Архів новин 

новини: 10 червня 2017 у рубриці:  

Агент: Конті погодив контракт з Міланом, тепер справа за клубами

Агент правого вінгбека Аталанти Андреа Конті підтвердив, що його клієнт погодив умови особистого контракту з Россонері.
Футбол 10 червня 2017, 23:29 (football.ua)

Шотландія і Англія зіграли в результативну нічию Шотландія і Англія зіграли в результативну нічию
Команди видали приголомшливу кінцівку, забивши аж 3 голи перед фінальним свистком, але переможця так і не виявили (2: 2).
Футбол 10 червня 2017, 23:12 (football.ua)
Лікування недоношених дітей протеїнами - неефективно Лікування недоношених дітей протеїнами - неефективно
Лікування, яке проводиться для збільшення шансів боротьби з інфекцією у недоношених дітей, фактично є марним, повідомили британські дослідники. ...
Здоров'я 10 червня 2017, 21:28 (e-news.com.ua)
У Брюсселі чекають перший український  безвізовий рейс У Брюсселі чекають перший український "безвізовий рейс"
Громадяни України, які в перший день безвізового режиму з Євросоюзом прибудуть до бельгійської столиці отримають необхідну допомогу від дипломаті...
Політика 10 червня 2017, 21:51 (УРА-Информ)
Шевченко: Ми приїхали до Фінляндії за перемогою, всі хлопці налаштовані на це Шевченко: Ми приїхали до Фінляндії за перемогою, всі хлопці налаштовані на це
Андрій Шевченко прокоментував майбутній матч з Фінляндією і розповів про втрати збірної.
Футбол 10 червня 2017, 22:07 (football.ua)
Підвищений рівень інсуліну збільшує ризик виникнення раку грудей в період постменопаузи Підвищений рівень інсуліну збільшує ризик виникнення раку грудей в період постменопаузи
Підвищений рівень інсуліну у жінок в період після менопаузи сприяє збільшенню ризику виникнення раку молочних залоз, вважають американські дослід...
Здоров'я 10 червня 2017, 22:30 (NeBoley.com.ua)
У Харкові з гранатомета обстріляли недобудований офісний центр У Харкові з гранатомета обстріляли недобудований офісний центр
У Харкові сьогодні вночі, 10 червня 2017 року, місцеві жителі почули перестрілку. Як виявилося зловмисники з гранатомета обстріляли недобудований...
Події 10 червня 2017, 19:41 (УРА-Информ)
Перейра: Я готовий грати за Манчестер Юнайтед Перейра: Я готовий грати за Манчестер Юнайтед
Півзахисник Андреас Перейра хоче закріпитися в складі манкуніанців.
Футбол 10 червня 2017, 20:37 (football.ua)
Швеція виділила 5 млн євро на затвердження гендерної рівності в Україні Швеція виділила 5 млн євро на затвердження гендерної рівності в Україні
У суботу, 10 червня 2017 року, заступник генсека ООН Фумзіле Мламбо-Нгкука і посол Швеції в Україні Мартін Хагстрём підписали угоду про фінансува...
Політика 10 червня 2017, 20:23 (УРА-Информ)
Срна: Президент сказав, що потрібно перемогти в наступному чемпіонаті Срна: Президент сказав, що потрібно перемогти в наступному чемпіонаті
Капітан Шахтаря Даріо Срна розповів, про що говорив з президентом клубу Рінатом Ахметовим після чемпіонського матчу.
Футбол 10 червня 2017, 20:56 (football.ua)
Глава підрозділи ДМС на Донеччині незаконно переоформляв паспорта Глава підрозділи ДМС на Донеччині незаконно переоформляв паспорта
У Костянтинівці Донецької області співробітники СБУ спільно з поліцією викрили керівника підрозділу міграційної служби на незаконному переоформле...
Події 10 червня 2017, 20:50 (УРА-Информ)
Радники Мей подали у відставку після виборів у Британії Радники Мей подали у відставку після виборів у Британії
Вони зіткнулися з різкою критикою за свою роль в кампанії.
Світ 10 червня 2017, 21:08 (Обозреватель)
Почалися випробування штучного інсуліну на людях Почалися випробування штучного інсуліну на людях
Почалося тестування на людях інсуліну, отриманого з рослин, повідомили генетики з канадської компанії SemBioSys Genetics.
Здоров'я 10 червня 2017, 21:23 (NeBoley.com.ua)
В Україні починає працювати дорожня поліція В Україні починає працювати дорожня поліція
Перші 30 нарядів дорожньої поліції в понеділок, 12 червня, вийдуть на патрулювання основних автомагістралях України для забезпечення порядку.
Політика 10 червня 2017, 21:15 (УРА-Информ)
Кориця для схуднення: засіб, перевірений століттями Кориця для схуднення: засіб, перевірений століттями
Чи може схуднення супроводжуватися прийомом смачних товарів? Природно, якщо ви худнете за допомогою дивовижною спеції - кориці. Чай з корицею - ц...
Здоров'я 10 червня 2017, 17:34 (e-news.com.ua)
Отримали шанс: Портников розповів про перспективи України в НАТО Отримали шанс: Портников розповів про перспективи України в НАТО
Журналіст розповів про зусилля, які має зробити українське суспільство на шляху до Альянсу.
Суспільство 10 червня 2017, 17:44 (Обозреватель)
Тім Кук потролліть Windows на виступі перед випускниками MIT Тім Кук потролліть Windows на виступі перед випускниками MIT
В кінці навчального року багато американських університетів запрошують відомих підприємців, громадських діячів, письменників та інших знаменитост...
Технології 10 червня 2017, 17:47 (InternetUA)
У Львівській області невідомі підірвали банкомат в лікарні і викрали більше 180 тис. гривень У Львівській області невідомі підірвали банкомат в лікарні і викрали більше 180 тис. гривень
У Львівській області в приміщенні центральної районної лікарні стався сильний вибух. Виявилося, що невідомі особи підірвали банкомат і викрали бі...
Події 10 червня 2017, 17:34 (УРА-Информ)
Apple дозволила всім бажаючим створювати свої HomeKit-пристрої Apple дозволила всім бажаючим створювати свої HomeKit-пристрої
З запуском нової операційної системи iOS 11 компанія Apple внесла ряд змін в платформу «розумного» будинку HomeKit. Тепер всі бажаючі можуть ство...
Технології 10 червня 2017, 18:20 (InternetUA)
Камерун назвав склад на Кубок Конфедерацій Камерун назвав склад на Кубок Конфедерацій
Став відомий список гравців збірної Камеруну, які відправляться на Кубок конфедерацій-2017.
Футбол 10 червня 2017, 18:26 (football.ua)
У чорниці знайшли захист від ожиріння У чорниці знайшли захист від ожиріння
Завдяки високому вмісту поліфенолів в чорниці ця ягода володіє багатьма перевагами для здоров'я, в тому числі захищає серце, запобігає розвитку м...
Здоров'я 10 червня 2017, 18:34 (e-news.com.ua)
Міла Нітіч: Довіряти кому-то свою долю - не варіант Міла Нітіч: Довіряти кому-то свою долю - не варіант
Для кожної жінки рано чи пізно виникає дилема: їсти чи не їсти? І якщо є, то як потім дивитися в очі продавцям літніх купальників? Але ж так хоче...
Світські хроніки 10 червня 2017, 19:11 (tv.ua)
В Україні 10-14 червня очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки В Україні 10-14 червня очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки
У суботу, 10 мюня 2017 року, українські рятувальники попереджають про надзвичайну рівні пожежної небезпеки, які триватимуть до 14 червня.
Суспільство 10 червня 2017, 19:05 (УРА-Информ)
К єлліні: Жаліємо, що команда не зіграла як справжній Ювентус К'єлліні: Жаліємо, що команда не зіграла як справжній Ювентус
Захисник Ювентуса Джорджо К'єлліні поділився думкою про поразку своєї команди у фіналі Ліги чемпіонів.
Футбол 10 червня 2017, 19:01 (football.ua)
Вчені позбавили гормональну терапію побічних ефектів Вчені позбавили гормональну терапію побічних ефектів
Шведські фахівці розробили спосіб, що дозволяє використовувати лише позитивні властивості естрогену таким чином, щоб він впливав лише на скелет.
Здоров'я 10 червня 2017, 18:57 (NeBoley.com.ua)
Алексіс продовжить кар єру в Ман Сіті - чилійські ЗМІ Алексіс продовжить кар'єру в Ман Сіті - чилійські ЗМІ
Відомий чилійський журналіст Фернандо Солабарріета поділився інформацією про майбутнє форварда Арсеналу Алексіса Санчеса.
Футбол 10 червня 2017, 19:37 (football.ua)
Родрігес: Доведу, що гідний футболки великого Мілана Родрігес: Доведу, що гідний футболки великого Мілана
Захисник Рікардо Родрігес поділився емоціями після переходу в міланський клуб.
Футбол 10 червня 2017, 19:33 (football.ua)
Зварювальники мають підвищений ризик пошкодження мозку Зварювальники мають підвищений ризик пошкодження мозку
Працівники, котрі піддаються впливу зварювальних аерозолів, мають підвищений ризик пошкодження тієї ж ділянки мозку, робота якої порушується при ...
Здоров'я 10 червня 2017, 19:29 (NeBoley.com.ua)
Сборная Украины прибыла в Финляндию 2Сборная Украины прибыла в Финляндию
Национальная команда Украины прибыла в Тампере, где состоится отборочный матч к чемпионату мира-2018.
Футбол 10 червня 2017, 19:10 (football.ua)
На Харьковщине пограничники задержали авто с одеждой почти на миллион На Харьковщине пограничники задержали авто с одеждой почти на миллион
Біля кордону з Росією прикордонники Харківського загону спільно  з представниками СБУ та Національної поліції затримали авто з контрабандним това...