Футбол 02 грудня 2023, 23:57 (football.ua)

Йович забив дебютний гол за Мілан Йович забив дебютний гол за Мілан
Також на рахунку серба і перший асист за "россонері".
Футбол 02 грудня 2023, 23:37 (football.ua)
Штутгарт переміг Вердер та продовжив успішні виступи у Бундеслізі Штутгарт переміг Вердер та продовжив успішні виступи у Бундеслізі
Футбол 02 грудня 2023, 21:33 (football.ua)
Евертон з Миколенком здолав Ноттінгем Форест Евертон з Миколенком здолав Ноттінгем Форест
Завершився матч чемпіонату Англії.
Футбол 02 грудня 2023, 22:08 (football.ua)
ХІТ зумів здобути нічию проти Пальми, проте не вийшов до плей-оф футзальної Ліги чемпіонів ХІТ зумів здобути нічию проти Пальми, проте не вийшов до плей-оф футзальної Ліги чемпіонів
Українська команда продовжує свій шлях на європейській арені.
Футбол 02 грудня 2023, 22:18 (football.ua)
Реал — Гранада 2:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Реал — Гранада 2:0 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 2 грудня 2023 року, 19:30.
Футбол 02 грудня 2023, 22:59 (football.ua)
Миколенко зіграє з перших хвилин проти Ноттінгема Миколенко зіграє з перших хвилин проти Ноттінгема
Для 24-річного українця це буде 13 матч цього сезону.
Футбол 02 грудня 2023, 19:30 (football.ua)
Україна дізналася своїх потенційних суперників на Євро-2024 Україна дізналася своїх потенційних суперників на Євро-2024
Українці можуть зіграти проти Бельгії, Словаччини та Румунії.
Футбол 02 грудня 2023, 19:54 (football.ua)
Моуріньо перед матчем проти Сассуоло: Хвилююся через Берарді та арбітра Моуріньо перед матчем проти Сассуоло: Хвилююся через Берарді та арбітра
Тренер прокоментував майбутній матч італійського чемпіонату.
Футбол 02 грудня 2023, 20:04 (football.ua)
Ньюкасл готовий купити Лукаку, але футболіст сумнівається у переході Ньюкасл готовий купити Лукаку, але футболіст сумнівається у переході
Бельгієць вважає "сорок" не найкращим варіантом для продовження кар'єри.
Футбол 02 грудня 2023, 20:32 (football.ua)
Стали відомі міста, в яких зіграє збірна України в випадку потрапляння на Євро-2024 Стали відомі міста, в яких зіграє збірна України в випадку потрапляння на Євро-2024
Наша команда може грати на трьох різних стадіонах.
Футбол 02 грудня 2023, 20:39 (football.ua)
Луїс Суарес перейде з Греміо до іншого колективу Луїс Суарес перейде з Греміо до іншого колективу
Футболіст хоче змінити чемпіонат.
Футбол 02 грудня 2023, 21:11 (football.ua)
Арсенал — Вулвергемптон 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ Арсенал — Вулвергемптон 2:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 2 грудня 2023 року, 17:00.
Футбол 02 грудня 2023, 21:15 (football.ua)
Шоу зіграє в центрі захисту проти Ньюкасла Шоу зіграє в центрі захисту проти Ньюкасла
Стали відомі склади команд в матчі АПЛ.
Футбол 02 грудня 2023, 21:23 (football.ua)
Хаві: Я запрошував Морату до Барселони Хаві: Я запрошував Морату до Барселони
Вихованець Реалу міг опинитися на Камп Ноу.
Футбол 02 грудня 2023, 16:01 (football.ua)
Зінченко та Ярмолюк зіграють з перших хвилин проти Вулвергемптона та Лутона Зінченко та Ярмолюк зіграють з перших хвилин проти Вулвергемптона та Лутона
Обидва матчі розпочнуться о 17:00 за київським часом.
Футбол 02 грудня 2023, 16:19 (football.ua)
Німеччина стала переможцем чемпіонату світу серед команд U-17 Німеччина стала переможцем чемпіонату світу серед команд U-17
У фіналі турніру німецька збірна у серії пенальті обіграла французів.
Футбол 02 грудня 2023, 16:43 (football.ua)
Колос та Оболонь обійшлися без голів Колос та Оболонь обійшлися без голів
Як і очікувалося, матч пройшов у напруженій боротьбі з багатьма свистками головного арбітра.
Футбол 02 грудня 2023, 16:57 (football.ua)
Жирона з Довбиком та Циганковим видала неймовірний камбек проти Валенсії з Яремчуком Жирона з Довбиком та Циганковим видала неймовірний камбек проти Валенсії з Яремчуком
Головним героєм матчу став досвідчений форвард Крістіан Стуані.
Футбол 02 грудня 2023, 17:10 (football.ua)
Кривбас здійснив видовищний камбек у грі проти Олександрії Кривбас здійснив видовищний камбек у грі проти Олександрії
Команда Руслана Ротаня була близькою до того, аби двічі за сезон обіграти підопічних Юрія Вернидуба.
Футбол 02 грудня 2023, 17:14 (football.ua)
Маліновський відзначився голом за Дженоа у другому матчі поспіль Маліновський відзначився голом за Дженоа у другому матчі поспіль
30-річний українець відкрив рахунок у матчі Серії А проти Емполі.
Футбол 02 грудня 2023, 17:27 (football.ua)
Зінченко віддав результативну передачу у матчі проти Вулвергемптона Зінченко віддав результативну передачу у матчі проти Вулвергемптона
Для 26-річного українця це друга результативна дія цього сезону.
Футбол 02 грудня 2023, 17:37 (football.ua)
Коваленко відзначився асистом у матчі проти Дженоа Коваленко відзначився асистом у матчі проти Дженоа
Для 27-річного українця це третя результативна дія у сезоні.
Футбол 02 грудня 2023, 17:47 (football.ua)
Лунін зіграє у стартовому складі Реалу проти Гранади Лунін зіграє у стартовому складі Реалу проти Гранади
Для 24-річного українця це буде сьомий поєдинок цього сезону.
Футбол 02 грудня 2023, 17:57 (football.ua)
Жирона – Валенсія 2:1 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Жирона – Валенсія 2:1 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу іспанської Ла Ліги, що відбувся 2 грудня 2023 року, 15:00.
Футбол 02 грудня 2023, 18:24 (football.ua)
Боелі: Ми хочемо продовжувати розвивати успіх, якого Челсі досягав роками Боелі: Ми хочемо продовжувати розвивати успіх, якого Челсі досягав роками
Власник клубу із Лондону поділився думками щодо його розвитку.
Футбол 02 грудня 2023, 18:37 (football.ua)
Ворскла взяла несподіваний реванш у Дніпра-1 Ворскла взяла несподіваний реванш у Дніпра-1
Команда Віктора Скрипника пропустила вже на перших хвилинах, але ще до перерви приголомшила суперників двома результативними ударами.
Футбол 02 грудня 2023, 18:54 (football.ua)
Мессі: Я знав, що Бог хоче, щоб я став чемпіоном світу Мессі: Я знав, що Бог хоче, щоб я став чемпіоном світу