Архів новин 

новини: 26 квітня 2021 у рубриці:  

УЄФА відкрив розслідування зв'язків Ібрагімовича з букмекерської компанією

Компанія, акціями якої володіє форвард Мілана, інвестувала кошти в букмекерську компанію.
Футбол 26 квітня 2021, 23:37 (football.ua)

Фонсека: Просто захищатися в Манчестері буде недостатньо Фонсека: Просто захищатися в Манчестері буде недостатньо
Головний тренер римлян дав коментар перед матчем.
Футбол 26 квітня 2021, 23:34 (football.ua)
ТОП-5 голів 31-го туру чемпіонату Німеччини ТОП-5 голів 31-го туру чемпіонату Німеччини
Пропонуємо вашій увазі кращі взяття воріт у минулому турі Бундесліги.
Футбол 26 квітня 2021, 21:10 (football.ua)
Оскар, дочка Мадонни, Марс і снігопади: фото дня Оскар, дочка Мадонни, Марс і снігопади: фото дня
Підбірка яскравих зображень, публікування і подій, що сталися в Україні та світі 26 квітня 2021 року.
Події 26 квітня 2021, 22:31 (Корреспондент.net)
Зеленський звільнили учнів від проходження держатестації Зеленський звільнили учнів від проходження держатестації
Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект №5014, яким звільнив випускників від обов'язкового проходження Державної підсумкової...
Політика 26 квітня 2021, 21:16 (glavnoe.ua)
Валерій Бондар вибув на кілька місяців Валерій Бондар вибув на кілька місяців
У захисника Шахтаря розрив бічної зв'язки коліна.
Футбол 26 квітня 2021, 21:14 (football.ua)
Названа нова небезпека для людини при використанні стільникового телефону Названа нова небезпека для людини при використанні стільникового телефону
Науковці з НМІЦ ТПМ заявили про шкоду, яку може завдати використання мобільного телефону. За їхніми даними, мобільний телефон - це те чим люди ко...
Здоров'я 26 квітня 2021, 15:32 (e-news.com.ua)
Гол орендованого у Динамо Соля допоміг Тенеріфе уникнути поразки Гол орендованого у Динамо Соля допоміг Тенеріфе уникнути поразки
Для іспанського форварда це десятий гол у сезоні і дев'ятий за клуб з Сегунди.
Футбол 26 квітня 2021, 16:42 (football.ua)
В конце недели Харьковская область может выйти из красной зоны, - советник председателя ХОГА В конце недели Харьковская область может выйти из красной зоны, - советник председателя ХОГА
На Харьковщине уменьшается количество больных коронавирусной болезнью COVID-19. Люди стали реже обращаться к медикам скорой помощи. По мнению обл...
Здоров'я 26 квітня 2021, 15:34 (glavnoe.ua)
Родрігес - про чемпіонство Динамо: Тепер наша мета - Кубок України Родрігес - про чемпіонство Динамо: Тепер наша мета - Кубок України
Форвард київського клубу поділився своїми емоціями після чемпіонського матчу з Інгульцем.
Футбол 26 квітня 2021, 17:49 (football.ua)
Минсоцполитики обновило законы о всеобщих пенсионных накоплениях Минсоцполитики обновило законы о всеобщих пенсионных накоплениях
minsoc. jpg Министерство социальной политики представило обновенную концепцию второго уровня пенсионной системы, который предусматривает введение...
Суспільство 26 квітня 2021, 16:53 (Електронні Вісті)
Запор у дитини 3 років Запор у дитини 3 років
Запори у дітей 3 років відносяться до найбільш частих патологій шлунково-кишкового тракту. Можуть спостерігатися як поодинокі випадки затримки ст...
Здоров'я 26 квітня 2021, 19:01 (e-news.com.ua)
Азар потрапив в заявку Реала на перший матч проти Челсі Азар потрапив в заявку Реала на перший матч проти Челсі
До складу мадридської команди повернувся півзахисник Тоні Кроос.
Футбол 26 квітня 2021, 18:58 (football.ua)
Михайло Єфремов вперше розповів про перебування в тюрмі:  Михайло Єфремов вперше розповів про перебування в тюрмі: "
Актор зізнався, що йому довелося звикати до суворого режиму два-три місяці.
Світські хроніки 26 квітня 2021, 20:05 (ТСН.ua)
Луческу: Гравцям було нелегко витримувати мене всі ці місяці Луческу: Гравцям було нелегко витримувати мене всі ці місяці
Головний тренер киян прокоментував матч проти Інгульця.
Футбол 26 квітня 2021, 04:44 (football.ua)
Астон Вілла вирвала нічию в матчі з Вест Бромвіч Астон Вілла вирвала нічию в матчі з Вест Бромвіч
Завершився матч чемпіонату Англії.
Футбол 26 квітня 2021, 04:42 (football.ua)
Кальярі - Рома 3: 2 Відео голів та огляд матчу Кальярі - Рома 3: 2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо вашій увазі кращі моменти поєдинку.
Футбол 26 квітня 2021, 01:30 (football.ua)
Як попередити варикоз Як попередити варикоз
Організм повинен отримувати достатню кількість речовин, що сприяють зміцненню судин. При варикозної хвороби поряд з лікуванням, яке вам призначит...
Здоров'я 26 квітня 2021, 02:35 (e-news.com.ua)
Остеоартроз гомілковостопного суглоба: причини виникнення, симптоми, лікування Остеоартроз гомілковостопного суглоба: причини виникнення, симптоми, лікування
Остеоартроз гомілковостопного суглоба - незапальне захворювання, що характеризується дегенеративними змінами хрящової тканини, руйнуванням хряща ...
Здоров'я 26 квітня 2021, 07:59 (e-news.com.ua)
Победа Лазановского и неожиданное заявление Тины Кароль: каким был суперфинал  Голосу країни-11 Победа Лазановского и неожиданное заявление Тины Кароль: каким был суперфинал "Голосу країни-11"
Наконец-то стало известно имя победителя вокального проекта.
Світські хроніки 26 квітня 2021, 01:43 (ТСН.ua)
55-річна Елізабет Херлі в відвертому бікіні розбурхала уяву фанатів 55-річна Елізабет Херлі в відвертому бікіні розбурхала уяву фанатів
Актриса в черговий раз порадувала шанувальників знімком в купальнику.
Світські хроніки 26 квітня 2021, 09:02 (ТСН.ua)
Іньякі Вільямс став другим гравцем в історії Ла Ліги за кількістю проведених матчів поспіль Іньякі Вільямс став другим гравцем в історії Ла Ліги за кількістю проведених матчів поспіль
Футболіст вийшов на заміну в заключній фазі поєдинку.
Футбол 26 квітня 2021, 10:11 (football.ua)
Симеона - про поразку Атлетіко: Все ще в наших руках Симеона - про поразку Атлетіко: Все ще в наших руках
Наставник Атлетіко підвів підсумки невдалій грі його команди проти Атлетика.
Футбол 26 квітня 2021, 11:14 (football.ua)
Частини тіла, за якими багато доглядають неправильно Частини тіла, за якими багато доглядають неправильно
Щоб позбутися від небажаної рослинності в цій зоні, зазвичай використовують бритва, причому найчастіше неправильно.
Здоров'я 26 квітня 2021, 12:17 (NeBoley.com.ua)
В Україні за добу коронавірусів захворіло 12? 711 людей, зафіксовано 392 летальні випадки В Україні за добу коронавірусів захворіло 12? 711 людей, зафіксовано 392 летальні випадки
За минулу добу коронавірус в Україні виявили у 12? 711 людей, зафіксовано 392 летальні випадки, 13? 687 пацієнтів одужали.
Здоров'я 26 квітня 2021, 13:23 (NeBoley.com.ua)
Кабинет Министров продлил адаптивный карантин до 30 июня Кабинет Министров продлил адаптивный карантин до 30 июня
kabm. jpg Кабинет Министров продлил адаптивный карантин и режим чрезвычайной ситуации до 30 июня, хотя часть областей уже вышли из "красной" зоны...