Архів новин 

новини: 21 лютого 2022 у рубриці:  

Обстріл Зайцево: двоє військових загинули, троє – поранені

За добу окупанти обстріляли вісім населених пунктів регіону.
Україна 21 лютого 2022, 23:39 (Зеркало недели)

Вчені засумнівалися у користі овочів для здоров я серця Вчені засумнівалися у користі овочів для здоров'я серця
Вчені вважають попередні дослідження некоректними.
Технології 21 лютого 2022, 22:35 (Зеркало недели)
Симптоми хвороби Паркінсона: зміни у зорі, які можуть бути попередженням Симптоми хвороби Паркінсона: зміни у зорі, які можуть бути попередженням
Хвороба Паркінсона є патологією, що стосується вегетативної нервової системи, і її симптоми можуть у тому числі виявлятися як зміни у зорі..
Здоров'я 21 лютого 2022, 19:14 (NeBoley.com.ua)
Наталія Валевська кардинально змінила зачіску і показала  Наталія Валевська кардинально змінила зачіску і показала "
Над іміджем артистки чаклували 14 годин.
Світські хроніки 21 лютого 2022, 20:18 (ТСН.ua)
Виверження вулкана у Тонга різко збільшило концентрацію вуглекислого газу в атмосфері Виверження вулкана у Тонга різко збільшило концентрацію вуглекислого газу в атмосфері
Дослідники прагнуть з'ясувати, як виверження вплине на клімат Землі.
Технології 21 лютого 2022, 21:30 (Зеркало недели)
Зеленский созывает заседание СНБО Зеленский созывает заседание СНБО
Заседание начнется в 21 час.
Політика 21 лютого 2022, 21:14 (Зеркало недели)
Вразливість у чіпі безпеки Apple Т2 дозволяє хакерам красти паролі користувачів Вразливість у чіпі безпеки Apple Т2 дозволяє хакерам красти паролі користувачів
Новий метод злому вимагає більше часу, ніж стандартні.
Технології 21 лютого 2022, 14:44 (Зеркало недели)
7 факторів, що видають дійсний вік жінок 7 факторів, що видають дійсний вік жінок
Погодьтеся, дуже приємно дивитися на жінок, точно знаючи, що їм 55-60 років, але виглядаючи на 45, ну максимум на 50. І на багато образливих диви...
Здоров'я 21 лютого 2022, 15:47 (e-news.com.ua)
Дочь Меладзе о разводе родителей:  На моей психике это сильно отразилось Дочь Меладзе о разводе родителей: "На моей психике это сильно отразилось"
Лия впервые рассказала, как пережила разрыв самых близких людей.
Світські хроніки 21 лютого 2022, 14:57 (ТСН.ua)
Головний біль може виникати й через незвичні причини Головний біль може виникати й через незвичні причини
Напевно, кожен може погодитися з тим, що головний біль — один з найгірших варіантів болю, який наздоганяє у найбільш незручний момент. Причин мож...
Здоров'я 21 лютого 2022, 15:28 (e-news.com.ua)
Пропагандисти РФ заявляють про нібито ліквідацію українських диверсантів та бронемашин у Ростовській області Пропагандисти РФ заявляють про нібито ліквідацію українських диверсантів та бронемашин у Ростовській області
Під контрольні Кремлю ЗМІ Росії повідомляють про ліквідацію п'яти українських диверсантів із технікою на кордоні в Ростовській області.
Події 21 лютого 2022, 17:01 (glavnoe.ua)
10 натуральних антибіотиків від застуди 10 натуральних антибіотиків від застуди
Природа багато передбачила. Навіть у своєму холодильнику серед продуктів ти можеш знайти не менш ефективні ліки, ніж в аптеці. При застуді не обо...
Здоров'я 21 лютого 2022, 08:04 (e-news.com.ua)
Валенсія - Барселона 1:4 Відео голів та огляд матчу Валенсія - Барселона 1:4 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти зустрічі.
Футбол 21 лютого 2022, 07:01 (football.ua)
Через Крим у напрямку Херсонської області рушили військові колони - Чубаров Через Крим у напрямку Херсонської області рушили військові колони - Чубаров
Додаткових деталей з півострова поки що не надходило.
Україна 21 лютого 2022, 09:10 (Зеркало недели)
Удінезе – Лаціо 1:1 Відео голів та огляд матчу Удінезе – Лаціо 1:1 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти зустрічі.
Футбол 21 лютого 2022, 09:08 (football.ua)
Яким людям не варто вживати фрукти натщесерце Яким людям не варто вживати фрукти натщесерце
Не усім людям варто вживати фрукти натщесерце. Яким людям не варто вживати фрукти натщесерце. Не усім людям варто вживати фрукти натщесерце. Ді...
Здоров'я 21 лютого 2022, 06:49 (e-news.com.ua)
Посольство США попередило про загрозу терактів у Росії Посольство США попередило про загрозу терактів у Росії
Посольство США в РФ із посиланням на ЗМІ заявило про ризики нападу в Росії на місця масового скупчення людей. Стверджується, що їх можуть зробити...
Суспільство 21 лютого 2022, 10:20 (glavnoe.ua)
Вчені назвали вік, з якого починає сповільнюватися обмін речовин Вчені назвали вік, з якого починає сповільнюватися обмін речовин
Поширена думка, що це відбувається в середньому віці. Вчені назвали вік, з якого починає сповільнюватися обмін речовин. Поширена думка, що це ві...
Здоров'я 21 лютого 2022, 08:23 (e-news.com.ua)
Коли можна пошкодувати про процедуру відбілювання зубів Коли можна пошкодувати про процедуру відбілювання зубів
Напевно, немає такої людини, яка б відмовилася від білосніжної посмішки. Однак отримати її — завдання не з легких, враховуючи той факт, що більші...
Здоров'я 21 лютого 2022, 09:01 (e-news.com.ua)
600 мільйонів людей через двадцять років стануть жертвами діабету 600 мільйонів людей через двадцять років стануть жертвами діабету
Згідно з останніми дослідженнями через 20 років 600 мільйонів людей упадуть жертвами діабету. Якщо людина не перегляне своє ставлення до власного...
Здоров'я 21 лютого 2022, 11:24 (e-news.com.ua)
Кварцяний, Кополовець, ФК Рух та YouTube-канал  Бомбардир  запускають реаліті—шоу  Хочу у футбол Кварцяний, Кополовець, ФК Рух та YouTube-канал "Бомбардир" запускають реаліті—шоу "Хочу у футбол"
Спільно з футбольним клубом Рух автор проєкту Роман Бебех, тренер Віталій Кварцяний, ексфутболіст Михайло Кополовець та інші футбольні селебріті ...
Футбол 21 лютого 2022, 10:14 (football.ua)
Біля України вже 147 тисяч військових РФ, і їхні раптові навчання ще й у Придністров ї не стали сюрпризом – Рєзніков Біля України вже 147 тисяч військових РФ, і їхні раптові навчання ще й у Придністров'ї не стали сюрпризом – Рєзніков
Росія обіцяла вивести свої війська з Білорусі після закінчення навчань 20 лютого, проте цього не відбувається.
Україна 21 лютого 2022, 12:29 (Зеркало недели)
Роман Григорчук: Хочется возродить ту прекрасную атмосферу на стадионе, которая была ранее Роман Григорчук: Хочется возродить ту прекрасную атмосферу на стадионе, которая была ранее
Накануне старта весенней части сезона Football.ua пообщался с главным тренером одесского Черноморца, Романом Григорчуком.
Футбол 21 лютого 2022, 12:02 (football.ua)
Понад половина українців вважають мінські угоди необов язковими для виконання Понад половина українців вважають мінські угоди необов'язковими для виконання
При цьому більшість упевнена, що у 2015 році не було іншого виходу, як підписати цей документ.
Україна 21 лютого 2022, 13:39 (Зеркало недели)
Хмара тегів