Найкращі моменти Миколенка в матчі з Крістал Пелес

Футбол 11 листопада 2023, 23:46 (football.ua)

Від серцевого нападу на полі помер 28-річний колишній нападник збірної Гани Від серцевого нападу на полі помер 28-річний колишній нападник збірної Гани
Футбол 11 листопада 2023, 23:12 (football.ua)
Осасуна та Лас-Пальмас зіграли внічию, Гранада та Хетафе — аналогічно Осасуна та Лас-Пальмас зіграли внічию, Гранада та Хетафе — аналогічно
Футбол 11 листопада 2023, 22:04 (football.ua)
Тіаго Сілва влітку може повернутися до Флуміненсе Тіаго Сілва влітку може повернутися до Флуміненсе
Футболіст розглядає варіант із переходом до іншого клубу.
Футбол 11 листопада 2023, 22:42 (football.ua)
Крістал Пелес — Евертон 2:3 Відео голів та огляд матчу АПЛ Крістал Пелес — Евертон 2:3 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 11 листопада 2023 року, 17:00.
Футбол 11 листопада 2023, 23:05 (football.ua)
Реал Сосьєдад вирвав перемогу в міцної Альмерії Реал Сосьєдад вирвав перемогу в міцної Альмерії
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 11 листопада 2023, 19:24 (football.ua)
Гол Довбика та асист Циганкова в огляді матчу Райо Вальєкано – Жирона Гол Довбика та асист Циганкова в огляді матчу Райо Вальєкано – Жирона
Футбол 11 листопада 2023, 19:38 (football.ua)
Піолі: Мілан продовжує робити ті самі помилки Піолі: Мілан продовжує робити ті самі помилки
Тренер поділився думками щодо виступів команди.
Футбол 11 листопада 2023, 19:51 (football.ua)
Вулвергемптон — Тоттенгем 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ Вулвергемптон — Тоттенгем 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Футбол 11 листопада 2023, 19:55 (football.ua)
Хет-трик Мбаппе приніс перемогу ПСЖ над Реймсом Хет-трик Мбаппе приніс перемогу ПСЖ над Реймсом
Гольова феєрія французького нападника парижан у матчі чемпіонату Франції.
Футбол 11 листопада 2023, 20:10 (football.ua)
Ювентус розібрався з Кальярі та очолив Серію А Ювентус розібрався з Кальярі та очолив Серію А
"Стара синьйора" здобула п'яту перемогу поспіль і знову вийшла на перше місце в Серії А.
Футбол 11 листопада 2023, 20:59 (football.ua)
Гол Зінченка у стилі  кунг-фу  – у голкіпера не було шансів Гол Зінченка у стилі "кунг-фу" – у голкіпера не було шансів
До вашої уваги результативна дія українця у грі проти Бернлі.
Футбол 11 листопада 2023, 21:22 (football.ua)
Борнмут із Забарним скористався знекровленим станом Ньюкасла Борнмут із Забарним скористався знекровленим станом Ньюкасла
Команда Андоні Іраоли вийшла із зони вильоту.
Футбол 11 листопада 2023, 21:37 (football.ua)
Микита Шевченко захищатиме ворота Олександрії в грі проти Вересу Микита Шевченко захищатиме ворота Олександрії в грі проти Вересу
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 14-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють Олександрія та рівненський Верес.
Футбол 11 листопада 2023, 16:04 (football.ua)
Зінченко та Миколенко зіграють з перших хвилин проти Бернлі і Крістал Пелес Зінченко та Миколенко зіграють з перших хвилин проти Бернлі і Крістал Пелес
Обидва українські захисники потрапили до стартових складів своїх команд на матчі АПЛ.
Футбол 11 листопада 2023, 16:13 (football.ua)
Львівські хірурги: врятування руки та відновлення життя Львівські хірурги: врятування руки та відновлення життя
Ножі справилися із чотирма пальцями та кістю, завдаючи множинні переломи, дефекти кісткової та м'яких тканин, а також пошкодили сухожилля, артері...
Здоров'я 11 листопада 2023, 16:43 (NeBoley.com.ua)
Вулвергемтон у неймовірному стилі вирвав перемогу над Тоттенгемом Вулвергемтон у неймовірному стилі вирвав перемогу над Тоттенгемом
Команда Анге Постекоглу провела важкий матч і була близька до перемоги, але провалила останні хвилини.
Футбол 11 листопада 2023, 16:37 (football.ua)
Асист Русина допоміг Сандерленду обіграти Бірмінгем Асист Русина допоміг Сандерленду обіграти Бірмінгем
Для українського форварда це був дебютний асист у Чемпіоншипі.
Футбол 11 листопада 2023, 16:54 (football.ua)
Гол Довбика та асист Циганкова допомогли Жироні обіграти Райо Вальєкано Гол Довбика та асист Циганкова допомогли Жироні обіграти Райо Вальєкано
Команда Мічела провела не надто виразний матч, але все ж здобула три очки.
Футбол 11 листопада 2023, 17:00 (football.ua)
Беллінгем пропустить поєдинок проти Валенсії Беллінгем пропустить поєдинок проти Валенсії
Англієць отримав невелике пошкодження в матчі проти Райо Вальєкано.
Футбол 11 листопада 2023, 17:37 (football.ua)
Мілан не втримав перевагу у два м ячі над Лечче Мілан не втримав перевагу у два м'ячі над Лечче
Команда Стефано Піолі провалила другу половину другого тайму, пропустивши два м'ячі за чотири хвилини.
Футбол 11 листопада 2023, 18:06 (football.ua)
Ворскла під зливою після повітряної тривоги обіграла Оболонь Ворскла під зливою після повітряної тривоги обіграла Оболонь
Столична команда пропустила досить спірний гол з одинадцятиметрової позначки.
Футбол 11 листопада 2023, 18:25 (football.ua)
Полісся влаштувало камбек у грі проти Металіста 1925 Полісся влаштувало камбек у грі проти Металіста 1925
Команда Юрія Калітвінцева очолила чемпіонські перегони за підсумком непростого поєдинку із суперечливими рішеннями арбітра.
Футбол 11 листопада 2023, 18:35 (football.ua)
Манчестер Юнайтед мінімально обіграв Лутон Манчестер Юнайтед мінімально обіграв Лутон
Команда Еріка тен Гага насилу здобула три очки проти команди з нижньої частини турнірної таблиці АПЛ.
Футбол 11 листопада 2023, 19:04 (football.ua)
Олександрія мінімально подужала Верес Олександрія мінімально подужала Верес
Через істотний вплив погодних умов команди не могли розраховувати на якісний футбол.
Гол Зінченка допоміг Арсеналу обіграти Бернлі Гол Зінченка допоміг Арсеналу обіграти Бернлі
Головним героєм матчу став Леандро Троссар, який забив гол та віддав гольову передачу.
Футбол 11 листопада 2023, 19:10 (football.ua)
Гол Миколенко допоміг Евертону здобути перемогу над Крістал Пелес Гол Миколенко допоміг Евертону здобути перемогу над Крістал Пелес
Український захисник "ірисок" відзначився на старті поєдинку, забивши у другому матчі поспіль.
Футбол 11 листопада 2023, 19:17 (football.ua)