Архів новин 

новини: 1 березня 2022 у рубриці:  

Боруссія Д допоможе постраждалим в Україні

Німецький клуб проведе акцію, щоби підтримати людей.
Футбол 01 березня 2022, 22:36 (football.ua)

Мессі незадоволений критикою французької преси Мессі незадоволений критикою французької преси
Аргентинський нападник вражений ситуацією, що склалася.
Футбол 01 березня 2022, 21:31 (football.ua)
Солск яєр отримав 8,4 млн євро за розірвання контракту з Манчестер Юнайтед Солск'яєр отримав 8,4 млн євро за розірвання контракту з Манчестер Юнайтед
Тренерський штаб норвежця отримав компенсацію у розмірі 3,6 мільйона євро.
Футбол 01 березня 2022, 20:46 (football.ua)
Рангнік не готовий зробити ставку на Роналду наступного сезону Рангнік не готовий зробити ставку на Роналду наступного сезону
Німецький тренер не впевнений у португальському нападнику.
Футбол 01 березня 2022, 20:58 (football.ua)
Легендарний нападник Ліверпуля збирає гроші для постраждалих від війни в Україні Легендарний нападник Ліверпуля збирає гроші для постраждалих від війни в Україні
Роббі Фаулер не залишився осторонь подій в Україні.
Футбол 01 березня 2022, 21:00 (football.ua)
Круніч та Мартінес зіграють зі старту у першому півфінальному кубковому міланському дербі Круніч та Мартінес зіграють зі старту у першому півфінальному кубковому міланському дербі
Стали відомі стартові склади команд для першого поєдинку півфіналу Кубка Італії, в якому зіграють Мілан та Інтер.
Футбол 01 березня 2022, 21:13 (football.ua)
Коваленко: Мені важко дивитися на те, що відбувається в нашій країні Коваленко: Мені важко дивитися на те, що відбувається в нашій країні
Хавбек італійського клубу висловив слова підтримки на адресу українського народу.
Футбол 01 березня 2022, 18:35 (football.ua)
Клопп: І гадати не міг, що буду мати шанс виграти чотири трофеї за сезон Клопп: І гадати не міг, що буду мати шанс виграти чотири трофеї за сезон
Наставник Ліверпуля прокоментував останні результати своєї команди.
Футбол 01 березня 2022, 18:43 (football.ua)
Бекхем закликав світ допомагати українським дітям Бекхем закликав світ допомагати українським дітям
Легендарний футболіст продемонстрував свою підтримку українському народу.
Футбол 01 березня 2022, 18:55 (football.ua)
Шовковський: Шостий день люди моляться і проклинають Росію і весь ваш грьобаний руській мір Шовковський: Шостий день люди моляться і проклинають Росію і весь ваш грьобаний руській мір
Олександр Шовковський прокоментував вторгнення російських військ.
Футбол 01 березня 2022, 19:21 (football.ua)
Фонсека: Українці сильно страждають і завзято борються, захищаючи свою батьківщину Фонсека: Українці сильно страждають і завзято борються, захищаючи свою батьківщину
Португальський спеціаліст підтримав український народ.
Футбол 01 березня 2022, 19:40 (football.ua)
Левандовські готовий продовжити контракт із Баварією Левандовські готовий продовжити контракт із Баварією
Польський нападник може залишитися у стані мюнхенців.
Футбол 01 березня 2022, 19:49 (football.ua)
Блохін: Я – корінний киянин, моє рідне місто не бачило такої агресії з часів Другої світової війни Блохін: Я – корінний киянин, моє рідне місто не бачило такої агресії з часів Другої світової війни
Олег Блохін закликав Росію і Білорусь припинити війну з Україною.
Футбол 01 березня 2022, 19:58 (football.ua)
Бернлі має намір організувати акцію для підтримки України Бернлі має намір організувати акцію для підтримки України
Ще один клуб АПЛ вирішив підтримати український народ.
Футбол 01 березня 2022, 20:23 (football.ua)
Українські футболісти записали відеозвернення на підтримку країни Українські футболісти записали відеозвернення на підтримку країни
Гравці донесли всьому світу правду.
Футбол 01 березня 2022, 13:03 (football.ua)
Вербич: Українці! Україно! Ми вас чекаємо в ЄС Вербич: Українці! Україно! Ми вас чекаємо в ЄС
Гравець зізнався, що вірить у перемогу України над окупантом.
Футбол 01 березня 2022, 13:24 (football.ua)
Аллегрі — про матч із Фіорентіною: В захисті вийдуть молоді хлопці Аллегрі — про матч із Фіорентіною: В захисті вийдуть молоді хлопці
Наставник Ювентуса висловився щодо майбутнього півфінального матчу Кубка Італії.
Футбол 01 березня 2022, 13:46 (football.ua)
Гиcдоль покинув пост головного тренера Локомотива – він підтримує Україну Гиcдоль покинув пост головного тренера Локомотива – він підтримує Україну
Німецький фахівець залишив країну-агресора.
Футбол 01 березня 2022, 14:07 (football.ua)
Ярославський: Ми обов язково відновимо наше місто, обіцяю Ярославський: Ми обов'язково відновимо наше місто, обіцяю
Президент Металіста звернувся до мешканців міста, яке зазнає значних обстрілів по мирному населенню з боку РФ.
Футбол 01 березня 2022, 14:25 (football.ua)
Український воротар Годзюр покинув Урал Український воротар Годзюр покинув Урал
Кіпер розірвав контракт з клубом.
Футбол 01 березня 2022, 14:44 (football.ua)
Ламела повернувся у загальну групу після ушкодження Ламела повернувся у загальну групу після ушкодження
Аргентинський хавбек повернувся до тренувань.
Футбол 01 березня 2022, 14:52 (football.ua)
Де Лігт: Подобається, що Ювентус покладає на мене все більше відповідальності Де Лігт: Подобається, що Ювентус покладає на мене все більше відповідальності
Захисник туринського клубу розповів про стан справ в команді.
Футбол 01 березня 2022, 15:31 (football.ua)
Брайтон розірвав контракт із Арке Брайтон розірвав контракт із Арке
Колумбійський півзахисник покинув клуб АПЛ.
Футбол 01 березня 2022, 17:01 (football.ua)
Італьяно: Мені байдуже чи буде грати Влахович Італьяно: Мені байдуже чи буде грати Влахович
Наставник Фіорентини прокоментував майбутню кубкову зустріч проти Ювентуса.
Футбол 01 березня 2022, 17:04 (football.ua)
Кендзера — росіянину Тарасову:  Ты не знаешь, что у нас в Украине творится! Пошел нах*й! Кендзера — росіянину Тарасову: "Ты не знаешь, что у нас в Украине творится! Пошел нах*й!"
Захисник київського Динамо звернувся до россійського футболіста.
Футбол 01 березня 2022, 17:29 (football.ua)
Рамос може пропустити матч у відповідь проти Реала в Лізі чемпіонів Рамос може пропустити матч у відповідь проти Реала в Лізі чемпіонів
Іспанський захисник продовжує відновлення після травми.
Футбол 01 березня 2022, 17:55 (football.ua)
Дуглас Коста вийшов з прапором України на поле після матчу МЛС Дуглас Коста вийшов з прапором України на поле після матчу МЛС
Бразилець виступав за донецький Шахтар з 2010 по 2015 рік.
Футбол 01 березня 2022, 18:10 (football.ua)
Хмара тегів