Архів новин 

новини: 8 липня 2017 у рубриці:  

«Укрзалізниця» запускає безкоштовний Wi-Fi на залізничному вокзалі в Києві

«Укрзалізниця» запустила в залах відпочинку підвищеної комфортності Центрального залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський безкоштовний доступ в інтернету через бездротове підключення Wi-Fi. Послугу надає філія «Центральна станція зв'язку» ПАТ «Укрза...
Технології 08 липня 2017, 23:08 (InternetUA)

Мончі: Рома покінчила з продажами, настав час купувати Мончі: Рома покінчила з продажами, настав час купувати
Спортивний директор Роми Рамон Мончі розповів про подальші дії клубу на трансферному ринку.
Футбол 08 липня 2017, 23:03 (football.ua)
Вольфсбург підписав Камачо Вольфсбург підписав Камачо
Півзахисник Малаги Ігнасіо Камачо завершив свій перехід в Вольфсбург.
Футбол 08 липня 2017, 22:16 (football.ua)
Вулкан Ключевський викинув стовп попелу заввишки 5,5 кілометра Вулкан Ключевський викинув стовп попелу заввишки 5,5 кілометра
На Камчатці в суботу, 8 липня, вулкан Ключевський викинув стовп попелу.
Суспільство 08 липня 2017, 22:07 (УРА-Информ)
Хамес хоче покинути Реал в найближчі 48 годин Хамес хоче покинути Реал в найближчі 48 годин
Півзахисник Реала Хамес Родрігес налаштований на відхід з команди.
Футбол 08 липня 2017, 22:05 (football.ua)
Де справедливість?! Пілота, який впав на літаку, з'їв крокодил Де справедливість?! Пілота, який впав на літаку, з'їв крокодил
У США зазнав аварії літак «Сессна 152», який пропав ще 1 липня. Уламки були виявлені ввечері 5 липня на землі в декількох милях від міста Хомстед...
Події 08 липня 2017, 23:00 (glavnoe.ua)
Мілан відпустить захисника в Аргентину Мілан відпустить захисника в Аргентину
Захисник Мілана Леонель Ванджоні близький до переходу в Рівер Плейт.
Футбол 08 липня 2017, 20:37 (football.ua)
Юрій Горбунов: Одного сина мені мало, хочу ще Юрій Горбунов: Одного сина мені мало, хочу ще
У лютому в життя телеведучого Юрія Горбунова відбулася довгоочікувана подія - він став батьком. А на початку осені очікується ще одне - поверненн...
Світські хроніки 08 липня 2017, 20:55 (tv.ua)
Перес запропонував Челсі підписати Хамеса і Морату - ЗМІ Перес запропонував Челсі підписати Хамеса і Морату - ЗМІ
Президент Реала Флорентіно Перес хотів би організувати продаж двох футболістів.
Футбол 08 липня 2017, 20:50 (football.ua)
Нестача фізичної активності інтенсивно скорочує життя Нестача фізичної активності інтенсивно скорочує життя
Величезна кількість людей у ??всьому світі страждає від недостатньої фізичної активності. Учені б'ють на сполох, адже щорічно від гіподинамії пом...
Спорт 08 липня 2017, 21:21 (e-news.com.ua)
Манчестер Сіті узгодив трансфер Санчеса - O Jogo Манчестер Сіті узгодив трансфер Санчеса - O Jogo
Лідер Арсеналу Алексіс Санчес обговорив можливий перехід в Манчестер Сіті.
Футбол 08 липня 2017, 21:18 (football.ua)
Пауліньо: Все ще вірю в перехід до Барселони Пауліньо: Все ще вірю в перехід до Барселони
Бразильський хавбек Пауліньо готовий покинути Китай.
Футбол 08 липня 2017, 21:54 (football.ua)
Зросла кількість жертв вибуху будинку в Києві Зросла кількість жертв вибуху будинку в Києві
Рятувальники знайшли під завалами тіло чоловіка.
Київ 08 липня 2017, 21:50 (Корреспондент.net)
Не военные. В ВСУ сообщили, кто подстрелил журналиста на учениях в Кривом Роге Не военные. В ВСУ сообщили, кто подстрелил журналиста на учениях в Кривом Роге
Мужчина, который выстрелил в криворожского журналиста во время военных учений, участвовал в учениях как волонтер. Об этом на пресс-конференции со...
Події 08 липня 2017, 21:50 (glavnoe.ua)
Ковалець: Керівництво Чорноморця очікує від нас не гіршої виступу Ковалець: Керівництво Чорноморця очікує від нас не гіршої виступу
Півзахисник Чорноморця Кирило Ковалець поділився очікуваннями від майбутнього сезону.
Футбол 08 липня 2017, 17:50 (football.ua)
ПАОК зробив пропозицію по трансферу Бойко ПАОК зробив пропозицію по трансферу Бойко
Грецький ПАОК розраховує підписати голкіпера Бешикташа Дениса Бойко.
Футбол 08 липня 2017, 18:17 (football.ua)
Фонсека: До обороні більше претензій, ніж до атаки Фонсека: До обороні більше претензій, ніж до атаки
Наставник Шахтаря Паулу Фонсека підвів підсумки зборів команди.
Футбол 08 липня 2017, 18:32 (football.ua)
Французи мають намір побудувати гігантську сонячну станцію в Україні Французи мають намір побудувати гігантську сонячну станцію в Україні
Україна веде переговори з однією з найбільших компаній Франції Engie SA про будівництво гігантської сонячної електростанції, вартістю 1,25 млрд д...
Економіка 08 липня 2017, 18:29 (glavnoe.ua)
Ювентус майже домовився про перехід Дугласа Кости - ЗМІ Ювентус майже домовився про перехід Дугласа Кости - ЗМІ
Керівництво Ювентуса зробило нову пропозицію по Дугласу Кості, яке влаштувало Баварію.
Футбол 08 липня 2017, 18:58 (football.ua)
Риба: найкраща їжа для здоров я очей Риба: найкраща їжа для здоров'я очей
Їжа, багата омега-3 жирними кислотами, наприклад така, як жирна риба, може допомогти уникнути однієї з найпоширеніших причин втрати зору, вважают...
Здоров'я 08 липня 2017, 18:47 (e-news.com.ua)
Фізична активність з молодості захищає від зайвої ваги в середньому віці Фізична активність з молодості захищає від зайвої ваги в середньому віці
Всі люди, але особливо жінки, «заробляють» значно менший «перевага» до середнього віку, якщо беруть участь змолоду роблять зарядку.
Спорт 08 липня 2017, 18:41 (NeBoley.com.ua)
Модріч: Бейл завжди був скромним і ми не збираємося його міняти Модріч: Бейл завжди був скромним і ми не збираємося його міняти
Півзахисник Реала Лука Модріч поділився думкою про свого одноклубника Гарета Бейле.
Футбол 08 липня 2017, 19:16 (football.ua)
 Мы жили, как сорняк!  Жительница Славянска слезно покаялась перед Украиной "Мы жили, как сорняк!" Жительница Славянска слезно покаялась перед Украиной
В сети появилось видео с откровениями жительницы Славянска о том, как изменились ее взгляды на жизнь после оккупации Россией и освобождения город...
Суспільство 08 липня 2017, 18:04 (glavnoe.ua)
За аналізом крові можна буде виявити рак легенів на ранній стадії розвитку За аналізом крові можна буде виявити рак легенів на ранній стадії розвитку
Звичайний аналіз крові здатний виявити рак легенів на ранній стадії його розвитку, повідомили вчені з клініки Кельна (Німеччина).
Здоров'я 08 липня 2017, 19:29 (NeBoley.com.ua)
Куди поділися рабиня Ізаура, Маріанна і просто Марія Куди поділися рабиня Ізаура, Маріанна і просто Марія
Цього року актриси, колись відкрили нам світ латиноамериканських серіалів, святкують ювілеї. Зірки вже давно «освоїлися в новому віці» - кожна по...
Шоу-бізнес 08 липня 2017, 19:49 (tv.ua)
Шматочки золота допоможуть вилікуватися від СНІДу Шматочки золота допоможуть вилікуватися від СНІДу
Вчені-хіміки з Університету Північної Кароліни виявили, що, додавання крихітних шматочків золота в ослаблені ліки проти СНІДу, відновлює його зда...
Здоров'я 08 липня 2017, 19:41 (NeBoley.com.ua)
5 прихованих функцій macOS, які зроблять ваше життя простіше 5 прихованих функцій macOS, які зроблять ваше життя простіше
Програмна платформа macOS містить багато корисних функцій, про які більшість користувачів навіть не підозрює. Вони дозволяють швидко дізнаватися ...
Технології 08 липня 2017, 20:02 (InternetUA)
iOS 11 автоматично створює ZIP-архіви при відправці папок поштою iOS 11 автоматично створює ZIP-архіви при відправці папок поштою
У новій операційній системі iOS 11 додали не лише безліч великих, а й велика кількість незначних нововведень, які спрощують використання iPhone і...
Технології 08 липня 2017, 20:22 (InternetUA)
Ньюкасл націлився на одного з кращих дріблер АПЛ Ньюкасл націлився на одного з кращих дріблер АПЛ
Півзахисник Міддлсбро Адама Траоре може продовжити кар'єру в Ньюкаслі.
Футбол 08 липня 2017, 20:20 (football.ua)
Челсі готує пропозицію по вінгера Лаціо Челсі готує пропозицію по вінгера Лаціо
Керівництво Челсі планує почати переговори по трансферу півзахисника Лаціо Бальде Кейта.
Футбол 08 липня 2017, 20:34 (football.ua)
Хмара тегів