Архів новин 

новини: 23 червня 2017 у рубриці:  

Брокколі захищає від хвороби легенів

Речовина, знайдене в брокколі, може скоротити пошкодження в легких, які призводять до розвитку хронічних обструктивних захворювань легень (ХОЗЛ).
Здоров'я 23 червня 2017, 20:45 (NeBoley.com.ua)

Американські вчені створили генномодифіковані грибок, який допоможе боротися з малярією Американські вчені створили генномодифіковані грибок, який допоможе боротися з малярією
Американські вчені створили генномодифіковані грибок, який допоможе боротися з малярією та іншими захворюваннями, що передаються при укусах комах...
Здоров'я 23 червня 2017, 17:39 (NeBoley.com.ua)
Який хліб шкідливіше для здоров я Який хліб шкідливіше для здоров'я
Біологи виявили значні відмінності в реакції організму людини на вживання чорного і білого хліба.
Здоров'я 23 червня 2017, 11:22 (NeBoley.com.ua)
Кишкові бактерії здатні запобігти виникненню діабету першого типу Кишкові бактерії здатні запобігти виникненню діабету першого типу
Кишкові бактерії здатні захистити від діабету першого типу, що виникає при збоях імунної системи, повідомили американські біологи з Єльського і Т...
Здоров'я 23 червня 2017, 10:39 (e-news.com.ua)
Чим небезпечне харчування холодної їжею Чим небезпечне харчування холодної їжею
Ще в 60-х роках минулого століття російські медики встановили: час перебування будь-якої їжі в шлунку залежить від її температури. Якщо їжа тепла...
Здоров'я 23 червня 2017, 13:31 (e-news.com.ua)
Отримано повний список інгредієнтів людської крові Отримано повний список інгредієнтів людської крові
Три роки всебічного аналізу пішло у групи з двадцяти з гаком вчених на чолі з біохіміком Девідом Уішарт з Університету Альберти (Канада), щоб скл...
Здоров'я 23 червня 2017, 15:51 (NeBoley.com.ua)
Шоколад врятує від хвороб серця Шоколад врятує від хвороб серця
Споживання шоколаду в помірних дозах сприяє зниженню серцево-судинних захворювань, вважають італійські вчені. Вчені провели дослідження, в якому...
Здоров'я 23 червня 2017, 01:23 (e-news.com.ua)
Вітамін С знижує ефективність ліків від раку Вітамін С знижує ефективність ліків від раку
Вживання вітаміну С може істотно знизити ефективність застосування широкого діапазону ліків від раку, повідомляють вчені.
Здоров'я 23 червня 2017, 02:58 (NeBoley.com.ua)
Антидепресанти призводять до пошкоджень ДНК в спермі Антидепресанти призводять до пошкоджень ДНК в спермі
Препарати, які чоловіки приймають для боротьби з депресією, можуть привести їх до безпліддя, вважають фахівці.
Здоров'я 23 червня 2017, 02:48 (NeBoley.com.ua)
Переваги наручних годинників Переваги наручних годинників
Годинник можна сміливо назвати просто невід'ємним аксесуаром кожної сучасної людини! По-справжньому зовні привабливі наручний годинник, які відмі...
Здоров'я 23 червня 2017, 04:10 (e-news.com.ua)
Дієтологи склали список найцінніших продуктів Дієтологи склали список найцінніших продуктів
Дієтологи склали список найцінніших продуктів.
Здоров'я 23 червня 2017, 09:30 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів