Мілан вдома поступився Удінезе, який здобув першу перемогу у сезоні

Футбол 04 листопада 2023, 23:53 (football.ua)

Футбол 04 листопада 2023, 23:23 (football.ua)
Футбол 04 листопада 2023, 21:51 (football.ua)
Гвардіола: У Голанда травма щиколотки Гвардіола: У Голанда травма щиколотки
Травма начебто несерйозна.
Футбол 04 листопада 2023, 22:14 (football.ua)
Фенербахче перервав 21-матчеву переможну серію, програвши Трабзонспору Фенербахче перервав 21-матчеву переможну серію, програвши Трабзонспору
Перервалась феноменальна серія турецького клубу.
Футбол 04 листопада 2023, 22:55 (football.ua)
Динамо провело перше тренування під керівництвом Шовковського Динамо провело перше тренування під керівництвом Шовковського
Гравці були поділені на дві групи.
Футбол 04 листопада 2023, 20:52 (football.ua)
Мессі про повернення до Барселони: Це неможливо Мессі про повернення до Барселони: Це неможливо
Можливо в якості тренера?
Футбол 04 листопада 2023, 20:59 (football.ua)
Левандовські зіграє з перших хвилин проти Реала Сосьєдад Левандовські зіграє з перших хвилин проти Реала Сосьєдад
Стали відомі склади на матч Ла Ліги.
Футбол 04 листопада 2023, 21:03 (football.ua)
Інтер втримав перемогу над Аталантою Інтер втримав перемогу над Аталантою
Завершився ще один поєдинок 11-го туру чемпіонату Італії.
Футбол 04 листопада 2023, 21:07 (football.ua)
Ньюкасл завдав першої поразки в сезоні Арсеналу із Зінченком Ньюкасл завдав першої поразки в сезоні Арсеналу із Зінченком
Команда Мікеля Артети загрузла в постійних спробах з'ясувати стосунки з суперниками за ходом гри.
Футбол 04 листопада 2023, 21:37 (football.ua)
Баварія розгромила Боруссію Дортмунд завдяки хет-трику Кейна Баварія розгромила Боруссію Дортмунд завдяки хет-трику Кейна
"Джмелі" зазнали невдачі на своєму полі.
Футбол 04 листопада 2023, 21:41 (football.ua)
Ліверпуль розглядає Сане як заміну Салаху Ліверпуль розглядає Сане як заміну Салаху
Цікава альтернатива.
Футбол 04 листопада 2023, 21:44 (football.ua)
Друга ліга: Звягель спокійно здолав вінницьку Ниву, Чайка розгромила Кремінь-2 Друга ліга: Звягель спокійно здолав вінницьку Ниву, Чайка розгромила Кремінь-2
Завершилися два поєдинки 16-го туру Другої ліги.
Футбол 04 листопада 2023, 21:47 (football.ua)
Миколенко відзначився голом у матчі АПЛ проти Брайтона Миколенко відзначився голом у матчі АПЛ проти Брайтона
Український захисник своїм забитим м'ячем відкрив рахунок у поєдинку 11-го туру Прем'єр-ліги.
Футбол 04 листопада 2023, 17:19 (football.ua)
Осасуна — Жирона 2:4 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги Осасуна — Жирона 2:4 Відео голів та огляд матчу Ла Ліги
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Іспанії, що відбувся 4 листопада 2023 року, 15:00.
Футбол 04 листопада 2023, 17:25 (football.ua)
Тухель: Я не бачу, щоб Хаманн та Маттеус розвивалися Тухель: Я не бачу, щоб Хаманн та Маттеус розвивалися
Німецький тренер за словом в кишеню не лізе.
Футбол 04 листопада 2023, 17:32 (football.ua)
Колос завдяки пенальті врятував нічию у матчі з ЛНЗ Колос завдяки пенальті врятував нічию у матчі з ЛНЗ
Завершився ще один поєдинок 13-го туру чемпіонату України.
Футбол 04 листопада 2023, 17:53 (football.ua)
Реал хоче підписати Мусіалу із Баварії, якщо перехід Мбаппе зірветься Реал хоче підписати Мусіалу із Баварії, якщо перехід Мбаппе зірветься
В Мадриді судячи за все вже не так впевнені в трансфері француза.
Футбол 04 листопада 2023, 18:18 (football.ua)
Фулгем — Манчестер Юнайтед 0:1 Відео гола та огляд матчу АПЛ Фулгем — Манчестер Юнайтед 0:1 Відео гола та огляд матчу АПЛ
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Англії, що відбувся 4 листопада 2023 року, 14:30.
Футбол 04 листопада 2023, 18:21 (football.ua)
Тен Гаг: Манчестер Юнайтед повинен вигравати у кожному матчі Тен Гаг: Манчестер Юнайтед повинен вигравати у кожному матчі
Важка перемога "манкуніанців".
Футбол 04 листопада 2023, 18:41 (football.ua)
Зінченко залишився в запасні на матч проти Ньюкасла Зінченко залишився в запасні на матч проти Ньюкасла
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 11-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють Ньюкасл та лондонський Арсенал.
Футбол 04 листопада 2023, 18:45 (football.ua)
АПЛ. Манчестер Сіті розгромив Борнмут, Шеффілд Юнайтед здобув першу перемогу в сезоні АПЛ. Манчестер Сіті розгромив Борнмут, Шеффілд Юнайтед здобув першу перемогу в сезоні
Завершилися чергові поєдинки в рамках 11-го туру чемпіонату Англії.
Футбол 04 листопада 2023, 19:02 (football.ua)
Гола Миколенка не вистачило Евертону для перемоги над Брайтоном Гола Миколенка не вистачило Евертону для перемоги над Брайтоном
Досвідчений Ешлі Янг знову створив передумови для втрати очок своєю командою, цього разу розписавшись у власних воротах.
Футбол 04 листопада 2023, 19:05 (football.ua)
Реал Бетіс впевнено обіграв Мальорку Реал Бетіс впевнено обіграв Мальорку
"Зелено-білі" не зазнали ніяк проблем проти "червоно-чорних".
Футбол 04 листопада 2023, 19:19 (football.ua)
Реал спростував чутки про переговори з Мбаппе Реал спростував чутки про переговори з Мбаппе
"Брехня, повторена тисячу разів, стає правдою".
Баєр встановив новий рекорд Баєр встановив новий рекорд
Команду Хабі Алонсо не зупинити.
Футбол 04 листопада 2023, 20:05 (football.ua)
Перша ліга: Металіст драматично поступився Буковині та інші матчі Перша ліга: Металіст драматично поступився Буковині та інші матчі
Завершилися три матчі 15-го туру Першої ліги.
Футбол 04 листопада 2023, 20:41 (football.ua)