Архів новин 

новини: 9 листопада 2023 у рубриці:  

Мадридський Реал та Ньюкасл цікавляться Маркосом Леонардо

Ще один бразилець для "бланкос"?
Футбол 09 листопада 2023, 23:45 (football.ua)

Лопетегі може стати наступником Санту в Аль-Іттіхаді Лопетегі може стати наступником Санту в Аль-Іттіхаді
Саудівський клуб надіслав пропозицію іспанському спеціалісту.
Футбол 09 листопада 2023, 23:28 (football.ua)
Бюркі визнаний найкращим голкіпером року в МЛС Бюркі визнаний найкращим голкіпером року в МЛС
Футболіст доволі непогано виступає у новому колективі.
Футбол 09 листопада 2023, 22:38 (football.ua)
Дешам стосовно Рабьо: Я трохи заздрю ??тому, що мені ніколи не доводилося бути капітаном Ювентуса Дешам стосовно Рабьо: Я трохи заздрю ??тому, що мені ніколи не доводилося бути капітаном Ювентуса
Тренер прокоментував статус гравця французької збірної.
Футбол 09 листопада 2023, 23:02 (football.ua)
Клопп: Заслужена поразка Клопп: Заслужена поразка
Німецький фахівець не шукає виправдань.
Футбол 09 листопада 2023, 23:27 (football.ua)
Турбаєвський та Антюх повернулись до стартового складу Зорі на матч проти Маккабі Тель-Авів Турбаєвський та Антюх повернулись до стартового складу Зорі на матч проти Маккабі Тель-Авів
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги конференцій УЄФА у рамках групи B, у якому зіграють луганська Зор...
Футбол 09 листопада 2023, 21:12 (football.ua)
ЛАСК з дебютним голом Таловєрова розгромив Юніон Сент-Жилуаз ЛАСК з дебютним голом Таловєрова розгромив Юніон Сент-Жилуаз
Завершився один з поєдинків 4-го туру Ліги Європи.
Футбол 09 листопада 2023, 21:50 (football.ua)
Тулуза в матчі з видовищним фіналом призупинила ходу Ліверпуля до плей-оф Ліги Європи Тулуза в матчі з видовищним фіналом призупинила ходу Ліверпуля до плей-оф Ліги Європи
Французький колектив, хоча й вважався аутсайдером протистояння, провів надзвичайно потужний матч.
Футбол 09 листопада 2023, 21:50 (football.ua)
Ліга Європи. Група G. Славія вдома перемогла Рому, вольова перемога Серветта Ліга Європи. Група G. Славія вдома перемогла Рому, вольова перемога Серветта
Завершилися два поєдинки 4-го туру Ліги Європи.
Футбол 09 листопада 2023, 21:57 (football.ua)
Ліга конференцій. Група F. Фіорентина здолала Чукарічкі, Ференцварош і Генк поділили очки Ліга конференцій. Група F. Фіорентина здолала Чукарічкі, Ференцварош і Генк поділили очки
Завершилися два поєдинки 4-го туру Ліги конференцій.
Футбол 09 листопада 2023, 22:00 (football.ua)
Ліга конференцій. Група G. Айнтрахт впорався з ГІКом, нічия ПАОКа з Абердіном Ліга конференцій. Група G. Айнтрахт впорався з ГІКом, нічия ПАОКа з Абердіном
Завершилися ще два поєдинки 4-го туру Ліги конференцій.
Футбол 09 листопада 2023, 22:17 (football.ua)
Англія оголосила заявку на матчі проти Мальти та Північної Македонії Англія оголосила заявку на матчі проти Мальти та Північної Македонії
Колектив проведе два поєдинки у відборі Євро-2024 в листопаді.
Футбол 09 листопада 2023, 17:03 (football.ua)
Артета: Гаверц? Я дуже щасливий, що він з нами у команді Артета: Гаверц? Я дуже щасливий, що він з нами у команді
Наставник задоволений виступами футболіста.
Футбол 09 листопада 2023, 17:31 (football.ua)
Іноді  Просто треба менше їсти : що таке фетшеймінг та як його уникнути Іноді "Просто треба менше їсти": що таке фетшеймінг та як його уникнути
Це проявляється критикою та глузуванням з людей із надмірною масою тіла і призводить до негативного впливу на їхнє соціальне життя та здоров’я.
Здоров'я 09 листопада 2023, 18:12 (NeBoley.com.ua)
Кепа може пропустити від двох до трьох тижнів Кепа може пропустити від двох до трьох тижнів
Гравець травмувався на розминці перед грою у Лізі чемпіонів.
Футбол 09 листопада 2023, 18:30 (football.ua)
Доак, Кванса та Елліотт гратимуть із перших хвилин матчу-відповіді проти Тулузи Доак, Кванса та Елліотт гратимуть із перших хвилин матчу-відповіді проти Тулузи
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 4-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА у рамках групи E, у якому зіграють Тулуза та Ліверпул...
Футбол 09 листопада 2023, 18:50 (football.ua)
Тухель: Раді, що вийшли у плей-офф Тухель: Раді, що вийшли у плей-офф
"Рекордмайстер" поки йдуть без втрат у цьому розіграші ЛЧ.
Футбол 09 листопада 2023, 18:57 (football.ua)
Атлетіко Мадрид зацікавився Довбиком Атлетіко Мадрид зацікавився Довбиком
Українець привернув увагу більш іменитого клубу.
Футбол 09 листопада 2023, 18:57 (football.ua)
Мусіала через травму може пропустити близько місяця Мусіала через травму може пропустити близько місяця
Відчутна втрата для команди Тухеля.
Футбол 09 листопада 2023, 19:10 (football.ua)
Батька Луїса Діаса звільнили з полону Батька Луїса Діаса звільнили з полону
Чоловіка викрало злочинне озброєне угруповання з Колумбії.
Футбол 09 листопада 2023, 19:38 (football.ua)
Креспо очолив колишній клуб Реброва Креспо очолив колишній клуб Реброва
Аргентинець знову опинився на Аравійському півострові.
Футбол 09 листопада 2023, 20:11 (football.ua)
Рішарлісон переніс операцію на паху Рішарлісон переніс операцію на паху
Точні строки відновлення гравця наразі невідомі.
Футбол 09 листопада 2023, 20:17 (football.ua)
Офіційно: Сімеоне продовжив контракт з Атлетіко Офіційно: Сімеоне продовжив контракт з Атлетіко
Аргентинець тренує "матрацників" з кінця 2011 року.
Футбол 09 листопада 2023, 20:45 (football.ua)
Франція оголосила заявку на відбіркові матчі до Євро-2024 Франція оголосила заявку на відбіркові матчі до Євро-2024
Команда Дешама достроково вийшла на Євро-2024.
Футбол 09 листопада 2023, 20:51 (football.ua)
Хмара тегів