Архів новин 

новини: 3 червня 2017 у рубриці:  

Шакірі: Сток може повторити успіх Лестера

Півзахисник Сток Сіті Шердан Шакірі впевнений, що Гончаров під силу виграти Прем'єр-лігу і зіграти в Лізі чемпіонів.
Футбол 03 червня 2017, 23:53 (football.ua)

Роналду: Я ніколи не був нападником і не буду Роналду: Я ніколи не був нападником і не буду
Форвард Реала розповів про свою позицію на полі і ігровій схемі Галактікос.
Футбол 03 червня 2017, 23:42 (football.ua)
ПСЖ відмовиться від боротьби за Санчеса через високу зарплати гравця ПСЖ відмовиться від боротьби за Санчеса через високу зарплати гравця
Паризький клуб не збирається платити нападаючому Арсеналу Алексису Санчесу 320 тисяч євро на тиждень.
Футбол 03 червня 2017, 22:02 (football.ua)
Карпати попросили ФФУ не проводити матчі в Маріуполі Карпати попросили ФФУ не проводити матчі в Маріуполі
Львівський клуб підтримує позицію Динамо, вважаючи, що грати на рідному стадіоні Іллічівця небезпечно.
Футбол 03 червня 2017, 22:36 (football.ua)
Регулярне вплив сонця на шкіру допомагає запобігти переломи у людей похилого віку Регулярне вплив сонця на шкіру допомагає запобігти переломи у людей похилого віку
Регулярне вплив сонця на шкіру для підтримки нормальних рівнів вітаміну D в організмі допомагає запобігти падіння і переломи у людей похилого вік...
Здоров'я 03 червня 2017, 23:39 (NeBoley.com.ua)
Дячук-Ставицький: Карпати за всіма показниками чесно завоювали місце в УПЛ Дячук-Ставицький: Карпати за всіма показниками чесно завоювали місце в УПЛ
Генеральний директор Карпат Юрій Дячук-Ставицький підбив підсумки сезону.
Футбол 03 червня 2017, 21:14 (football.ua)
Мертезакер: Думаю, що пора закінчувати з футболом Мертезакер: Думаю, що пора закінчувати з футболом
Захисник Арсеналу Пер Мертезакер може завершити кар'єру.
Футбол 03 червня 2017, 21:10 (football.ua)
Уельс передав Україні естафету проведення фіналу Ліги чемпіонів Уельс передав Україні естафету проведення фіналу Ліги чемпіонів
Київ отримав від Кардіффа повноваження на проведення наступного фіналу Ліги чемпіонів під час символічної церемонії.
Футбол 03 червня 2017, 21:04 (football.ua)
Соки або фрукти: що краще Соки або фрукти: що краще
З'їдати одне яблуко в день дуже корисно для здоров'я, тоді як стакан яблучного соку підвищує ризик захворювання на діабет, як передає Інтернет-ви...
Здоров'я 03 червня 2017, 21:42 (e-news.com.ua)
Інтер узгодив контракт з Спаллетті Інтер узгодив контракт з Спаллетті
Екс-наставник Роми Лучано Спаллетті незабаром очолить міланський Інтер.
Футбол 03 червня 2017, 21:36 (football.ua)
Португальці без Роналду розгромили Кіпр Португальці без Роналду розгромили Кіпр
Збірна Португалії в товариському матчі на своєму полі впевнено переграла Кіпр (4: 0).
Футбол 03 червня 2017, 21:28 (football.ua)
Вальверде: Хочу скоріше надіти спортивний костюм Барселони Вальверде: Хочу скоріше надіти спортивний костюм Барселони
Новий головний тренер Барселони Ернесто Вальверде поділився емоціями після свого призначення.
Футбол 03 червня 2017, 21:58 (football.ua)
На Одесчине 19 детей пострадали от гепатита А На Одесчине 19 детей пострадали от гепатита А
Врачи Одесчине сейчас оценили состояние своих маленьких пациентов как стабильное.
Суспільство 03 червня 2017, 21:40 (УРА-Информ)
Російські книги рвуться в Україну: Кириленко озвучив першу статистику Російські книги рвуться в Україну: Кириленко озвучив першу статистику
Віце-прем'єр-міністр розповів, до чого привів "книжковий закон".
Суспільство 03 червня 2017, 19:25 (Обозреватель)
Марсело: Не думаю, що у нас виникнуть проблеми в матчі з Ювентусом Марсело: Не думаю, що у нас виникнуть проблеми в матчі з Ювентусом
Захисник Реала Марсело дав свій коментар напередодні поєдинку з Ювентусом.
Футбол 03 червня 2017, 18:41 (football.ua)
Бойовикам Донбасу заборонили носити розпізнавальні шеврони Бойовикам Донбасу заборонили носити розпізнавальні шеврони
Командири терористів на сході заборонили їм одягати на себе розпізнавального роду шеврони.
Суспільство 03 червня 2017, 18:37 (УРА-Информ)
Нова стабільна версія Flyme 6 доступна для завантаження Нова стабільна версія Flyme 6 доступна для завантаження
Компанія Meizu оголосила про випуск ново стабільної версії фірмової прошивки Flyme 6 (Flyme 6. 0A). Вона містить ряд свіжих функцій і виправлень,...
Технології 03 червня 2017, 19:15 (InternetUA)
Ліон і Марсель поборються за Янузі Ліон і Марсель поборються за Янузі
Півзахисник Манчестер Юнайтед Аднан Янузай з великою ймовірністю покине клуб на постійній основі.
Футбол 03 червня 2017, 19:55 (football.ua)
Буффон не зациклений по Золотому м ячі Буффон не зациклений по Золотому м'ячі
Голкіпер Ювентуса Джанлуїджі Буффон не приховує бажання виграти головну індивідуальну нагороду, однак найважливіше для нього - це перемога в Лізі...
Футбол 03 червня 2017, 19:51 (football.ua)
Чи можемо стати свідками розлучення в Білому домі Чи можемо стати свідками розлучення в Білому домі
Після весілля у відносинах Меланії з чоловіком-мільярдером були злети і падіння, як, власне, у всіх пар, але з чоловіком-президентом вони не зада...
Світ 03 червня 2017, 19:40 (Обозреватель)
Менеджер паролів OneLogin був зламаний Менеджер паролів OneLogin був зламаний
Багато користувачів не приділяють належної уваги безпеці при роботі в інтернеті, вибирають легкі паролі, використовують одні і ті ж паролі на різ...
Технології 03 червня 2017, 19:36 (InternetUA)
Макелеле: Я відіграв на високому рівні 25 років, а порівняння з Канте не в мою користь Макелеле: Я відіграв на високому рівні 25 років, а порівняння з Канте не в мою користь
Екс-півзахисник Реала і Челсі Клод Макелеле поділився думкою про свого співвітчизника Нгола Канті.
Футбол 03 червня 2017, 20:07 (football.ua)
Новий пристрій дозволить вивчити процес анестезії спинного мозку без живих пацієнтів Новий пристрій дозволить вивчити процес анестезії спинного мозку без живих пацієнтів
Медики можуть тепер вивчати процедуру анестезії спинного мозку без залучення живих пацієнтів завдяки навчальному пристрою, повідомляє ВВС.
Здоров'я 03 червня 2017, 19:59 (NeBoley.com.ua)
 Ювентус  і  Реал  зустрінуться у фіналі ЛЧ "Ювентус" і "Реал" зустрінуться у фіналі ЛЧ
"Ювентус", а також команда "Реал" повинні будуть зустрінеться у фіналі 62 розіграшу ЛЧ.
Футбол 03 червня 2017, 20:19 (УРА-Информ)
У боротьбі з діабетом виступлять стовбурні клітини і кисень У боротьбі з діабетом виступлять стовбурні клітини і кисень
Фахівці розробили новий спосіб лікування цукрового діабету з використанням стовбурових клітин і кисневої терапії, який, за попередніми результата...
Здоров'я 03 червня 2017, 20:40 (e-news.com.ua)
Динамо відмовляється грати в Маріуполі Динамо відмовляється грати в Маріуполі
Київське Динамо направило в ФФУ офіційний лист про те, що в наступному сезоні української Прем'єр-ліги команда не виступатиме в Маріуполі.
Футбол 03 червня 2017, 20:38 (football.ua)
В единственном в Украине военно-морском лицее прозвучал последний звонок В единственном в Украине военно-морском лицее прозвучал последний звонок
74 вихованцям унікального в Україні навчального закладу були вручені атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів.
Суспільство 03 червня 2017, 20:05 (glavnoe.ua)
За день в АТО ранен один армеец, обошлось без погибших За день в АТО ранен один армеец, обошлось без погибших
Об этом на своей странице в соцсети сообщает пресс-центр штаба АТО: