Архів новин 

новини: 2 липня 2017 у рубриці:  

На півдні Лондона машина протаранила натовп підлітків, є загиблий

На півдні Лондона в неділю, 2 липня, автомобіль на великій швидкості протаранив групу підлітків.
Події 02 липня 2017, 23:28 (УРА-Информ)

Кава в великій кількості знижує шанси завагітніти Кава в великій кількості знижує шанси завагітніти
Вживання великої кількості кави скорочує можливість жінки завагітніти, стверджують вчені.
Здоров'я 02 липня 2017, 23:05 (NeBoley.com.ua)
Поліція затримала  мінера  ??столичного метро Поліція затримала "мінера" ??столичного метро
Служба безпеки України затримала чоловіка, який у неділю, 2 липня, заявив про мінування декількох станцій київського метро.
Київ 02 липня 2017, 22:06 (УРА-Информ)
Захарова заявила про початок пропагандистської кампанії проти Дамаска Захарова заявила про початок пропагандистської кампанії проти Дамаска
Захарова повідомила про підготовку фейковий роликів голлівудського рівня.
Росія 02 липня 2017, 22:03 (JustMedia)
Екс-посол США зробив важливий прогноз з приводу поставок Україні летального зброї Екс-посол США зробив важливий прогноз з приводу поставок Україні летального зброї
Колишній посол США в Україні Джон Гербст вважає, що шанси надання американського летального озброєння нашій країні ростуть.
Політика 02 липня 2017, 22:31 (glavnoe.ua)
У Софії аномальна спека вбила п ятеро осіб, сотні людей потрапили до лікарні У Софії аномальна спека вбила п'ятеро осіб, сотні людей потрапили до лікарні
Аномальна спека накрила Східну Європу. У Румунії стовпчики термометрів піднялися до 42 градусів вище нуля, в Болгарії повітря прогрілося до 44 гр...
Суспільство 02 липня 2017, 23:03 (УРА-Информ)
Конголезький нападник Мбокані повернувся в  Динамо Конголезький нападник Мбокані повернувся в "Динамо"
Футболіст приєднався до клубу на зборах в Австрії.
Спорт 02 липня 2017, 19:51 (ТСН.ua)
Twitter дозволяє спрогнозувати злочин на годину раніше поліції Twitter дозволяє спрогнозувати злочин на годину раніше поліції
Twitter не раз доводив свою корисність в якості платформи для обміну інформацією за часів соціальної кризи. Тепер дослідники з Університету Карді...
Технології 02 липня 2017, 20:22 (InternetUA)
Квентін Тарантіно заручився з ізраїльської співачкою Квентін Тарантіно заручився з ізраїльської співачкою
Для творця "Кримінального чтива" цей шлюб стане першим.
Музика 02 липня 2017, 21:29 (Корреспондент.net)
Хай живе юань! Нацбанк Білорусі приголомшив Москву своїм рішенням Хай живе юань! Нацбанк Білорусі приголомшив Москву своїм рішенням
З 1 липня 2017 р. Національний банк Білорусі перестав враховувати російський рубль при розрахунку показника золотовалютних резервів. Такі дії пер...
Політика 02 липня 2017, 21:25 (glavnoe.ua)
Експерти фіксують зростання числа шкідливого ПО для Linux Експерти фіксують зростання числа шкідливого ПО для Linux
Незважаючи на спад в появі нових різновидів шкідливого ПО в цілому, число шкідливий для Linux і пристроїв зі сфери «Інтернет речей» продовжує рос...
Технології 02 липня 2017, 21:20 (InternetUA)
Видобуток нафти в Росії досягла рівня віденських домовленостей Видобуток нафти в Росії досягла рівня віденських домовленостей
Середньодобовий видобуток нафти в РФ в червні зросла до 10,946 млн барелів.
Росія 02 липня 2017, 21:16 (JustMedia)
Португалія здолала Мексику і отримала  бронзу  Кубка конфедерацій-2017 Португалія здолала Мексику і отримала "бронзу" Кубка конфедерацій-2017
Європейці виграли в матчі за третє місце.
Спорт 02 липня 2017, 21:36 (ТСН.ua)
Коти викликають екзему у дітей Коти викликають екзему у дітей
Домашні улюбленці кішки є причиною виникнення екземи у дітей з певними генетичними відхиленнями, вважають вчені з Університету Копенгагена.
Здоров'я 02 липня 2017, 21:34 (NeBoley.com.ua)
Пережити літній задуха допоможе охолоджений відвар з липи - лікар Пережити літній задуха допоможе охолоджений відвар з липи - лікар
Пережити літній задуха допоможе охолоджений відвар з липи - лікар.
Здоров'я 02 липня 2017, 14:40 (NeBoley.com.ua)
Фактори ризику і лікування варикозу традиційними методами Фактори ризику і лікування варикозу традиційними методами
Варикоз - хвороба вен, що супроводжується втратою еластичності стінок судин, підвищенням довжини вен.
Здоров'я 02 липня 2017, 14:38 (NeBoley.com.ua)
Кава з вершками в пакетиках не містить кофеїну і вершків Кава з вершками в пакетиках не містить кофеїну і вершків
Багато людей вважають за краще такий напій, як кава, і часто п'ють розчинну каву в пакетиках з додаванням вершків, але мало хто знає, що в цих па...
Здоров'я 02 липня 2017, 14:57 (e-news.com.ua)
У столиці замінували станцію  Театральна У столиці замінували станцію "Театральна"
Зараз столичні поліцейські перевіряють відомості про мінування станції Театральна.
Київ 02 липня 2017, 14:54 (УРА-Информ)
Українець створив бюджетний всюдихід Українець створив бюджетний всюдихід
Житель Тернополя Петро Головатий зібрав унікальний трактор-всюдихід. Майстер працював над машиною три роки. Після - випробування на різних типах ...
Суспільство 02 липня 2017, 15:20 (glavnoe.ua)
Газоутворення: як позбутися Газоутворення: як позбутися
Фактично всім зрозуміло, що таке здуття і газоутворення. Спробуємо розібратися в причинах, що викликають газоутворення, як позбутися від настільк...
Здоров'я 02 липня 2017, 15:33 (NeBoley.com.ua)
Ховався більше 30 років наркобарон затриманий в Бразилії Ховався більше 30 років наркобарон затриманий в Бразилії
Поліція Бразилії затримала наркобарона Луїса Карлоса да Роша на прізвисько Біла голова. Протягом 32 років йому вдавалося ховатися від правосуддя,...
Світ 02 липня 2017, 16:42 (GIGAMIR)
Нова рідина для порожнини рота вбиває бактерії при світлі Нова рідина для порожнини рота вбиває бактерії при світлі
Вчені створили рідину для порожнини рота, яка руйнує бактерії під впливом яскравого світла, повідомляє ВВС. Принцип роботи цієї рідини такої ж, я...
Здоров'я 02 липня 2017, 17:09 (e-news.com.ua)
Кернес может расстаться с партией  Відродження , - политолог Кернес может расстаться с партией "Відродження", - политолог
Как передает Цензор. НЕТ, об этом на своей странице Фейсбук написал политолог, председатель правления Центра прикладных политических исследований...
Політика 02 липня 2017, 14:43 (glavnoe.ua)
Хвороба Альцгеймера запропонували лікувати томатною вакциною Хвороба Альцгеймера запропонували лікувати томатною вакциною
Корейські вчені використовували помідори для створення вакцини проти хвороби Альцгеймера. Випробування на мишах показали, що їстівна вакцина викл...
Здоров'я 02 липня 2017, 17:51 (NeBoley.com.ua)
54-річний Квентін Тарантіно вперше одружується 54-річний Квентін Тарантіно вперше одружується
Американський кінорежисер Квентін Тарантіно зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині - 33-річної ізраїльської співачці Даніеле Пік. Інформаці...
Шоу-бізнес 02 липня 2017, 18:46 (tv.ua)
Високий рівень тестостерону гарантує перемогу в спортивних змаганнях Високий рівень тестостерону гарантує перемогу в спортивних змаганнях
Дослідники з'ясували: переможці в борцівських змаганнях мають небувало високий рівень тестостерону в порівнянні з переможеними, повідомляє The Ti...
Спорт 02 липня 2017, 18:41 (NeBoley.com.ua)
Українець Руденко готовий до реваншу з Повєткіним Українець Руденко готовий до реваншу з Повєткіним
Команда боксера не шукає виправдань.
Спорт 02 липня 2017, 18:39 (ТСН.ua)
У Криму захоплюють землі місцевих жителів - розвідка У Криму захоплюють землі місцевих жителів - розвідка
Окупаційна влада вже визнала недійсними українські документи на право власності на землю.
Суспільство 02 липня 2017, 18:57 (УРА-Информ)
Чи можна зняти фільм повністю на iPhone? Чи можна зняти фільм повністю на iPhone?
Нові смартфони Apple активно використовують мобільні фотографи, а останнім часом iPhone навіть пристосували до створення обкладинок для відомих ж...
Технології 02 липня 2017, 19:30 (InternetUA)
Створено імплантат, який повертає зір сліпим людям Створено імплантат, який повертає зір сліпим людям
Сліпі люди отримали надію знайти зір за допомогою біонічного ока, пише The Scotsman. У Британії вже почався набір групи добровольців для першого ...