Архів новин 

новини: 9 червня 2017 у рубриці:  

Конкурентів у Флорентіно Переса не буде?

Влітку відбудуться вибори президента Реала, на яких навряд чи хтось зможе скласти конкуренцію Флорентіно Пересу.
Футбол 09 червня 2017, 23:59 (football.ua)

Парубій відвідає США Парубій відвідає США
Глава українського парламенту А. Парубій запланував собі візит в США незабаром.
Політика 09 червня 2017, 23:42 (УРА-Информ)
Кремлівські пропагандисти знімають сюжети про  застосування забороненого озброєння  військовими ЗСУ Кремлівські пропагандисти знімають сюжети про "застосування забороненого озброєння" військовими ЗСУ
Російські ЗМІ знімають сюжети про "застосування забороненого озброєння" військовослужбовцями Збройних сил України. Про це йдеться в повідомленні ...
Політика 09 червня 2017, 23:02 (glavnoe.ua)
Під Одесою затримали судно, переправляли людей до Криму Під Одесою затримали судно, переправляли людей до Криму
Оперативники Південного регіонального управління Держприкордонслужби спільно поліцією провели арешт судна Bospor (прапор Молдова), незаконно пере...
Події 09 червня 2017, 23:02 (glavnoe.ua)
Якщо скине Путіна: Навальний розповів про грандіозні плани на Україну Якщо скине Путіна: Навальний розповів про грандіозні плани на Україну
Олексій Навальний розповів, що зробить в першу чергу.
Політика 09 червня 2017, 23:35 (Обозреватель)
 Шальке  звільнив тренера, на якого  наїхав  Коноплянка "Шальке" звільнив тренера, на якого "наїхав" Коноплянка
Керівництво клубу офіційно оголосило про звільнення.
Спорт 09 червня 2017, 22:57 (ТСН.ua)
Навальний, Крим і 17 млн ??квадратних кілометрів Навальний, Крим і 17 млн ??квадратних кілометрів
Чому ми весь час стикаємося з тим, що про Росію зрозуміло, що було б, а ось про Україну все повинно бути навпаки?.
Світ 09 червня 2017, 22:52 (Обозреватель)
"Ми вас вічно годувати не збираємося!" Туристи з Росії Розлютившись на кримчан "Ми вас вічно годувати не збираємося!" Туристи з Росії Розлютившись на кримчан
У мережі вибухнула суперечка між росіянами і кримчанами.
Суспільство 09 червня 2017, 22:41 (Обозреватель)
Кабмін готує рішення про перерозподіл 15 млрд грн на пільги і субсидії для підприємств ТКЕ Кабмін готує рішення про перерозподіл 15 млрд грн на пільги і субсидії для підприємств ТКЕ
Кабінет Міністрів України готує рішення про перерозподіл 15 млрд грн на фінансування програм з надання пільг і субсидій по оплаті комунальних пос...
Економіка 09 червня 2017, 23:00 (glavnoe.ua)
В Ірані заарештували понад 40 осіб після терактів В Ірані заарештували понад 40 осіб після терактів
Їх підозрюють в причетності до "Ісламського державі".
Світ 09 червня 2017, 22:52 (GIGAMIR)
Україна заборонила в їзд німецькому політику Україна заборонила в'їзд німецькому політику
Колишньому статс-секретарю міністерства оборони Німеччини заборонений в'їзд на п'ять років з відвідин Криму.
Політика 09 червня 2017, 22:41 (GIGAMIR)
Сім я боялися секс-виховання німців пішла на другу спробу переїзду в Росію Сім'я боялися секс-виховання німців пішла на другу спробу переїзду в Росію
Німець Євген Мартенс, який виховує разом з дружиною десятьох дітей, прибув до Росії з Німеччини, щоб узгодити умови переїзду своєї сім'ї на Ставр...
Світ 09 червня 2017, 22:35 (GIGAMIR)
Збірна Чехії втратила спонсора Збірна Чехії втратила спонсора
Пивоварна компанія Gambrinus відмовилася бути спонсором збірної Чехії і вищого дивізіону чеської футбольної ліги через корупційні скандали.
Футбол 09 червня 2017, 22:50 (football.ua)
Страшна аварія в Тульській області Страшна аварія в Тульській області
У п'ятницю о 3:10 мск на федеральній трасі «Дон» пасажирський автобус «Мерседес», що прямував з Орла в Москву, врізався в стоять на узбіччі мікро...
Події 09 червня 2017, 20:50 (Life-News.Ru)
На Донбасі посилять перевірку води і повітря На Донбасі посилять перевірку води і повітря
Мінекології вже створено спецпроект виконання моніторингу повітря, а також землі і води в східній частині України.
Суспільство 09 червня 2017, 20:43 (УРА-Информ)
Офіційно: Саньоль повернувся до Баварії Офіційно: Саньоль повернувся до Баварії
Колишній захисник Баварії Віллі Саньоль призначений помічником Карло Анчелотті.
Футбол 09 червня 2017, 21:17 (football.ua)
Терорист Брейвік змінив ім я Терорист Брейвік змінив ім'я
Ув'язнений норвезький терорист офіційно змінив ім'я.
Світ 09 червня 2017, 21:04 (GIGAMIR)
Інтенсивність обстрілів знизилася. Втрат немає, - штаб АТО Інтенсивність обстрілів знизилася. Втрат немає, - штаб АТО
Бойовики російсько-терористичних бандформувань продовжують порушувати домовленості про деескалацію конфлікту на сході України. Ситуація в районі ...
Політика 09 червня 2017, 21:47 (glavnoe.ua)
Україна вже експортувала кукурудзи на 1,9 мільярда доларів Україна вже експортувала кукурудзи на 1,9 мільярда доларів
Наша країна до цього моменту вже встигла відправитися на експорт кукурудзи на 1,9 мільярда доларів.
Економіка 09 червня 2017, 22:12 (УРА-Информ)
Саудівська Аравія вибачилася за неповагу до жертв теракту в Лондоні Саудівська Аравія вибачилася за неповагу до жертв теракту в Лондоні
Федерація футболу Саудівської Аравії принесла свої вибачення після того, як члени їх збірної проігнорували хвилину мовчання в пам'ять про жертви ...
Футбол 09 червня 2017, 22:01 (football.ua)
Ушарук: Десна готова замінити будь-який клуб УПЛ Ушарук: Десна готова замінити будь-який клуб УПЛ
Виконавчий директор Десни Ігор Ушарук прокоментував ситуацію з чернігівським клубом.
Футбол 09 червня 2017, 21:50 (football.ua)
За даними дослідження, прийом кальцію підвищує ризик серцевих захворювань За даними дослідження, прийом кальцію підвищує ризик серцевих захворювань
За даними нового дослідження, проведеного вченими з Нової Зеландії, прийом харчових добавок з кальцієм підвищує ризик серцевих захворювань, особл...
Здоров'я 09 червня 2017, 21:37 (NeBoley.com.ua)
Офіційно: Мангала перейшов в Штутгарт Офіційно: Мангала перейшов в Штутгарт
Штутгарт придбав центрального півзахисника Андерлехта Орел Мангала.
Футбол 09 червня 2017, 21:52 (football.ua)
На Труханів острів обмежать в їзд транспорту На Труханів острів обмежать в'їзд транспорту
Починаючи з сьогоднішнього дня - дев'ятого червня - на столичний Труханів острів обмежать заїзд різноманітного автотранспорту.
Київ 09 червня 2017, 21:43 (УРА-Информ)
Британські вчені пропонують нову діагностику туберкульозу Британські вчені пропонують нову діагностику туберкульозу
Рентген грудної клітини, який проходять всі прибувають до Великобританії іммігранти для виявлення туберкульозу, часто виявляється неефективним, п...
Здоров'я 09 червня 2017, 22:06 (NeBoley.com.ua)
Хто руйнує дороги в селі? Гранд Бетон! Хто руйнує дороги в селі? Гранд Бетон!
Ось таким чином руйнуються дороги в нашому селі. Важкий автотранспорт підприємства "Гранд Бетон" не тільки із величезною швидкістю проносяться по...
Суспільство 09 червня 2017, 20:59 (Обозреватель)
В барбершоп вместе с папой: Потап похвастался стильной прической сына В барбершоп вместе с папой: Потап похвастался стильной прической сына
Звезда и его Андрей посетили мужскую парикмахерскую.
Світські хроніки 09 червня 2017, 21:14 (ТСН.ua)
Скажіть, скільки можна святкувати? Скажіть, скільки можна святкувати?
За офіційною інформацією сьогодні 3 загиблих і 14 поранених! ! ! В реальності можливі значно більші втрати українських воїнів.
Суспільство 09 червня 2017, 22:21 (Обозреватель)
Тіллерсон пояснив, чому блокада Катару шкодить інтересам США Тіллерсон пояснив, чому блокада Катару шкодить інтересам США
На цьому тижні одинадцять держав розірвали дипломатичні відносини з Катаром.
Політика 09 червня 2017, 22:36 (GIGAMIR)
Хмара тегів