Архів новин 

новини: 3 липня 2017 у рубриці:  

Пекельна температура і дощі з кислоти. Хокінг висунув Трампу важке звинувачення

Таке різке заяву вчений зробив на космологічної конференції в свою честь, яка проходить в Кембриджському університеті, пише НВ з посиланням на Science Alert.
Наука та здоров'я 03 липня 2017, 23:53 (glavnoe.ua)

ЄС запускає єдину систему контролю на своїх зовнішніх кордонах ЄС запускає єдину систему контролю на своїх зовнішніх кордонах
На зовнішніх кордонах Європейського союзу почне працювати єдина система контролю в'їзду-виїзду.
Політика 03 липня 2017, 23:51 (УРА-Информ)
Машкова не пустили на зйомки  Ліквідації  в Одесу Машкова не пустили на зйомки "Ліквідації" в Одесу
Заборона в'їзду для Володимира пов'язаний з візитами до Криму.
Світські хроніки 03 липня 2017, 22:16 (ТСН.ua)
Профільний комітет відхилив подання ГПУ на зняття недоторканності з Дейдея Профільний комітет відхилив подання ГПУ на зняття недоторканності з Дейдея
Комітет Верховної Ради України з питань регламенту у понеділок, 3 липня, відхилив подання генерального прокуратора України про надання парламенто...
Політика 03 липня 2017, 22:32 (УРА-Информ)
займіться ділом. Вчені підказали чоловікам, як уберегтися від раку займіться ділом. Вчені підказали чоловікам, як уберегтися від раку
Медики з Гарвардського університету з'ясували, що чоловіки можуть захиститися від розвитку раку простати, якщо будуть регулярно займатися сексом.
Наука та здоров'я 03 липня 2017, 22:44 (glavnoe.ua)
Звільнений з-під варти ключовий фігурант схеми Онищенко Звільнений з-під варти ключовий фігурант схеми Онищенко
Один з фігурантів справи про "газові схеми", організованих народним депутатом Олександром Онищенком, Валерій Пісний вийшов з-під варти під застав...
Суспільство 03 липня 2017, 22:40 (glavnoe.ua)
SpaceX домоглася нового видатного успіху в космосі SpaceX домоглася нового видатного успіху в космосі
Американська компанія SpaceX вперше повернула на Землю космічний вантажівка Dragon після відстиковки від Міжнародної космічної станції (МКС).
Наука та здоров'я 03 липня 2017, 20:41 (glavnoe.ua)
 У нього дороги назад немає . Колишній радянський розвідник передрік Путіну незавидне майбутнє "У нього дороги назад немає". Колишній радянський розвідник передрік Путіну незавидне майбутнє
Колишній радянський розвідник, письменник Віктор Суворов (справжнє ім'я Володимир Резун) вважає, що президент РФ Володимир Путін - це політичний ...
Політика 03 липня 2017, 20:36 (glavnoe.ua)
Стафілококова інфекція: небезпечно чи ні Стафілококова інфекція: небезпечно чи ні
Узагальнююче назву всіх хвороб, які викликаються різними видами стафілокока - стафілококова інфекція. Дана зараза дуже стійка до ряду ліків, тому...
Здоров'я 03 липня 2017, 20:32 (NeBoley.com.ua)
 Дівчина Бонда  Куриленко захопила фанатів струнку фігуру в бікіні "Дівчина Бонда" Куриленко захопила фанатів струнку фігуру в бікіні
Молода мама підкреслила плоский живіт і довгі ноги червоним купальником.
Світські хроніки 03 липня 2017, 20:52 (ТСН.ua)
Оолунг: цілющий чай Оолунг: цілющий чай
Китайські вчені виявили, що чай може позитивно впливати на людей, схильних до шкірних захворювань. Вони запропонували пацієнтам одночасно з ліку...
Здоров'я 03 липня 2017, 20:49 (e-news.com.ua)
Шейпінг: заповіді краси Шейпінг: заповіді краси
Рухатися!. Навіть якщо ви захоплено дивіться бойовик або комедію, не зайвим буде виконати кілька нескладних вправ: стискання і разжимание сідниц...
Спорт 03 липня 2017, 21:12 (NeBoley.com.ua)
Фігура і здоров я Фігура і здоров'я
Яких тільки дієт не існує на світі. Але, може, саме ця Вам допоможе. Основною причиною надмірної ваги прийнято вважати зловживання жирною їжею.
Здоров'я 03 липня 2017, 21:10 (NeBoley.com.ua)
Розмір бюстгальтера З: найдосконаліший Розмір бюстгальтера З: найдосконаліший
Згідно з опитуванням, проведеним американським магазином секс-товарів Адам і Єва, 42% чоловіків і 45% жінок вважають розмір жіночих грудей С - на...
Здоров'я 03 липня 2017, 21:36 (NeBoley.com.ua)
Фритюрниця стала причиною пожежі в харківському кафе Фритюрниця стала причиною пожежі в харківському кафе
Сьогодні о 10:24 на номер «101» надійшов сигнал про спалах в закладі громадського харчування, який розташований в чотириповерховому торговому цен...
Події 03 липня 2017, 18:17 (glavnoe.ua)
На Харківщині прикордонники затримали чоловіка, якого підозрюють у співпраці з терористами На Харківщині прикордонники затримали чоловіка, якого підозрюють у співпраці з терористами
Під час проходження прикордонного контролю чоловік надав для перевірки паспорт громадянина України. Однак при цьому поведінка 59-річного чоловіка...
Політика 03 липня 2017, 18:13 (glavnoe.ua)
Гройсман розповів про спосіб підвищення пенсій Гройсман розповів про спосіб підвищення пенсій
Підвищення в нашій країні пенсій буде можливим завдяки детінізації.
Економіка 03 липня 2017, 18:37 (УРА-Информ)
Хрускіт в колінах: тривожна музика Хрускіт в колінах: тривожна музика
Якщо ви йдете по лісі, а під ногами у вас похрустивают сучки і гілочки - це нормально, якщо, природно, ви не шпигун і не мисливець.
Здоров'я 03 липня 2017, 18:32 (NeBoley.com.ua)
На Харківщині затримано терорист з двома паспортами На Харківщині затримано терорист з двома паспортами
Чоловіка, у якого при собі було два паспорти, затримали на Харківщині.
Суспільство 03 липня 2017, 18:28 (УРА-Информ)
У Міноборони КНР висловили протест у зв язку із заходом есмінця ВМС США в Південно-Китайське море У Міноборони КНР висловили протест у зв'язку із заходом есмінця ВМС США в Південно-Китайське море
Раніше американський ракетний есмінець на 12 морських миль наблизився до острова Чжунцзяньдао (Тритон) спірного архіпелагу Сиша.
Росія 03 липня 2017, 18:28 (JustMedia)
 Ворскла  орендувала у  Шахтаря  захисника збірної України "Ворскла" орендувала у "Шахтаря" захисника збірної України
Угода розрахована на один сезон.
Спорт 03 липня 2017, 18:56 (ТСН.ua)
Доля Асада в руках Кремля Доля Асада в руках Кремля
Майбутнє президента Сирії повинні вирішити в Росії. Таку заяву нібито зробив глава Держдепу США Рекс Тіллерсон під час приватної бесіди з генсеко...
Політика 03 липня 2017, 18:49 (YTPO.ru)
Йога допомагає знайти спортивну фігуру Йога допомагає знайти спортивну фігуру
Йога благотворно впливає на організм, - так стверджує кожен, хто займається цією дисципліною. Тепер і вчені підтверджують цей факт для скептиків,...
Спорт 03 липня 2017, 19:08 (NeBoley.com.ua)
Дошкільнят заборонено залишати одних в машині Дошкільнят заборонено залишати одних в машині
У правила дорожнього руху уряд РФ вніс такі зміни: дітей дошкільного віку не можна залишати в транспортному засобі без нагляду дорослих осіб.
Суспільство 03 липня 2017, 19:24 (Life-News.Ru)
Шишка після уколу: як уникнути небезпечних ущільнень Шишка після уколу: як уникнути небезпечних ущільнень
Напевно, немає такої людини, якій хоч раз в житті не робили ін'єкцій. Нерідко після таких процедур залишаються на тілі синці, а то і ущільнення, ...
Здоров'я 03 липня 2017, 19:38 (NeBoley.com.ua)
Украина экспортировала рекордный объем зерновых Украина экспортировала рекордный объем зерновых
«Рекордний врожай попереднього року у 66 млн тонн сформував ресурс для експорту на рівні 43,8 млн тонн, що є історичним максимумом для України. П...
Економіка 03 липня 2017, 18:38 (glavnoe.ua)
Спочатку жінка зізналася в убивстві сина, але потім розповіла, що хлопчика до смерті побила її колишня подруга Спочатку жінка зізналася в убивстві сина, але потім розповіла, що хлопчика до смерті побила її колишня подруга
Томський обласний суд (це в Росії, - ред. ) Оголосив виправдальний вирок Дарині Мальцевої, яка звинувачувалася в убивстві семирічного сина, перед...
Події 03 липня 2017, 20:16 (glavnoe.ua)
Горбунов показал фото с новыми судьями  Голосу.Діти  и женой Горбунов показал фото с новыми судьями "Голосу.Діти" и женой
Началась работа над "слепыми прослушиваниями" проекта.
Світські хроніки 03 липня 2017, 18:44 (ТСН.ua)
Хмара тегів