TOP новости  Спорт  |  Наука та здоров'я
период  3 дня |  неделя |  месяц

Джака звернувся до гравців Арсеналу на тлі можливого виграшу титулу АПЛ

Колишній капітан "канонірів" висловився щодо шансів своєї колишньої команди виграти чемпіонат Англії.
Вчора, 18:19 (football.ua)

Чорноморець — Кривбас 1:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ Чорноморець — Кривбас 1:2 Відео голів та огляд матчу УПЛ
Football.ua представляє прев'ю до матчу 25-го туру чемпіонату України, який пройде 20 квітня і розпочнеться о 21:30.
Вчора, 18:59 (football.ua)
Зінченко залишився в запасі на матч проти Вулвергемптона Зінченко залишився в запасі на матч проти Вулвергемптона
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 34-го туру Англійської Прем'єр-ліги, у якому зіграють Вулвергемптон та лондонський Арсенал.
Вчора, 20:49 (football.ua)
АПЛ: Брентфорд з Ярмолюком розгромив Лутон Таун, Бернлі розібрався з Шеффілд Юнайтед АПЛ: Брентфорд з Ярмолюком розгромив Лутон Таун, Бернлі розібрався з Шеффілд Юнайтед
Завершилися перші два поєдинки 34 туру чемпіонату Англії.
Вчора, 19:08 (football.ua)
Голанд пропускає матч проти Челсі через травму Голанд пропускає матч проти Челсі через травму
Невідомо, чи встигне норвежець відновитися до наступного поєдинку Манчестер Сіті.
Вчора, 19:44 (football.ua)
Марсель отримає близько 13 млн євро за повноцінний перехід Гендузі до Лаціо Марсель отримає близько 13 млн євро за повноцінний перехід Гендузі до Лаціо
Француз продовжить свої виступи у римському клубі.
Вчора, 17:34 (football.ua)
Анчелотті висловився щодо майбутнього Начо у Реалі Анчелотті висловився щодо майбутнього Начо у Реалі
Керманич "вершкових" із повагою ставиться до рішення капітана.
Вчора, 18:01 (football.ua)
Матсен має намір піти з Челсі Матсен має намір піти з Челсі
Захисник хотів би залишитися в Боруссії Дортмунд.
Вчора, 20:02 (football.ua)
Кривбас здобув вольову перемогу над Чорноморцем Кривбас здобув вольову перемогу над Чорноморцем
Команда Юрія Вернидуба поступилась у першому таймі, але після перерви вкупі з повітряною тривогою переломила хід протистояння.
Вчора, 17:50 (football.ua)
Бундесліга: РБ Лейпциг дотиснув Гайденгайм, Гоффенгайм  перестріляв  Боруссію М та інші матчі Бундесліга: РБ Лейпциг дотиснув Гайденгайм, Гоффенгайм "перестріляв" Боруссію М та інші матчі
Завершилися ще чотири поєдинки 30 туру чемпіонату Німеччини.
Вчора, 18:40 (football.ua)
Мудрик залишився в запасі на кубковий матч проти Манчестер Сіті Мудрик залишився в запасі на кубковий матч проти Манчестер Сіті
Стали відомі стартові склади команд для півфінального поєдинку Кубку Англії, у якому зіграють Манчестер Сіті та лондонський Челсі.
Вчора, 18:52 (football.ua)
Безбородько та Мілько гратимуть із перших хвилин проти Ворскли Безбородько та Мілько гратимуть із перших хвилин проти Ворскли
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 25-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють полтавська Ворскла та ковалівський Колос.
Вчора, 17:05 (football.ua)
Сельта розгромила Лас-Пальмас 2Сельта розгромила Лас-Пальмас
"Кельти" зробили ще один крок від зони вильоту.
Вчора, 17:00 (football.ua)
Швидкий гол Черрі приніс Емполі перемогу над Наполі Швидкий гол Черрі приніс Емполі перемогу над Наполі
Завершився третій поєдинок 33 туру чемпіонату Італії.
Вчора, 20:58 (football.ua)
Колос у важкій дуелі здолав Ворсклу Колос у важкій дуелі здолав Ворсклу
Під зливою в Полтаві команда Ярослава Вишняка досягла надзвичайно важливого в стратегічному плані успіху.
Вчора, 20:18 (football.ua)
Райо Вальєкано здолав Осасуну Райо Вальєкано здолав Осасуну
Завершився матч чемпіонату Іспанії.
Вчора, 19:35 (football.ua)
Мбаппе порушив обіцянку, дану президенту ПСЖ Мбаппе порушив обіцянку, дану президенту ПСЖ
25-річний футболіст обіцяв продовжити угоду з клубом.
Манчестер Сіті здолав Челсі з Мудриком на шляху до фіналу Кубка Англії Манчестер Сіті здолав Челсі з Мудриком на шляху до фіналу Кубка Англії
Два вильоти з турнірів за тиждень — це було б уже занадто для команди Хосепа Гвардіоли.
Вчора, 21:22 (football.ua)