Архів новин 

новини: 2 червня 2017 у рубриці:  

Торговці смертю: Папа Франциск опублікував "кривавий" ролик

Понтифік озвучив молитовні наміри.
Світ 02 червня 2017, 23:56 (Обозреватель)

Рамос: Мадрид і наш дух змушують нас боротися до самого кінця Рамос: Мадрид і наш дух змушують нас боротися до самого кінця
Капітан Реала Серхіо Рамос поділився своїми очікуваннями від поєдинку проти Ювентуса.
Футбол 02 червня 2017, 23:42 (football.ua)
Земельна афера в Харкові. Під підозру потрапили ще два чиновника міськради Земельна афера в Харкові. Під підозру потрапили ще два чиновника міськради
Генеральна прокуратура встановила ймовірну причетність до масштабної земельної афери в Харкові ще двох чиновників міської ради. Про це повідомляє...
Економіка 02 червня 2017, 23:17 (glavnoe.ua)
Граблі - наше все! Граблі - наше все!
Коли на вулицю вийшло десять тисяч - крапля в морі, тільки-тільки самий початок - ейфорія настільки захлеснула мізки "лідерам протесту", що вони ...
Світ 02 червня 2017, 23:34 (Обозреватель)
У столиці пройшли слухання з приводу подорожчання проїзду в транспорті У столиці пройшли слухання з приводу подорожчання проїзду в транспорті
Столичні жителі за допомогою проїзних все так же продовжать їздити в транспорті дешевше.
Київ 02 червня 2017, 23:29 (УРА-Информ)
Зідан: Чекаю відкритої гри від обох команд Зідан: Чекаю відкритої гри від обох команд
Головний тренер Реала Зінедін Зідан поділився своїми очікуваннями від матчу з Ювентусом.
Футбол 02 червня 2017, 23:24 (football.ua)
Виконавчий продюсер  Євробачення-2017  Грицак звільняється з НГТУ Виконавчий продюсер "Євробачення-2017" Грицак звільняється з НГТУ
Павло пішов з посади раніше дати остаточного звіту за конкурсом.
Світські хроніки 02 червня 2017, 21:51 (ТСН.ua)
Чим корисна сирна дієта Чим корисна сирна дієта
Ця дієта відноситься до розряду безвуглеводних, найзнаменитішою з яких є так звана Кремлівська. Сирна дієта вдає із себе більш прискорений і спро...
Здоров'я 02 червня 2017, 21:50 (e-news.com.ua)
Коноплянка: Самому цікаво, в яких кондиціях я перебуваю Коноплянка: Самому цікаво, в яких кондиціях я перебуваю
Півзахисник збірної України Євген Коноплянка зазначив, що сам не знає, в якому фізичному стані зараз знаходиться.
Футбол 02 червня 2017, 22:07 (football.ua)
Малиновський: Взагалі не зрозумів, звідки взялася інформація про моє пошкодженні Малиновський: Взагалі не зрозумів, звідки взялася інформація про моє пошкодженні
Півзахисник збірної України Руслан Малиновський дав свій коментар на сьогоднішньому відкритому тренуванні.
Футбол 02 червня 2017, 22:05 (football.ua)
Рудоволосим для наркозу потрібні великі дози анестетиків, ніж брюнетам Рудоволосим для наркозу потрібні великі дози анестетиків, ніж брюнетам
Серед анестезіологів широко поширене переконання, що люди з рудим волоссям реагують на медикаментозну терапію по іншому, ніж особи з іншим кольор...
Здоров'я 02 червня 2017, 22:52 (NeBoley.com.ua)
Хто хоче померти за Донбас? Хто хоче померти за Донбас?
Я хочу вірити, що рано чи пізно Донбас і Крим повернеться до складу України. Чи потрібно це особисто мені? не впевнений. Чи готовий я віддати сво...
Суспільство 02 червня 2017, 23:07 (Обозреватель)
Політолог: У Путіна багато таких  курків , одноразових виконавців Політолог: У Путіна багато таких "курків", одноразових виконавців
«Росіяни продовжують спроби дестабілізувати ситуацію в Україні через політичні вбивства.
Політика 02 червня 2017, 23:03 (glavnoe.ua)
УПЛ представила календарь игр первого этапа чемпионата Украины 2017/18 3УПЛ представила календарь игр первого этапа чемпионата Украины 2017/18
Официальный сайт УПЛ опубликовал расписание матчей первого этапа чемпионата Украины на предстоящий сезон.
Футбол 02 червня 2017, 22:32 (football.ua)
Плювати на цей Паризький договір Плювати на цей Паризький договір
Америка нікуди не запізниться і нічого не втратить, наше місце на Олімпі нам забезпечено так чи інакше.
Світ 02 червня 2017, 20:31 (Обозреватель)
Бойовики вдарили по мирних кварталах Мар їнки Бойовики вдарили по мирних кварталах Мар'їнки
В результаті обстрілу бойовиками Мар'їнки Донецької області поранення середньої тяжкості отримали два мирних жителя, повідомив глава Донецької об...
Події 02 червня 2017, 20:19 (glavnoe.ua)
Шевченко: У зустрічі з Мальтою переглянемо новачків і випробуємо нові тактичні схеми Шевченко: У зустрічі з Мальтою переглянемо новачків і випробуємо нові тактичні схеми
Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко озвучив завдання на товариський поєдинок проти збірної Мальти.
Футбол 02 червня 2017, 20:13 (football.ua)
Шевченко: Ріанчо просто захворів Шевченко: Ріанчо просто захворів
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував можливий відхід з команди його асистента Рауля Ріанчо.
Футбол 02 червня 2017, 20:10 (football.ua)
Затоплення Нью-Йорка через глобальне потепління показали на відео Затоплення Нью-Йорка через глобальне потепління показали на відео
Vimeo-канал Claire & Max's опублікував відео, в якому показано затоплення Нью-Йорка в тому випадку, якщо глобальна середня температура на Землі п...
Світ 02 червня 2017, 20:25 (GIGAMIR)
Курс валют на 6 червня: без коливань Курс валют на 6 червня: без коливань
НБУ послабив курс гривні до долара менш, ніж на копійку.
Економіка 02 червня 2017, 20:22 (GIGAMIR)
Меркель закликала весь світ до збереження навколишнього середовища Меркель закликала весь світ до збереження навколишнього середовища
Канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала світ об'єднатися заради збереження навколишнього середовища.
Політика 02 червня 2017, 20:41 (УРА-Информ)
Британці поскаржилися на сцену по ТБ з натяком на групове згвалтування Британці поскаржилися на сцену по ТБ з натяком на групове згвалтування
Британський регулятор Ofcom отримав безліч скарг на канал ITV, який готується показати епізод серіалу «Вулиця Коронації», натякає на групове згва...
Світ 02 червня 2017, 20:40 (GIGAMIR)
Андрій Шевченко: 'Натуралізація? Спочатку - громадянство, потім все інше ' Андрій Шевченко: 'Натуралізація? Спочатку - громадянство, потім все інше '
Тренер збірної України - про майбутні поєдинки зі збірними Мальти і Фінляндії.
Україна 02 червня 2017, 20:54 (GIGAMIR)
Шевченко: Позитивний результат в матчі з Фінляндією - це перемога Шевченко: Позитивний результат в матчі з Фінляндією - це перемога
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відповів на питання журналістів в рамках прес-конференції.
Футбол 02 червня 2017, 21:18 (football.ua)
Айнтрахт Ф підписав колишнього півзахисника Манчестер Сіті Айнтрахт Ф підписав колишнього півзахисника Манчестер Сіті
Айнтрахт Франкфурт придбав півзахисника Ренна Желсон Фернандеса.
Футбол 02 червня 2017, 21:16 (football.ua)
У квітні держборг виріс на два мільярди доларів - Мінфін У квітні держборг виріс на два мільярди доларів - Мінфін
Державний борг нашої країни станом на кінець квітня зріс на 2,7 відсотка.
Економіка 02 червня 2017, 21:37 (УРА-Информ)
Аллегрі: Ювентус повинен виграти Лігу чемпіонів Аллегрі: Ювентус повинен виграти Лігу чемпіонів
Головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі поділився своїми очікуваннями від матчу проти Реала.
Футбол 02 червня 2017, 21:32 (football.ua)
Мюнхен 1860 може відправитися в аматорських лігу Мюнхен 1860 може відправитися в аматорських лігу
Мюнхен 1860 може вилетіти в четвертий або п'ятий дивізіон німецького футболу через проблеми з фінансуванням.
Футбол 02 червня 2017, 21:30 (football.ua)
З’явилося відео, як Королевську облили зеленкою в Одесі З’явилося відео, як Королевську облили зеленкою в Одесі
За словами депутатки облради, лікарі діагностували в нардепа часткову втрату зору.
Політика 02 червня 2017, 21:31 (GIGAMIR)
Інспекційна група США впродовж тижня працюватиме в Україні — Генштаб ЗСУ Інспекційна група США впродовж тижня працюватиме в Україні — Генштаб ЗСУ
Спостерігачі відвідають зону АТО й окупований Крим.
Політика 02 червня 2017, 21:31 (GIGAMIR)
Хмара тегів
Новости на русском