграли у свій футбол проти дуже сильного суперника Григорчук – про розгром Зорі: Зіграли у свій футбол проти дуже сильного суперника
Керманич Чорноморця висловився про перемогу над Зорею в 1/4 фіналу Кубка України.
Футбол 01 листопада 2023, 23:20 (football.ua)
Арсенал із Зінченком без шансів програв дербі Вест Гему та вилетів із Кубка англійської ліги Арсенал із Зінченком без шансів програв дербі Вест Гему та вилетів із Кубка англійської ліги
Команда Мікеля Артети цього разу зупинила виступи на стадії 1/8 фіналу через безвольну поразку на полі суперників.
Футбол 01 листопада 2023, 23:26 (football.ua)
Дженоа — Реджана 2:1 Відео голів та огляд матчу Кубка Італії Дженоа — Реджана 2:1 Відео голів та огляд матчу Кубка Італії
Дивіться відео найкращих моментів матчу Кубка Італії, що відбувся 1 листопада 2023 року, 16:00.
Футбол 01 листопада 2023, 20:13 (football.ua)
Крістал Пелес продовжив контракт із Джорданом Аю Крістал Пелес продовжив контракт із Джорданом Аю
Ганський нападник залишиться в таборі "орлів" до червня 2025 року.
Футбол 01 листопада 2023, 20:34 (football.ua)
Зінченко зіграє з перших хвилин кубкового дебрі проти Вест Гема Зінченко зіграє з перших хвилин кубкового дебрі проти Вест Гема
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 1/8 фіналу Кубку Англійської ліги, у якому зіграють лондонський Вест Гем та лондонський Арсенал.
Футбол 01 листопада 2023, 20:43 (football.ua)
Рух — Дніпро-1 0:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ Рух — Дніпро-1 0:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 1 листопада 2023 року, 18:00.
Футбол 01 листопада 2023, 21:34 (football.ua)
Інтер розглядає можливість відправити Біссека в оренду Інтер розглядає можливість відправити Біссека в оренду
Футболіст може змінити клуб.
Футбол 01 листопада 2023, 22:05 (football.ua)
Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм 1:0 Відео гола та огляд матчу Кубка Німеччини Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм 1:0 Відео гола та огляд матчу Кубка Німеччини
Дивіться відео найкращих моментів матчу Кубка Німеччини, що відбувся 1 листопада 2023 року, 19:00.
Футбол 01 листопада 2023, 22:25 (football.ua)
Інтер може підписати Скальвіні Інтер може підписати Скальвіні
Клуб може підписати гравця з Бергамо.
Футбол 01 листопада 2023, 22:43 (football.ua)
Ньюкасл цікавиться талановитим нападником Сантоса Ньюкасл цікавиться талановитим нападником Сантоса
Бразилець влітку міг опинитися в італійській Серії А.
Футбол 01 листопада 2023, 16:06 (football.ua)
Педрі повністю відновиться до матчу з Шахтарем – він зіграє проти Сосьєдада Педрі повністю відновиться до матчу з Шахтарем – він зіграє проти Сосьєдада
20-річний іспанець провів лише два поєдинки цього сезону.
Футбол 01 листопада 2023, 16:31 (football.ua)
Макуана — найкращий молодий дриблер УПЛ Макуана — найкращий молодий дриблер УПЛ
Конголезький форвард у середньому виконує чотири успішні спроби обіграшу суперника за матч.
Футбол 01 листопада 2023, 16:48 (football.ua)
Чорноморець із хет-триком Штогріна ефектно розібрався із Зорею та вийшов до 1/2 фіналу Кубка України Чорноморець із хет-триком Штогріна ефектно розібрався із Зорею та вийшов до 1/2 фіналу Кубка України
Уперше за останні десять років команда з Одеси братиме участь у настільки високій стадії турніру.
Футбол 01 листопада 2023, 17:02 (football.ua)
Сан-Роке — Жирона 1:2 Відео голів та огляд матчу Кубку Іспанії Сан-Роке — Жирона 1:2 Відео голів та огляд матчу Кубку Іспанії
Дивіться відео найкращих моментів матчу Кубку Іспанії, що відбувся 1 листопада 2023 року, 13:00.
Футбол 01 листопада 2023, 17:09 (football.ua)
Сваток повернувся до стартового складу Дніпра-1 на матч проти Руху Сваток повернувся до стартового складу Дніпра-1 на матч проти Руху
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 5-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють львівський Рух та дніпровський Дніпро-1.
Футбол 01 листопада 2023, 17:12 (football.ua)
Яремчук отримає ігрові хвилини у матчі Кубка Іспанії Яремчук отримає ігрові хвилини у матчі Кубка Іспанії
За словами головного тренера "кажанів" українцю не вистачає впевненості у своїх силах.
Футбол 01 листопада 2023, 17:33 (football.ua)
Кривенцов: Зараз немає результату, але команда в жодному разі не опускає руки Кривенцов: Зараз немає результату, але команда в жодному разі не опускає руки
Наставник луганської команди поділився своїми емоціями після гри з Чорноморцем.
Футбол 01 листопада 2023, 17:53 (football.ua)
Брентфорд захоче за Тоуні щонайменше 65 мільйонів фунтів на тлі інтересу Арсенала та Челсі Брентфорд захоче за Тоуні щонайменше 65 мільйонів фунтів на тлі інтересу Арсенала та Челсі
Поки що майбутнє англійського форварда є відкритим питанням.
Футбол 01 листопада 2023, 18:24 (football.ua)
Ефектний асист Маліновського в овертаймах допоміг Дженоа насилу пройти Реджану в Кубку Італії Ефектний асист Маліновського в овертаймах допоміг Дженоа насилу пройти Реджану в Кубку Італії
Український хавбек з'явився на полі в додатковий час, і вже за дві хвилини записав на свій рахунок результативну передвчу.
Футбол 01 листопада 2023, 18:41 (football.ua)
Тен Гаг: Впевнений, що Манчестер Юнайтед стане краще після важкого початку сезону Тен Гаг: Впевнений, що Манчестер Юнайтед стане краще після важкого початку сезону
Керманич "червоних дияволів" продовжує вірити в своїх футболістів.
Футбол 01 листопада 2023, 19:15 (football.ua)
Чорноморець — Зоря 4:1 Відео голів та огляд матчу Кубка України Чорноморець — Зоря 4:1 Відео голів та огляд матчу Кубка України
Дивіться відео найкращих моментів матчу Кубка України, що відбувся 1 листопада 2023 року, 15:00.
Футбол 01 листопада 2023, 19:35 (football.ua)
Дніпро-1 розібрався з Рухом та ввійшов до трійки лідерів УПЛ Дніпро-1 розібрався з Рухом та ввійшов до трійки лідерів УПЛ
Камбек команди Юрія Максимова до чемпіонських перегонів отримав продовження в перенесеному матчі п'ятого туру.
Футбол 01 листопада 2023, 19:59 (football.ua)