новини: 6 грудня 2023 у рубриці:

Вільярреал та Маккабі Хайфа розійшлися миром у перенесеному матчі Ліги Європи

Нульова нічия на Естадіо де ла Кераміка.
Футбол 06 грудня 2023, 23:57 (football.ua)

Клуб третьої ліги вибив Айнтрахт із Кубка Німеччини Клуб третьої ліги вибив Айнтрахт із Кубка Німеччини
Саарбрюкен вийшов до чвертьфіналу турніру, здобувши перемогу над представником першої Бундесліги.
Футбол 06 грудня 2023, 22:15 (football.ua)
Тен Гаг: Не думаю, що Манчестер Юнайтед буде підписувати нових гравців узимку Тен Гаг: Не думаю, що Манчестер Юнайтед буде підписувати нових гравців узимку
Керманич МЮ висловився про майбутню зимову трансферну кампанію.
Футбол 06 грудня 2023, 22:43 (football.ua)
Саарбрюкен — Айнтрахт 2:0 Відео голів та огляд матчу Кубка Німеччини Саарбрюкен — Айнтрахт 2:0 Відео голів та огляд матчу Кубка Німеччини
Дивіться відео найкращих моментів матчу Кубка Німеччини, що відбувся 6 грудня 2023 року, 19:00.
Футбол 06 грудня 2023, 23:00 (football.ua)
Мудрик відзначився асистом у матчі з Манчестер Юнайтед Мудрик відзначився асистом у матчі з Манчестер Юнайтед
Українець віддав пас на Кола Палмера, після чого той обробив м'яч та зрівняв рахунок.
Футбол 06 грудня 2023, 23:07 (football.ua)
Вокер: Манчестер Сіті може виграти чотири титули поспіль, чого ще ніхто не робив Вокер: Манчестер Сіті може виграти чотири титули поспіль, чого ще ніхто не робив
Кайл Вокер розповів про успіхи клубу з Манчестера після свого приходу у 2017 році.
Футбол 06 грудня 2023, 19:30 (football.ua)
Омельченко судитиме перенесений матч Динамо – Металіст 1925 Омельченко судитиме перенесений матч Динамо – Металіст 1925
Поєдинок відбудеться завтра, 7 грудня, о 15:00 за київським часом.
Футбол 06 грудня 2023, 19:52 (football.ua)
Челсі визначився з потенційною заміною для Тіаго Сілви Челсі визначився з потенційною заміною для Тіаго Сілви
"Сині" хочуть підписати Джонатана Та.
Футбол 06 грудня 2023, 20:20 (football.ua)
Забарний та Ярмолюк зіграють з перших хвилин матчів 15 туру АПЛ Забарний та Ярмолюк зіграють з перших хвилин матчів 15 туру АПЛ
Ілля вийде у старті проти Крістал Пелес, а Єгор — проти Брайтона.
Футбол 06 грудня 2023, 20:57 (football.ua)
Порох більше не є гравцем Карпат Порох більше не є гравцем Карпат
Львів'яни перервали оренду захисника Металіста.
Футбол 06 грудня 2023, 21:20 (football.ua)
Ріко Льюїс та Стоунз гратимуть із перших хвилин проти Астон Вілли Ріко Льюїс та Стоунз гратимуть із перших хвилин проти Астон Вілли
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 15-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють бірмінгемська Астон Вілла та Манчестер Сіт...
Футбол 06 грудня 2023, 21:30 (football.ua)
МЮ – Челсі: Мудрик зіграє з перших хвилин, Рашфорд – в запасі МЮ – Челсі: Мудрик зіграє з перших хвилин, Рашфорд – в запасі
Стали відомі склади команд на матч АПЛ.
Футбол 06 грудня 2023, 21:34 (football.ua)
 Ми готові до нових трансферів . Срна виклав спільне фото з Палкіним "Ми готові до нових трансферів". Срна виклав спільне фото з Палкіним
Інтригуюча заява від керівництва Шахтаря.
Футбол 06 грудня 2023, 21:55 (football.ua)
Анрі: Саліба прямо зараз – найкращий захисник АПЛ Анрі: Саліба прямо зараз – найкращий захисник АПЛ
Думка французького фахівця.
Футбол 06 грудня 2023, 13:58 (football.ua)
Пірло: У 2006 я підписав контракт із Реалом Пірло: У 2006 я підписав контракт із Реалом
Ексфутболіст розповів про цікавий епізод із своєї кар’єри.
Футбол 06 грудня 2023, 14:03 (football.ua)
Гау: Поуп буде лікуватись приблизно 4 місяці Гау: Поуп буде лікуватись приблизно 4 місяці
Ньюкасл залишився без основного голкіпера.
Футбол 06 грудня 2023, 14:22 (football.ua)
Лемпард може очолити клуб МЛС Лемпард може очолити клуб МЛС
Його конкурентом є інший англійський спеціаліст.
Футбол 06 грудня 2023, 14:40 (football.ua)
Офіційно: Баварія оголосила про підписання Сарагоси Офіційно: Баварія оголосила про підписання Сарагоси
Інформаця щодо трансферу підтвердилась досить швидко.
Футбол 06 грудня 2023, 14:51 (football.ua)
Полісся – Дніпро-1: змінено час початку центрального матчу 17-го туру УПЛ Полісся – Дніпро-1: змінено час початку центрального матчу 17-го туру УПЛ
Поєдинок почнеться на 4 години раніше, ніж планувалось.
Футбол 06 грудня 2023, 15:04 (football.ua)
Наполі може спробувати завадити Мілану підписати Міранду Наполі може спробувати завадити Мілану підписати Міранду
Гравець Бетіса все ж досить близький до "россонері".
Футбол 06 грудня 2023, 15:37 (football.ua)
Панасенко, Солдат, Нємчанінов та Бандура залишили Минай Панасенко, Солдат, Нємчанінов та Бандура залишили Минай
Клуб попрощався з чотирма виконавцями.
Футбол 06 грудня 2023, 15:55 (football.ua)
До Айнтрахта приєднається нападник Вікторії До Айнтрахта приєднається нападник Вікторії
Нігерійський форвард є лідером чеського клубу.
Футбол 06 грудня 2023, 16:51 (football.ua)
Свято дитинства в просторі творчості Свято дитинства в просторі творчості
В Одеському театрі юного глядача відбулося свято святого Миколая за новим стилем. 6 грудня вхід до театру був вільний. Об 11-й урочисто відкрилас...
Україна 06 грудня 2023, 17:25 (Odessa Daily)
Сарагоса міг перейти до Лейпцига Сарагоса міг перейти до Лейпцига
Іспанець не захотів покидати Гранаду у січні.
Футбол 06 грудня 2023, 17:54 (football.ua)
Магвайра визнано найкращим гравцем АПЛ у листопаді Магвайра визнано найкращим гравцем АПЛ у листопаді
30-річний англієць був надійний в обороні "червоних дияволів", якщо говорити про чемпіонат Англії.
Футбол 06 грудня 2023, 18:29 (football.ua)