новини: 5 листопада 2023 у рубриці:

Ювентус у напруженому матчі обіграв Фіорентину

Господарі мали тотальну перевагу, але не змогли вразити ворота Щесни.
Футбол 05 листопада 2023, 23:58 (football.ua)

Рома – Лечче 2:1 Відео голів та огляд матчу Cерії А Рома – Лечче 2:1 Відео голів та огляд матчу Cерії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 5 листопада 2023 року, 19:00.
Футбол 05 листопада 2023, 23:44 (football.ua)
Рома вирвала перемогу у Лечче у компенсований час Рома вирвала перемогу у Лечче у компенсований час
Колектив Жозе Моурінью зумів відігратися наприкінці зустрічі.
Футбол 05 листопада 2023, 21:31 (football.ua)
Атлетік на виїзді здолав Вільярреал Атлетік на виїзді здолав Вільярреал
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Футбол 05 листопада 2023, 21:54 (football.ua)
Верес — Зоря 2:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ Верес — Зоря 2:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 5 листопада 2023 року, 19:00.
Футбол 05 листопада 2023, 22:49 (football.ua)
Міретті забив дебютний гол за Ювентус Міретті забив дебютний гол за Ювентус
20-річний футболіст відзначився у матчі проти Фіорентини.
Футбол 05 листопада 2023, 22:56 (football.ua)
Зоря не втримала перемогу над Вересом Зоря не втримала перемогу над Вересом
Команди з підвалин турнірної таблиці поділили очки в очній зустрічі під рясним дощем.
Футбол 05 листопада 2023, 19:08 (football.ua)
Баварія хоче продовжити контракт з Ульрайхом Баварія хоче продовжити контракт з Ульрайхом
Голкіпер хотів би завершити кар'єру саме у Мюнхені.
Футбол 05 листопада 2023, 19:36 (football.ua)
Григорчук: Металіст 1925 в одинадцятьох був сильнішим за нас Григорчук: Металіст 1925 в одинадцятьох був сильнішим за нас
Керманич дав свій коментар.
Футбол 05 листопада 2023, 20:00 (football.ua)
Друга ліга: Рух-2 переміг у львівському дербі та інші матчі Друга ліга: Рух-2 переміг у львівському дербі та інші матчі
Завершилися останні три поєдинки 16-го туру Другої ліги.
Футбол 05 листопада 2023, 20:07 (football.ua)
Ліверпуль уникнув поразки у матчі проти Лутона у компенсований час Ліверпуль уникнув поразки у матчі проти Лутона у компенсований час
"Червоні" провели не найкращий поєдинок.
Футбол 05 листопада 2023, 20:43 (football.ua)
Шахтар і Барселона оголосили заявки на другу очну зустріч у Лізі чемпіонів Шахтар і Барселона оголосили заявки на другу очну зустріч у Лізі чемпіонів
До гри готуються 26 футболістів "гірників" і 21 гравець "блаугранас".
Футбол 05 листопада 2023, 20:54 (football.ua)
Хоселу, Камавінга та Фран гратимуть із перших хвилин проти Райо Вальєкано Хоселу, Камавінга та Фран гратимуть із перших хвилин проти Райо Вальєкано
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 12-го туру іспанської Прімери, у якому зіграють мадридський Реал та мадридський Райо Вальєкано.
Футбол 05 листопада 2023, 21:24 (football.ua)
Илона Гвоздева рассказала о сексе с мужем после 10 лет брака и о ревности в отношениях Илона Гвоздева рассказала о сексе с мужем после 10 лет брака и о ревности в отношениях
Танцовщица поделилась пикантными подробностями личной жизни.
Світські хроніки 05 листопада 2023, 16:18 (ТСН.ua)
Кирюханцев, Нагнойний та Горбач гратимуть із перших хвилин проти Вересу Кирюханцев, Нагнойний та Горбач гратимуть із перших хвилин проти Вересу
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 13-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють рівненський Верес та луганська Зоря.
Футбол 05 листопада 2023, 16:11 (football.ua)
Ньюкасл може підписати Копмейнерса на заміну Тоналі Ньюкасл може підписати Копмейнерса на заміну Тоналі
Клуб розглядає можливість придбати гравця.
Футбол 05 листопада 2023, 16:31 (football.ua)
Маркевич: Деякі футболісти не виправдовують наші сподівання Маркевич: Деякі футболісти не виправдовують наші сподівання
Мирон Богданович розкритикував гравців Карпат.
Футбол 05 листопада 2023, 16:46 (football.ua)
Чорноморець у меншості поступився Металісту 1925 Чорноморець у меншості поступився Металісту 1925
Команда Романа Григорчука знову не показала належної гри в атаці у виїзному матчі в цьому сезоні.
Футбол 05 листопада 2023, 16:55 (football.ua)
Ювентус хоче підписати Філліпса в зимове трансферне вікно Ювентус хоче підписати Філліпса в зимове трансферне вікно
Гравець цікавиться півзахисником національної збірної Англії.
Футбол 05 листопада 2023, 17:06 (football.ua)
Скрипник – після матчу з Минаєм: Це не футбол, а бій Скрипник – після матчу з Минаєм: Це не футбол, а бій