Архів новин 

новини: 24 лютого 2022 у рубриці:  

Півзахисник Аталанти: Мої думки із людьми в Україні. Залишайтесь сильними, залишайтесь у безпеці

Гравець підтримав Україну у важкий час.
Футбол 24 лютого 2022, 23:35 (football.ua)

Бускетс повернувся в основу Барселони на матч у відповідь проти Наполі Бускетс повернувся в основу Барселони на матч у відповідь проти Наполі
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку у відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому зіграють неаполітанський Наполі та каталонська...
Футбол 24 лютого 2022, 23:20 (football.ua)
Німецька футбольна ліга рекомендувала своїм клубам вшанувати хвилиною мовчання загиблих в Україні Німецька футбольна ліга рекомендувала своїм клубам вшанувати хвилиною мовчання загиблих в Україні
Керівники німецького футболу засуджують напад на Україну.
Футбол 24 лютого 2022, 21:02 (football.ua)
Севілья, Порту та Лейпциг пройшли до 1/8 фіналу Ліги Європи Севілья, Порту та Лейпциг пройшли до 1/8 фіналу Ліги Європи
Відбулися перші матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.
Футбол 24 лютого 2022, 21:51 (football.ua)
УАФ обратилась к ФИФА и УЕФА 2УАФ обратилась к ФИФА и УЕФА
УАФ призывает запретить российским командам участвовать в международных турнирах.
Футбол 24 лютого 2022, 18:37 (football.ua)
Польща, Швеція та Чехія не поїдуть на матчі відбору до чемпіонату світу до РФ Польща, Швеція та Чехія не поїдуть на матчі відбору до чемпіонату світу до РФ
Національні команді не залишились осторонь військової агресії від РФ до України.
Футбол 24 лютого 2022, 18:51 (football.ua)
Шевченко: Я прошу вас підтримати Україну і закликати російський уряд припинити їх агресію Шевченко: Я прошу вас підтримати Україну і закликати російський уряд припинити їх агресію
Екс-тренер національної збірної України прокоментував напад Росії.
Футбол 24 лютого 2022, 19:00 (football.ua)
Тимощук: Нам потрібен мир Тимощук: Нам потрібен мир
Гравець прокоментував останні події.
Футбол 24 лютого 2022, 20:29 (football.ua)
Тайсон: Прошу бога зберегти і подбати про Україну та народ, який так багато страждав Тайсон: Прошу бога зберегти і подбати про Україну та народ, який так багато страждав
Бразильський футболіст підтримав український народ.
Футбол 24 лютого 2022, 20:37 (football.ua)
Ребров: Де б я не грав та не працював, завжди був серцем з Україною. Росіє, що ти коїш? Ребров: Де б я не грав та не працював, завжди був серцем з Україною. Росіє, що ти коїш?
Український спеціаліст не залишився осторонь подій в Україні.
Футбол 24 лютого 2022, 20:51 (football.ua)
Динамо: Ми на своїй землі, і нікому її не віддамо. Обов язково переможемо! Динамо: Ми на своїй землі, і нікому її не віддамо. Обов'язково переможемо!
Київський клуб опублікував офіційне звернення.
Футбол 24 лютого 2022, 11:37 (football.ua)
Циганков: Слава нашим героям, які боронять наші кордони! Циганков: Слава нашим героям, які боронять наші кордони!
Нападник київського Динамо виступив з офіційною позицією.
Футбол 24 лютого 2022, 12:13 (football.ua)
Маліновський: Україна під ударом прямо зараз! Маліновський: Україна під ударом прямо зараз!
Півзахисник бергамаської Аталанти виступив з потужним закликом.
Футбол 24 лютого 2022, 12:54 (football.ua)
Харатін: Зараз для нас головне – віра та єднання. Україно, тримайся Харатін: Зараз для нас головне – віра та єднання. Україно, тримайся
Український футболіст висловив слова підтримки на адресу країни.
Футбол 24 лютого 2022, 13:11 (football.ua)
Бразильці Шахтаря і Динамо хочуть покинути Україну і звернулись до влади Бразилії Бразильці Шахтаря і Динамо хочуть покинути Україну і звернулись до влади Бразилії
Легіонери записали відеозвернення зі столичного готелю.
Футбол 24 лютого 2022, 14:04 (football.ua)
ESPN: УЄФА позбавить Росію права на проведення фіналу Ліги чемпіонів ESPN: УЄФА позбавить Росію права на проведення фіналу Ліги чемпіонів
Європейські футбольні посадовці готові відреагувати на воєнні дії Росії.
Футбол 24 лютого 2022, 14:38 (football.ua)
Бущан: Вірю в нашу країну, нашу армію та наш український народ! Бущан: Вірю в нашу країну, нашу армію та наш український народ!
Голкіпер "біло-синіх" відреагував на ситуацію в Україні.
Футбол 24 лютого 2022, 15:02 (football.ua)
Кравець: Я спокійний за майбутнє нашої держави і життя своїх дітей дякуючи нашій армії Кравець: Я спокійний за майбутнє нашої держави і життя своїх дітей дякуючи нашій армії
Дедалі більше спортсменів висловлюють свою підтримку Україні через військове вторгнення Росії.
Футбол 24 лютого 2022, 15:30 (football.ua)
Мораєс: Ми зібралися в очікуванні плану, щоб покинути Україну Мораєс: Ми зібралися в очікуванні плану, щоб покинути Україну
Форвард розповів про своє перебування в готелі.
Футбол 24 лютого 2022, 15:30 (football.ua)
Шальке прибере напис  Газпром  з футболок Шальке прибере напис "Газпром" з футболок
Німецький клуб відреагував на воєнні дії з боку Росії.
Футбол 24 лютого 2022, 16:04 (football.ua)
Петраков: Після нашої швидкої перемоги ми продовжимо підготовку до матчів плей-офф чемпіонату світу Петраков: Після нашої швидкої перемоги ми продовжимо підготовку до матчів плей-офф чемпіонату світу
Як зазначив наставник "синьо-жовтих", він нікуди не їхав з Києва і готовий допомагати країні відбивати агресію Росії.
Футбол 24 лютого 2022, 16:14 (football.ua)
Діого Рінкон: Український народе, відчуй, що ми любимо тебе через наші молитви Діого Рінкон: Український народе, відчуй, що ми любимо тебе через наші молитви
Бразилець відреагував на вторгнення в Україну.
Футбол 24 лютого 2022, 16:55 (football.ua)
РБ Лейпциг: Глубоко поражены происходящим сейчас в Украине РБ Лейпциг: Глубоко поражены происходящим сейчас в Украине
Еще один клуб Бундеслиги написал слова поддержки для украинского народа.
Футбол 24 лютого 2022, 17:19 (football.ua)
Фонсека: Моя семья и я находимся в неприемлемой войне Фонсека: Моя семья и я находимся в неприемлемой войне
Португальский специалист в настоящее время находится в Киеве.
Футбол 24 лютого 2022, 18:13 (football.ua)
Хмара тегів