Архів новин 

новини: 29 липня 2017 у рубриці:  

У Львові стався вибух у квартирі, є постраждалий

У Львові в квартирі на першому поверсі десятиповерхового житлового будинку стався потужний вибух газу. В результаті події постраждала літня жінка.
Події 29 липня 2017, 23:57 (УРА-Информ)

Гіпертрофічна кардіоміопатія: симптоми, діагностика та лікування Гіпертрофічна кардіоміопатія: симптоми, діагностика та лікування
Що таке гіпертрофічна кардіоміопатія? Як вона проявляється? Якими способами діагностується і наскільки добре піддається лікуванню?.
Здоров'я 29 липня 2017, 22:52 (NeBoley.com.ua)
Червоніє обличчя, що робити Червоніє обличчя, що робити
Як бути, якщо червоніє обличчя? Що потрібно зробити і чим може бути викликано дане явище? На всі ці питання ви можете знайти відповіді, якщо проч...
Здоров'я 29 липня 2017, 22:46 (e-news.com.ua)
США готові співпрацювати з РФ, Іраном і КНДР після введення санкцій, - Тіллерсон США готові співпрацювати з РФ, Іраном і КНДР після введення санкцій, - Тіллерсон
Влада Сполучених Штатів Америки будуть продовжувати співпрацювати з Росією, Іраном і КНДР після введення нових обмежень. Відповідні дані опубліко...
Політика 29 липня 2017, 23:01 (УРА-Информ)
Первый хет-трик в карьере Цыганкова 2Первый хет-трик в карьере Цыганкова
Полузащитник Динамо Виктор Цыганков оформил первый хет-трик в карьере.
Футбол 29 липня 2017, 23:11 (football.ua)
Сезонний діагноз ангіна: симптоми Сезонний діагноз ангіна: симптоми
Ангіна - інфекційне захворювання, з'являється на тлі місцевого і загального охолодження, зниження опірності організму, може проявлятися у вигляді...
Здоров'я 29 липня 2017, 20:37 (e-news.com.ua)
Ніцца веде переговори зі Снайдером Ніцца веде переговори зі Снайдером
Екс-гравець Галатасарай Уеслі Снайдер може продовжити кар'єру в чемпіонаті Франції.
Футбол 29 липня 2017, 20:37 (football.ua)
Сталь не втримала нічию в матчі з Шахтарем Сталь не втримала нічию в матчі з Шахтарем
Шахтар зумів вирвати перемогу над Сталлю, забивши переможний гол на п'ятій з чотирьох доданих хвилин.
Футбол 29 липня 2017, 20:57 (football.ua)
Прищі на лобі: причини появи Прищі на лобі: причини появи
Побачили прищі на лобі? Передумови виникнення такої проблеми можуть бути зовсім різними. Якими? Дізнайтеся в статті. Всі ми знаємо про невимовну...
Здоров'я 29 липня 2017, 20:53 (e-news.com.ua)
Киян попередили про ураган, що насувається 29-30 липня Киян попередили про ураган, що насувається 29-30 липня
У найближчі години і до кінця доби 29 липня в столиці очікуються пориви вітру 15-20 м / с.
Події 29 липня 2017, 21:24 (УРА-Информ)
ПСЖ має продати гравців на 110 мільйонів в разі покупки Неймара ПСЖ має продати гравців на 110 мільйонів в разі покупки Неймара
Для покупки Неймара парижанам доведеться влаштувати грандіозний розпродаж, щоб не вийти за рамки правил фінансового Fair Play.
Футбол 29 липня 2017, 21:50 (football.ua)
Сталь - Шахтар 1: 2 Відео голів та огляд матчу Сталь - Шахтар 1: 2 Відео голів та огляд матчу
Вашій увазі відеоогляд матчу 3-го туру УПЛ між Сталлю і Шахтарем.
Футбол 29 липня 2017, 22:02 (football.ua)
ПРООН буде розвивати енергоефективність в містах Донецької області ПРООН буде розвивати енергоефективність в містах Донецької області
Зустріч представників міст Донецької області і ПРООН відбулася в Дружківці 26 липня. Угода про співробітництво стане новою точкою відліку в ефект...
Суспільство 29 липня 2017, 22:46 (glavnoe.ua)
У Печерському районі Києва сталася пожежа на СТО - ФОТО, У Печерському районі Києва сталася пожежа на СТО - ФОТО,
Сьогодні вранці, 29 липня в будівлі станції технічного обслуговування по вул. Михайла Бойчука (Кіквідзе), 44, в Печерському районі столиці стався...
Київ 29 липня 2017, 18:21 (УРА-Информ)
Marca: Барселона може придбати Грізманн на заміну Неймара Marca: Барселона може придбати Грізманн на заміну Неймара
Нападник Атлетіко Антуан Грізманн може перебратися в каталонський клуб в разі відходу Неймара в ПСЖ.
Футбол 29 липня 2017, 18:16 (football.ua)
Фред вийде в старті на матч проти Стали Фред вийде в старті на матч проти Стали
Стали відомі стартові склади донецького Шахтаря і кам'янської стали.
Футбол 29 липня 2017, 18:11 (football.ua)
Екс-лідер  Шахтаря  Фернандіньо хоче ще пограти в Україні Екс-лідер "Шахтаря" Фернандіньо хоче ще пограти в Україні
Бразилець розповів, нудьгує за українським чемпіонатом.
Спорт 29 липня 2017, 18:06 (ТСН.ua)
У Києві правоохоронці посилять заходи безпеки до футбольного матчу У Києві правоохоронці посилять заходи безпеки до футбольного матчу
У Києві під час футбольного матчу чемпіонату України правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі.
Київ 29 липня 2017, 18:30 (УРА-Информ)
В Африці розбився український літак, є постраждалі В Африці розбився український літак, є постраждалі
На острові Сан-Томе зазнав аварії український вантажний літак Ан-74, в результаті чого отримали поранення декілька осіб.
Події 29 липня 2017, 18:29 (УРА-Информ)
Більшість великих обмінників не збираються підтримувати Bitcoin Cash Більшість великих обмінників не збираються підтримувати Bitcoin Cash
Навколо Bitcoin Cash зараз багато дискусій. Хоча підтримка цього проекту, схоже, зростає, більшість обмінників нічого не хочуть з цим робити. Це ...
Технології 29 липня 2017, 18:48 (InternetUA)
Рауль про Мбаппе: До 31-го серпня трапитися може все Рауль про Мбаппе: До 31-го серпня трапитися може все
Легендарний екс-нападник Реала Рауль не виключає можливість трансферу в Королівський клуб форварда Монако Киліана Мбаппе.
Футбол 29 липня 2017, 18:43 (football.ua)
Нове об ємне зображення живої клітини змінить медицину Нове об'ємне зображення живої клітини змінить медицину
Нова техніка медичного зображення дозволяє відображати живі клітини в тривимірному вигляді. Новий стандарт зображення допоможе багатьом галузям м...
Здоров'я 29 липня 2017, 18:57 (NeBoley.com.ua)
Кривой Рог немного  потрясло Кривой Рог немного "потрясло"
Об этом сообщил вице-премьер Геннадий Зубко со ссылкой на Главный центр специального контроля.
Події 29 липня 2017, 18:15 (glavnoe.ua)
В Одессе ВСУ пополнились 444 офицерами запаса В Одессе ВСУ пополнились 444 офицерами запаса
В Одесі, 444 курсанти-випускники факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії склали присягу на вірність Українському народові. Прив...
Політика 29 липня 2017, 18:15 (glavnoe.ua)
В Харьковский госпиталь нужно дезинфицирующее средство для операционных В Харьковский госпиталь нужно дезинфицирующее средство для операционных
Об этом на своей странице в соцсети сообщают волонтеры группы Сестра милосердия АТО:
Політика 29 липня 2017, 18:15 (glavnoe.ua)
СБУ: Троян не подозревается в противоправных действиях СБУ: Троян не подозревается в противоправных действиях
Об этом говорится в официальном сообщении СБУ на странице в соцсети:
Політика 29 липня 2017, 18:15 (glavnoe.ua)
Інтер - чемпіон Сінгапурської частини Міжнародного кубка чемпіонів Інтер - чемпіон Сінгапурської частини Міжнародного кубка чемпіонів
Міланський Інтер завдяки перемозі над Челсі виграв товариський турнір.
Футбол 29 липня 2017, 19:48 (football.ua)
Apple працює над «розумним» слуховим апаратом Apple працює над «розумним» слуховим апаратом
Apple продовжує працювати в медичній сфері. Зараз стало відомо про нову спільну розробку компанії і Cochlear - «розумному» слуховому апараті, яки...