Архів новин 

новини: 26 червня 2017 у рубриці:  

Глухі зможуть говорити по телефону

Американські вчені з університету Вашингтона створили програмне забезпечення, завдяки якому глухі люди зможуть користуватися мобільним телефоном.
Здоров'я 26 червня 2017, 23:52 (NeBoley.com.ua)

Марсель запропонував Бакке трирічний контракт Марсель запропонував Бакке трирічний контракт
Марсель не втрачає надію отримати нападаючого Мілана Карлос Бакка.
Футбол 26 червня 2017, 23:50 (football.ua)
Раньєрі: Хочу забути Лестер Раньєрі: Хочу забути Лестер
Головний тренер Нанта Клаудіо Раньєрі сфокусований на новій роботі.
Футбол 26 червня 2017, 23:00 (football.ua)
Студент -  інноватор  друкував фальшиві гривні на кольоровому принтері Студент - "інноватор" друкував фальшиві гривні на кольоровому принтері
Поліція виявила 16-річного студента з Скадовського району Херсонської області, який друкував фальшиві купюри номіналом 200 та 500 гривень на коль...
Події 26 червня 2017, 22:55 (glavnoe.ua)
Ув язнений Да Вінчі Ув'язнений Да Вінчі
Фахівці кажуть, що по геніальності і здатності передбачати майбутнє ця людина була можна порівняти лише зі своїм великим співвітчизником - Леонар...
Суспільство 26 червня 2017, 22:55 (Обозреватель)
Вадим Костюченко: співробітники ФФУ людей не викрадають Вадим Костюченко: співробітники ФФУ людей не викрадають
Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко про причетність футбольного агента до викрадення людини.
Футбол 26 червня 2017, 22:57 (football.ua)
Білий дім відреагував на жарт Джонні Деппа про вбивство Трампа Білий дім відреагував на жарт Джонні Деппа про вбивство Трампа
Голлівудський актор Джонні Депп отримав відповідну реакцію адміністрації президента США Дональда Трампа на свій жарт про вбивство глави американс...
Шоу-бізнес 26 червня 2017, 22:40 (tv.ua)
Могилянка і Донецький нацуніверситет очолили рейтинг українських IT-ВНЗ Могилянка і Донецький нацуніверситет очолили рейтинг українських IT-ВНЗ
Портал DOU опублікував чергову редакцію свого рейтингу вузів з IT-спеціальностей, повідомляє AIN. UA. Мета цього дослідження - створити список ву...
Наука та здоров'я 26 червня 2017, 22:36 (glavnoe.ua)
У Києві вирішують, як судити Януковича У Києві вирішують, як судити Януковича
На першому засіданні Оболонського райсуду Києва з розгляду кримінального провадження проти екс-президента України Віктора Януковича 26 червня пла...
Політика 26 червня 2017, 22:30 (glavnoe.ua)
Рух змінив емблему і кольори клубу Рух змінив емблему і кольори клубу
Рух Винники тепер має чорно-жовті кольори.
Футбол 26 червня 2017, 22:51 (football.ua)
Провідні збірні світу відмовляються базуватися в Москві під час ЧС-2018 Провідні збірні світу відмовляються базуватися в Москві під час ЧС-2018
Через величезні автомобільних пробок кілька збірних планують відмовитися проживати в столиці Росії.
Футбол 26 червня 2017, 22:50 (football.ua)
 Харківміськгаз  за рік виявив 600 фактів крадіжки газу "Харківміськгаз" за рік виявив 600 фактів крадіжки газу
Протягом року ПАТ "Харківміськгаз" запобіг 600 випадків незаконного споживання природного газу, серед яких 150 втручання в лічильник і 56 самовіл...
Економіка 26 червня 2017, 22:44 (УРА-Информ)
Справа Насирова: чолі УКРІНФОРМ на два місяці продовжили запобіжний захід Справа Насирова: чолі УКРІНФОРМ на два місяці продовжили запобіжний захід
Раніше суд відмовив Насирова у відведенні двох прокурорів САП.
Політика 26 червня 2017, 22:40 (Обозреватель)
Евратом ратифицировал СА Украина-ЕС Евратом ратифицировал СА Украина-ЕС
Европейское сообщество по атомной энергии (Евратом) ратифицировало Соглашение об ассоциации Украина-ЕС
Політика 26 червня 2017, 22:14 (glavnoe.ua)
Тест: Наскільки добре ви пам ятаєте кращий євросезон для України Тест: Наскільки добре ви пам'ятаєте кращий євросезон для України
Пропонуємо перевірити, чи добре ви пам'ятаєте ті щасливі миті для всього українського футболу.
Футбол 26 червня 2017, 19:45 (football.ua)
Фани обурені новою фотосесією з  постарілим  Девідом Бекхемом Фани обурені новою фотосесією з "постарілим" Девідом Бекхемом
Шанувальники екс-футболіста розчаровані кількістю фотошопа на фото зі знаменитістю.
Світські хроніки 26 червня 2017, 19:53 (ТСН.ua)
У Кабінеті міністрів пропонують скасувати плату за акцизи на алкоголь У Кабінеті міністрів пропонують скасувати плату за акцизи на алкоголь
Кабмін запропонував скасувати плату за акцизну марку на алкоголь.
Політика 26 червня 2017, 19:44 (УРА-Информ)
Тіло Сальвадора Далі ексгумують для встановлення батьківства Тіло Сальвадора Далі ексгумують для встановлення батьківства
Суддя мадридського суду Марія дель Мар Креспо постановила ексгумувати останки художника Сальвадора Далі для експертизи ДНК. Рішення було винесено...
Мистецтво 26 червня 2017, 20:23 (glavnoe.ua)
Одужувати краще на робочому місці Одужувати краще на робочому місці
Британські медики знайшли вельми цікавий спосіб боротьби з цією проблемою за методом клин клином - якщо захворіли, то чи не залежуйтеся будинку і...
Здоров'я 26 червня 2017, 20:18 (e-news.com.ua)
Сина Зідана віддадуть в оренду Сина Зідана віддадуть в оренду
Син тренера Реала Зінедіна Зідана Енцо Фернандес проведе наступний сезон в Алавес.
Футбол 26 червня 2017, 20:09 (football.ua)
Безвіз з Євросоюзом: стало відомо, скільком українцям відмовили у в їзді Безвіз з Євросоюзом: стало відомо, скільком українцям відмовили у в'їзді
Прикордонники розповіли, скільки громадян України скористалися безвізом з ЄС.
Суспільство 26 червня 2017, 20:06 (Обозреватель)
Рома зацікавилася Теодорчик Рома зацікавилася Теодорчик
Екс-форвард Динамо Лукаш Теодорчик може влітку опинитися в Ромі.
Футбол 26 червня 2017, 20:45 (football.ua)
Подушки безпеки можуть бути травмонебезпечними Подушки безпеки можуть бути травмонебезпечними
Подушки безпеки в машинах знижують ризик травми тільки для людей середнього зросту, а для людей з ростом нижче 149см і вище 190см вони підвищують...
Здоров'я 26 червня 2017, 20:49 (NeBoley.com.ua)
Вітол може перейти в Челсі Вітол може перейти в Челсі
Челсі приєднався до гонки за хавбеком Севільї Вітол.
Футбол 26 червня 2017, 20:44 (football.ua)
Оксамитові ручки: поради Оксамитові ручки: поради
Від доглянутих пальчиків важко відвести погляд, а чоловіки так і норовлять взяти їх в свої руки і не випускати ніколи. Особливий шарм надають рук...
Здоров'я 26 червня 2017, 20:40 (e-news.com.ua)
Фенербахче замінить ван Персі форвардом Арсеналу Фенербахче замінить ван Персі форвардом Арсеналу
Нападник Лукас Перес все ближче до переходу в Фенербахче.
Футбол 26 червня 2017, 20:34 (football.ua)
У Києві затримали вбивцю ветерана АТО У Києві затримали вбивцю ветерана АТО
Шевченківський суд Києва заарештував на 2 місяці без права на заставу підозрюваного у вбивстві 57-річного ветерана АТО.
Суспільство 26 червня 2017, 21:33 (УРА-Информ)
Фіорентина виставлена ??на продаж Фіорентина виставлена ??на продаж
Сімейство Делла Валле оголосило, що вони вислухають конкретні пропозиції з продажу Фіорентини.
Футбол 26 червня 2017, 21:13 (football.ua)
Хмара тегів