Архів новин 

новини: 4 червня 2017 у рубриці:  

Окуева розповіла про підстрелений кілера

Аміна Окуева, дружина Адама Осмаєва, пораненого в ході невдалого замаху, поділилася своїм враженням від кілера і розповіла подробиці нападу на неї і чоловіка.
Події 04 червня 2017, 23:59 (glavnoe.ua)

 Безглузда конструкція повинна впасти : Невзоров спрогнозував майбутнє Росії "Безглузда конструкція повинна впасти": Невзоров спрогнозував майбутнє Росії
Публіцист запитав: в ім'я чого йти на конфлікт зі світом?.
Світ 04 червня 2017, 23:39 (Обозреватель)
У Швеції згорів центр з прийому біженців У Швеції згорів центр з прийому біженців
У центрі по розміщенню біженців в місті Сьодерхамн на східному узбережжі Швеції стався сильний спалах.
Події 04 червня 2017, 23:10 (УРА-Информ)
 Жри, бидляк, пан пригощає : інцидент на дитячому святі в Росії розлютив мережу "Жри, бидляк, пан пригощає": інцидент на дитячому святі в Росії розлютив мережу
Мер курортного міста здивував способом вручення подарунків.
Світ 04 червня 2017, 23:21 (Обозреватель)
Пьолі очолить Фіорентину в найближчі 72 години Пьолі очолить Фіорентину в найближчі 72 години
Екс-насавнік Інтера Стефано Пьолі незабаром буде офіційно оголошений головним тренером Фіорентини.
Футбол 04 червня 2017, 23:35 (football.ua)
Реальні відгуки про бінарних опціонах Реальні відгуки про бінарних опціонах
Чи правда що торгівля валютними парами справжня панацея для бажаючих швидко заробити при мінімальних грошових і часових витратах? Звичайно ж, нем...
Економіка 04 червня 2017, 23:32 (vvnews.info)
Чому штурм Києва був таким кривавим і жахливим Чому штурм Києва був таким кривавим і жахливим
Ми не дали російським сильно "поосвобождать", а ось сирійцям пощастило менше, і московити "звільнили" Алеппо і продовжують "звільняти" інші міста.
Суспільство 04 червня 2017, 22:38 (Обозреватель)
В Одеській області сталася смертельна ДТП В Одеській області сталася смертельна ДТП
На автодорозі Спаське-Вилкове Одеської області сталася страшна ДТП, в якому загинуло четверо людей.
Події 04 червня 2017, 22:29 (УРА-Информ)
Вальверде: Моя мета - виграти всі Вальверде: Моя мета - виграти всі
Головний тренер Барселони Ернесто Вальверде поділився очікуваннями від роботи в новому клубі.
Футбол 04 червня 2017, 22:45 (football.ua)
Оперативна обстановка в районі проведення АТО залишається напруженою, - штаб Оперативна обстановка в районі проведення АТО залишається напруженою, - штаб
Оперативна обстановка в районі проведення АТО залишається напруженою. Як повідомили в прес-центрі штабу АТО, з початку доби противник 14 разів ві...
Політика 04 червня 2017, 22:30 (glavnoe.ua)
Чеченці весь час між собою б ються Чеченці весь час між собою б'ються
Аміна вважає себе чеченкою, для російських жінок характерна психологічно ідентифікація себе з родом чоловіка, це зазвичай.
Суспільство 04 червня 2017, 22:38 (Обозреватель)
Роналду похвалився новою  чемпіонської  зачіскою Роналду похвалився новою "чемпіонської" зачіскою
Нападаючий Реала Кріштіану Роналду змінив імідж після перемоги в Лізі чемпіонів.
Футбол 04 червня 2017, 22:31 (football.ua)
Наполі близький до придбання півзахисника Гента Наполі близький до придбання півзахисника Гента
Переговори між хавбеком Гента Томасом Фокетом і Наполі знаходяться на просунутій стадії.
Футбол 04 червня 2017, 22:59 (football.ua)
Тонша талія: довший життя Тонша талія: довший життя
Про цю залежності талії і тривалості життя народ знав давно. Медицина лише конкретизувала зв'язок між відкладеннями жиру, характерними для чолові...
Здоров'я 04 червня 2017, 19:09 (NeBoley.com.ua)
Перес: Не знаю де буде грати Де Хеа, я не провидець Перес: Не знаю де буде грати Де Хеа, я не провидець
Президент Реала Флорентіно Перес не виразив впевненість з приводу трансферу Давіда Де Хеа.
Футбол 04 червня 2017, 20:12 (football.ua)
Нічого хвилюватися ?! Трамп обрушився на мера Лондона після терактів Нічого хвилюватися ?! Трамп обрушився на мера Лондона після терактів
Президент США порадив британцям "перестати бути політично коректними".
Світ 04 червня 2017, 19:43 (Обозреватель)
Жардім: Інтер зробив мені пропозицію, а клуби з Китаю згодні озолотити мене Жардім: Інтер зробив мені пропозицію, а клуби з Китаю згодні озолотити мене
Головний тренер Монако Леонарду Жардім заявив, що у нього на руках є пропозиції роботи від нерадзуррі і декількох китайських клубів.
Футбол 04 червня 2017, 20:26 (football.ua)
Коноплянка: Німці не дуже ввічливі по відношенню до українців Коноплянка: Німці не дуже ввічливі по відношенню до українців
Півзахисник Шальке Євген Коноплянка розповів про ставлення в Німеччині до українців.
Футбол 04 червня 2017, 20:48 (football.ua)
На усунення наслідків урагану Свердловське уряд витратить до 100 млн рублів з резервного фонду На усунення наслідків урагану Свердловське уряд витратить до 100 млн рублів з резервного фонду
Перелік об'єктів, які потребують ремонту, буде сформований 5 червня.
Суспільство 04 червня 2017, 21:23 (JustMedia)
Ейфелева вежа погасить вогні в пам ять про загиблих в Лондоні Ейфелева вежа погасить вогні в пам'ять про загиблих в Лондоні
Одна з головних визначних пам'яток столиці Франції - Ейфелева вежа не запалить свої вогні в ніч на 5 червня, щоб вшанувати пам'ять жертв Лондона.
Суспільство 04 червня 2017, 21:52 (УРА-Информ)
Apple буде платити користувачам за поліпшення своїх карт Apple буде платити користувачам за поліпшення своїх карт
Картографічний сервіс Apple працює зараз значно краще, ніж на момент запуску в 2012 році, але в Купертіно і раніше шукають способи поліпшити збір...
Технології 04 червня 2017, 21:01 (InternetUA)
Перес: Зідан може залишитися в Реалі до кінця життя Перес: Зідан може залишитися в Реалі до кінця життя
Президент Реала Флорентіно Перес з великим захопленням оцінив роботу Зінедіна Зідана.
Футбол 04 червня 2017, 20:38 (football.ua)
Тухель може призупинити кар єру Тухель може призупинити кар'єру
Колишній наставник дортмундської Боруссії Томас Тухель не може знайти роботу.
Футбол 04 червня 2017, 21:38 (football.ua)
Ноліто: З нетерпінням чекаю повернення до Іспанії Ноліто: З нетерпінням чекаю повернення до Іспанії
Вінгер Манчестер Сіті Ноліто дуже хоче покинути Манчестер Сіті.
Футбол 04 червня 2017, 22:26 (football.ua)
Лестер націлився на захисника Лаціо Лестер націлився на захисника Лаціо
Захисник Лаціо Уеслі Худт може влітку перейти в Лестер.
Футбол 04 червня 2017, 22:21 (football.ua)
Азар: Я розгляну пропозицію від Реала Азар: Я розгляну пропозицію від Реала
Півзахисник Челсі Еден Азар готовий до переїзду в Мадрид.
Футбол 04 червня 2017, 22:17 (football.ua)
Мексиканська дієта Мексиканська дієта
Проста і доступна дієта, яка допоможе з легкістю позбавитися від декількох зайвих кілограм. 4 дні до 3 кг до 1000ккал 1 день: сніданок - чашка н...