Архів новин 

новини: 30 липня 2017 у рубриці:  

У Венесуелі убитий кандидат в Конституційну асамблею

Кандидат в Конституційну асамблею Венесуели Хосе Велікс Пінеда був убитий в своєму будинку в місті Сьюдад-Болівар.
Події 30 липня 2017, 23:57 (УРА-Информ)

У Туреччині туристичний автобус потрапив в ДТП, є постраждалі У Туреччині туристичний автобус потрапив в ДТП, є постраждалі
У Туреччині в південному районі Кайсері Меликгази сталася серйозна аварія за участю туристичного автобуса. В результаті дорожньо-транспортної при...
Події 30 липня 2017, 23:25 (УРА-Информ)
Путін заборонив анонімайзери в Росії Путін заборонив анонімайзери в Росії
Президент Росії Володимир Путін підписав закон про внесення змін до Федерального закону "Про інформацію, інформаційні технології та захист інформ...
Технології 30 липня 2017, 22:55 (InternetUA)
Навколишнє середовище шкодить здрово дітей Навколишнє середовище шкодить здрово дітей
Всесвітня Організація Охорони здоров'я випустила в п'ятницю перший в світі звіт, який свідчить про вплив забруднення навколишнього середовища на ...
Здоров'я 30 липня 2017, 23:20 (NeBoley.com.ua)
Ефект Мілевського? Три автоголу від суперника Динамо-Брест Ефект Мілевського? Три автоголу від суперника Динамо-Брест
У поєдинку чемпіонату Білорусі одна з команд провела одразу три автогола в першому таймі.
Футбол 30 липня 2017, 23:14 (football.ua)
 Олександрія  після Ліги Європи відібрала очки у  Зорі "Олександрія" після Ліги Європи відібрала очки у "Зорі"
Команди досі без перемог в УПЛ.
Спорт 30 липня 2017, 23:07 (ТСН.ua)
Андерлехт оцінив трансферну ціль МЮ мінімум в 25 млн євро Андерлехт оцінив трансферну ціль МЮ мінімум в 25 млн євро
Керівництво бельгійського клубу назвало ціну на півзахисника Леандера Дендонкера.
Футбол 30 липня 2017, 21:38 (football.ua)
Латвійський вчений про кримчан: З такою бізнес-моделлю їх чекає амба Латвійський вчений про кримчан: З такою бізнес-моделлю їх чекає амба
«Август - розпал сезону, але дивна річ, народ настирливо уникає нашої всесоюзної здравниці Криму. Досить поглянути на це оголошення, щоб зрозуміт...
Економіка 30 липня 2017, 21:32 (glavnoe.ua)
Гіббс може продовжити кар єру в Уотфорд Гіббс може продовжити кар'єру в Уотфорд
Уотфорд зацікавлений в придбанні захисника Арсеналу Кирана Гіббса.
Футбол 30 липня 2017, 21:46 (football.ua)
У Грузії розпочалися військові навчання за участю країн НАТО і України У Грузії розпочалися військові навчання за участю країн НАТО і України
Сьогодні, 30 липня 2017 року, почалися масштабні навчання союзу НАТО Noble Partner 2017. У них беруть участь 2 тисячі 800 військовослужбовців з в...
Політика 30 липня 2017, 21:46 (УРА-Информ)
У Туреччині знищені дев ять терористів РПК У Туреччині знищені дев'ять терористів РПК
У Туреччині в районі Бейтушшебап південно-східній провінції Ширнак знищені дев'ять терористів "Робочої партії Курдистану" (РПК).
Події 30 липня 2017, 22:04 (УРА-Информ)
Невзоров: Всі загиблі  за Батьківщину  віддавали своє життя за дурниці, помилки або капризи режиму (фото 18+) Невзоров: Всі загиблі "за Батьківщину" віддавали своє життя за дурниці, помилки або капризи режиму (фото 18+)
Захистивши Батьківщину і повернувшись, переможці покірно залазять назад в свої кайдани і клітини. І потім ще довго згадують, як врятували «вітчиз...
Суспільство 30 липня 2017, 21:59 (glavnoe.ua)
 Їх звичаї . У США сотні людей провели в останню путь собаку-героя "Їх звичаї". У США сотні людей провели в останню путь собаку-героя
Лабрадор Сіна до свого виходу на пенсію в 2014 г тричі брав участь в якості собаки-сапера в тривалих відрядженнях його підрозділи в Афганістані, ...
Суспільство 30 липня 2017, 22:18 (glavnoe.ua)
У Молдові демонстранти вимагають відставки президента Додона У Молдові демонстранти вимагають відставки президента Додона
У столиці Молдови Кишиневі проходить акція протесту проти переходу країни на змішану виборчу систему. Крім того, активісти також вимагають відста...
Суспільство 30 липня 2017, 22:53 (УРА-Информ)
У Деснянському районі обмежать рух транспорту У Деснянському районі обмежать рух транспорту
Автодорожні роботи заплановані в Деснянському районі 30-го липня.
Київ 30 липня 2017, 17:12 (УРА-Информ)
Перішич подражнив фанатів МЮ в соцмережах Перішич подражнив фанатів МЮ в соцмережах
Півзахисник Інтера Іван Перішич зробив неоднозначний натяк посредствам свого аккаунта в Twitter.
Футбол 30 липня 2017, 18:07 (football.ua)
Раванеллі: У нинішні часи забивав би по 60 голів за сезон Раванеллі: У нинішні часи забивав би по 60 голів за сезон
Колишній нападник Ювентуса Фабріціо Раванеллі вважає, що в сучасному футболі геть перевелася хороші захисники.
Футбол 30 липня 2017, 17:37 (football.ua)
Ткачук: Перша думка після поразки від Динамо - закінчити з футболом Ткачук: Перша думка після поразки від Динамо - закінчити з футболом
Півзахисник Карпат Юрій Ткачук поділився своїми емоціями після матчу з Динамо (0: 5).
Футбол 30 липня 2017, 18:46 (football.ua)
Понад 120 тис. підключених в інтернету камер можна легко зламати Понад 120 тис. підключених в інтернету камер можна легко зламати
Більше 120 тис. підключених в інтернету камер уразливі до злому, попередив фахівець компанії Bitdefender Алекс Балан (Alex Balan). За словами дос...
Технології 30 липня 2017, 18:47 (InternetUA)
Барселона впевнена в придбанні Коутиньо Барселона впевнена в придбанні Коутиньо
Схоже, що трансфер Філіпа Коутіньйо з Ліверпуля в Барселону все-таки відбудеться.
Футбол 30 липня 2017, 18:34 (football.ua)
Нудота вагітних: що робити Нудота вагітних: що робити
Американський Коледж акушерів і гінекологів (ACOG) випустив нове керівництво для лікарів, в якому висвітлені питання поширеності, фактори ризику ...
Здоров'я 30 липня 2017, 19:00 (NeBoley.com.ua)
«Російська» операційна система виявилася краденою «Російська» операційна система виявилася краденою
Схоже, що в Росії нічого самостійно зробити в технологічному плані не можуть. Сьогодні при реєстрації російської операційної системи, створеної д...
Технології 30 липня 2017, 19:17 (InternetUA)
Закладеність вуха: що робити Закладеність вуха: що робити
Якщо закладеність вуха не супроводжується жодними запальними і вірусними хворобами, то не можна виключати можливість порушень, пов'язаних зі слух...
Здоров'я 30 липня 2017, 19:14 (NeBoley.com.ua)
Бойцы АТО захватили на Донбассе трофеи, изобличающие российских агрессоров Бойцы АТО захватили на Донбассе трофеи, изобличающие российских агрессоров
«В ході бойового зіткнення, яке сталося 27 липня, з ворожою ДРГ, українські бійці захопили трофейну зброю та засоби зв'язку. Пропонуємо вашій ува...
Події 30 липня 2017, 17:26 (glavnoe.ua)
Сосьєдад вимагає у Наполі за Рульі 22 мільйони євро Сосьєдад вимагає у Наполі за Рульі 22 мільйони євро
Наполі продовжує здійснювати спроби оформити трансфер голкіпера Реал Сосьєдаду Херонімо Рульі.
Футбол 30 липня 2017, 19:29 (football.ua)
Середній збиток DDoS-атаки для банків склав $ 1,17 млн Середній збиток DDoS-атаки для банків склав $ 1,17 млн
«Лабораторія Касперського» провела дослідження загроз для фінансових установ в 2016 році. Згідно з отриманими результатами, від DDoS-атак корпора...
Технології 30 липня 2017, 19:25 (InternetUA)
Торрес: Мій єдиний вибір - завершити кар єру в Атлетіко Торрес: Мій єдиний вибір - завершити кар'єру в Атлетіко
Нападник Атлетіко Фернандо Торрес збирається повісити бутси на цвях в якості гравця Матрацників.
Футбол 30 липня 2017, 20:22 (football.ua)
Кьяер прибув до Севільї Кьяер прибув до Севільї
Протягом доби захисник збірної Данії Сімон Кьяер оформить свій перехід з Фенербахче в Севілью.
Футбол 30 липня 2017, 21:09 (football.ua)
Стало известно о новых фактах нарушения перемирия на Донбассе боевиками Стало известно о новых фактах нарушения перемирия на Донбассе боевиками
«Сьогодні у зоні АТО відмічається зменшення інтенсивності збройних провокацій з боку російсько-терористичних угруповань. З опівночі і до 18 годин...
Події 30 липня 2017, 19:17 (glavnoe.ua)
Президент Ла Ліги: Неймар? Так нехай іде Президент Ла Ліги: Неймар? Так нехай іде
Президент Ла Ліги Хав'єр Тебас вважає, що відхід Неймара в ПСЖ не позначиться на успіхах Барселони і Приклади.
Футбол 30 липня 2017, 21:29 (football.ua)
Хмара тегів