Архів новин 

новини: 15 лютого 2022 у рубриці:  

Львів зіграв унічию з данським Вендсюсселем та казахстанським Тураном

Команда Олега Дулуба інтенсивно готується до другої половини сезону.
Футбол 15 лютого 2022, 23:29 (football.ua)

Бенфіку можуть знизити у класі за підкуп арбітра Бенфіку можуть знизити у класі за підкуп арбітра
Португальський клуб може мати великі проблеми..
Футбол 15 лютого 2022, 23:27 (football.ua)
Лавриненко: Потрібно правильно розподілити навантаження на футболістів Лавриненко: Потрібно правильно розподілити навантаження на футболістів
Наставник команди з Петрово поділився своїми думками про підготовку до другої половини сезону.
Футбол 15 лютого 2022, 22:15 (football.ua)
До весни персональні  До весни персональні "
Близько 600 тис.. «Карток харків'янина» планується видати мешканцям міста до 1 березня. Про це сьогодні, 15 лютого, на робочій нараді повідомила ...
Суспільство 15 лютого 2022, 22:21 (glavnoe.ua)
Терехов пообіцяв, що тарифи на проїзд у Харківському метро не підвищуватимуться Терехов пообіцяв, що тарифи на проїзд у Харківському метро не підвищуватимуться
Міська влада не планує підвищувати тарифи на проїзд у Харківському метрополітені. Про це Харківський міський голова Ігор Терехов заявив сьогодні...
Суспільство 15 лютого 2022, 22:19 (glavnoe.ua)
Плюман: Дуже подобається інфраструктура клубу та сам проект Плюман: Дуже подобається інфраструктура клубу та сам проект
Фредді Плюман радий приєднатися до львівського клубу.
Футбол 15 лютого 2022, 23:23 (football.ua)
Блокада Росією морських портів: Україна знайшла безпечні коридори у Чорному морі Блокада Росією морських портів: Україна знайшла безпечні коридори у Чорному морі
На навігаційні карти буде внесено докладну інформацію про стан глибин у новому морському коридорі.
Економіка 15 лютого 2022, 15:41 (Зеркало недели)
Індзагі: На папері Ліверпуль є фаворитом, але й Інтеру є на що розраховувати Індзагі: На папері Ліверпуль є фаворитом, але й Інтеру є на що розраховувати
Головний тренер Інтера розповів про підготовку до матчу ліги чемпіонів.
Футбол 15 лютого 2022, 16:45 (football.ua)
Косметологи розробили косметику для вагітних Косметологи розробили косметику для вагітних
Дев'ять місяців вагітності докорінно змінюють спосіб життя жінки – але це зміни на краще! Від деяких речей доведеться відмовитися, але на їхнє мі...
Здоров'я 15 лютого 2022, 17:50 (e-news.com.ua)
Футбольна євровесна вже на Volia TV! Футбольна євровесна вже на Volia TV!
З 15 лютого стартує весняна частина європейського футбольного сезону, до гри повертаються Ліга чемпіонів, Ліга Європи та Ліга конференцій!
Футбол 15 лютого 2022, 16:13 (football.ua)
Пограничники не выдавали Паш справку о поездке в Крым Пограничники не выдавали Паш справку о поездке в Крым
На данный момент подразделение ГПСУ прорабатывает ответ на обращение самой Паш о пересечении границы, которое поступило и уже зарегистрировано в ...
Музика 15 лютого 2022, 18:04 (Корреспондент.net)
Вчені зафіксували рекордну «хвилю-вбивцю» Вчені зафіксували рекордну «хвилю-вбивцю»
Висота хвилі становила 17,6 метра.
Технології 15 лютого 2022, 05:39 (Зеркало недели)
Чай, який найкраще бореться із старінням Чай, який найкраще бореться із старінням
Які тільки дивовижні властивості не приписують чаю! Чай від стресу і підвищеного холестерину, чай для схуднення і проти набряклості… Очевидно одн...
Здоров'я 15 лютого 2022, 04:33 (e-news.com.ua)
Поспіх за обідом вкрай шкідливий для здоров я Поспіх за обідом вкрай шкідливий для здоров'я
Вчені з Литовського медичного університету провели дослідження щодо харчових звичок людей та пов'язаних з ними ймовірних захворювань. Виявилося, ...
Здоров'я 15 лютого 2022, 03:30 (e-news.com.ua)
Як швидко зняти біль у горлі Як швидко зняти біль у горлі
Біль у горлі це завжди ознака наявного захворювання, і тому говорячи про те, як зняти біль у горлі, треба розуміти, що це не обов'язково означає ...
Здоров'я 15 лютого 2022, 06:43 (e-news.com.ua)
Мальорка — Атлетік 3:2 Відео голів та огляд матчу Мальорка — Атлетік 3:2 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Іспанії..
Футбол 15 лютого 2022, 07:46 (football.ua)
Раміна Есхакзай приголомшила, що одужала під час схуднення:  Раміна Есхакзай приголомшила, що одужала під час схуднення: "
Блогерка зізналася, що морально їй через це складно.
Світські хроніки 15 лютого 2022, 09:57 (ТСН.ua)
Поради, які допоможуть побороти залежність від їжі Поради, які допоможуть побороти залежність від їжі
Поради, які допоможуть побороти залежність від їжі. 7 лайфхаків. Не варто лякатися, якщо ви відчуваєте любов до їжі. Це абсолютно нормальне явищ...
Здоров'я 15 лютого 2022, 07:37 (e-news.com.ua)
Відсторонені від роботи невакциновані працівники мають право на допомогу з тимчасової непрацездатності - Держпраця Відсторонені від роботи невакциновані працівники мають право на допомогу з тимчасової непрацездатності - Держпраця
Водночас у Держпраці вважають законним усунення від роботи невакцинованих осіб без збереження стажу та зарплати.
Економіка 15 лютого 2022, 11:23 (Зеркало недели)
СБУ розпочала контрдиверсійні навчання у Харківській області СБУ розпочала контрдиверсійні навчання у Харківській області
З 15 лютого координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Харківській області розпочинає багатоетапні кон...
Суспільство 15 лютого 2022, 11:20 (glavnoe.ua)
Алина Паш прокомментировала информацию о поддельной справке из ГПС 2Алина Паш прокомментировала информацию о поддельной справке из ГПС
По словам певицы, справку по ее поручению получала ее команда.
Мистецтво 15 лютого 2022, 10:55 (Зеркало недели)
Зростання захворюваності на ожиріння призведе до підвищення захворюваності на ревматоїдний артрит Зростання захворюваності на ожиріння призведе до підвищення захворюваності на ревматоїдний артрит
Нове дослідження показало, що підвищена вага суттєво збільшує ризик придбати ревматоїдний артрит.. Ця закономірність особливо асоційована з жіноч...
Здоров'я 15 лютого 2022, 12:28 (e-news.com.ua)
Ускладнення після ангіни Ускладнення після ангіни
Інфекційні захворювання, такі як грип або ангіна, вважаються справою повсякденною і не надто небезпечною, і тому іноді викликають до себе зневажл...
Здоров'я 15 лютого 2022, 13:32 (e-news.com.ua)
Схудлий на 10 кіло Еллерт розповів про розкол у стосунках з Мішиною та ревнощі Схудлий на 10 кіло Еллерт розповів про розкол у стосунках з Мішиною та ревнощі
Гуморист не втрачає надії на примирення з коханою.
Світські хроніки 15 лютого 2022, 13:44 (ТСН.ua)
Деякі фрукти діабетики можуть їсти Деякі фрукти діабетики можуть їсти
Деякі фрукти діабетики можуть їсти. Ці кілька фруктів дозволяється вживати діабетикам. Деякі фрукти діабетики можуть їсти. Коли йдеться про фру...