Львів зіграв унічию з данським Вендсюсселем та казахстанським Тураном

15 лютого 2022, 23:29 | Футбол

Команда Олега Дулуба інтенсивно готується до другої половини сезону.

Сьогодні Львів провів одразу два контрольні матчі на навчально-тренувальних зборах у Туреччині.

У першому матчі команда Олега Дулуба протистояла данському Вендсюселю. Матч закінчився з нічийним рахунком 1:1. Рахунок був відкритий датчанами на 64 хвилині, коли гравець суперника скористався суєтою у штрафному майданчику львів'ян та пробив точно у ворота. Через дві хвилини українці відігралися – Семенов віддав передачу на ближню штангу, де Нич розстріляв ворота датського колективу.

Львів – Вендсюссель (Данія) 1:1 Голи: Нич, 66 –? , 64 Львів:

Пономаренко, Давидов, Лека, Зозуля, Якимець, гравець на перегляді, Довгий, Фране, Ременяк, Нич, Семенов.

На заміну вийшли: Політило, Михайлов.

У другому та заключному спарингу на навчально-тренувальному зборі в Туреччині Львів розписав світову з казахстанським Тураном. Гра закінчилася з рахунком 0:0 без забитих м'ячів.

Львів - Туран (Казахстан) 0:0 Нагадаємо, Львів відновить чемпіонат України виїзним матчем проти Олександрії. Гра відбудеться 26 лютого.