Архів новин 

новини: 5 лютого 2022 у рубриці:  

Львів посилився екс-гравцем Шахтаря

Клуб оголосив про підписання молодого захисника.
Футбол 05 лютого 2022, 23:43 (football.ua)

В Харькове прошел многотысячный “Марш Єдності” В Харькове прошел многотысячный “Марш Єдності”
Приграничный город четко и ясно ответил на заявления российских политиков.
Політика 05 лютого 2022, 21:27 (Зеркало недели)
Рома поділила очки з Дженоа у матчі зі скасованим голом Рома поділила очки з Дженоа у матчі зі скасованим голом
Завершився матч чемпіонату Італії.
Футбол 05 лютого 2022, 19:16 (football.ua)
Забарний: Динамо Київ на третьому зборі буде в оптимальних кондиціях Забарний: Динамо Київ на третьому зборі буде в оптимальних кондиціях
Футболіст розповів про своє самопочуття після хвороби.
Футбол 05 лютого 2022, 20:19 (football.ua)
Українці на Олімпіаді у Пекіні: розклад та результати дня 6 лютого Українці на Олімпіаді у Пекіні: розклад та результати дня 6 лютого
Українські олімпійці продовжують виступати на зимових іграх.
Спорт 05 лютого 2022, 21:23 (Зеркало недели)
Поздравления с именинами Оксаны: открытки и стихи Поздравления с именинами Оксаны: открытки и стихи
В этот день все женщины, которых зовут Оксана, празднуют именины.
Україна 05 лютого 2022, 20:22 (Зеркало недели)
Супряга: Думаю, що хет-трик у ворота Динамо – це була доля Супряга: Думаю, що хет-трик у ворота Динамо – це була доля
Форвард Сампдорії поділився думками про свої виступи.
Футбол 05 лютого 2022, 14:44 (football.ua)
Притула создает свою партию: СМИ рассказали детали Притула создает свою партию: СМИ рассказали детали
На собрании активисты планируют обсудить организационные моменты.
Політика 05 лютого 2022, 15:08 (Зеркало недели)
У ці 7 міфів про здоров’я очей варто припинити вірити У ці 7 міфів про здоров’я очей варто припинити вірити
Навколо теми здоров’я очей існує багато помилкових переконань. «Морква покращує зір», «за наявності сухості у очах потрібно просто використовуват...
Здоров'я 05 лютого 2022, 15:25 (e-news.com.ua)
Украина — Испания: где смотреть матч за третье место Евро-2022 по футзалу Украина — Испания: где смотреть матч за третье место Евро-2022 по футзалу
Сборная Украины попытается реабилитироваться после обидного поражения в полуфинале.
Футбол 05 лютого 2022, 15:52 (football.ua)
Чего не хватает негосударственным пенсионным фондам, чтобы расти быстрее Чего не хватает негосударственным пенсионным фондам, чтобы расти быстрее
Как государство может поддержать развитие накопительных пенсий
Фінанси і банки 05 лютого 2022, 17:05 (Зеркало недели)
В Харькове прошел Марш единства В Харькове прошел Марш единства
В Харькове прошел Марш единства. Отмечается, что участники начали собираться на площади Конституции около 13:30, сообщает "Суспільне".
Суспільство 05 лютого 2022, 17:19 (glavnoe.ua)
Зеленский пожелал Эрдогану скорейшего выздоровления 2Зеленский пожелал Эрдогану скорейшего выздоровления
Президент Украины Владимир Зеленский пожелал президенту Турции Реджепу Тайипу Эрдогану и его супруге Эминэ, которые заболели COVID-19, скорейшего...
Політика 05 лютого 2022, 17:20 (glavnoe.ua)
Україна – Росія: ключові моменти півфіналу Євро-2022 з футзалу Україна – Росія: ключові моменти півфіналу Євро-2022 з футзалу
Команди розіграють путівку до фіналу змагань.
Спорт 05 лютого 2022, 05:49 (Зеркало недели)
Очищена питна вода шкідлива Очищена питна вода шкідлива
Американські вчені з'ясували, що очищення звичайної води до питної вбиває у ній усі корисні для людського організму бактерії.. Так, питна вода ма...
Здоров'я 05 лютого 2022, 03:35 (e-news.com.ua)
Корейська національна кухня допоможе схуднути Корейська національна кухня допоможе схуднути
Австралійські дієтологи порівняли страви різних національних кухонь і зробили авторитетну заяву: найкраще із зайвою вагою допомагає боротися коре...
Здоров'я 05 лютого 2022, 04:40 (e-news.com.ua)
Втрата нюху або смаку може вказувати на «прихований» омікрон-штам Втрата нюху або смаку може вказувати на «прихований» омікрон-штам
Основні симптоми при зараженні підтипом «прихованого» омікрон-штаму, як правило, не відрізняються від властивих первісному варіанту коронавірусу.
Здоров'я 05 лютого 2022, 07:01 (NeBoley.com.ua)
Процедура радіоліфтінгу: що важливо знати Процедура радіоліфтінгу: що важливо знати
Сучасна косметологія пропонує багато засобів для боротьби з віковими змінами шкіри. Справжнім проривом у косметології став радіоліфтинг шкіри. Пр...
Здоров'я 05 лютого 2022, 08:01 (e-news.com.ua)
Лікарі розповіли, яким чином молоко сприяє старішанню обличчя Лікарі розповіли, яким чином молоко сприяє старішанню обличчя
Лікарі розповіли, яким чином молоко сприяє старішанню обличчя. Обличчя швидше старішає за регулярного вживання молока. Шкіра обличчя може старіш...
Здоров'я 05 лютого 2022, 06:51 (e-news.com.ua)
Реакція на холод, біль у животі та інші нетипові симптоми захворювань серця Реакція на холод, біль у животі та інші нетипові симптоми захворювань серця
Реакція на холод, біль у животі та інші нетипові симптоми захворювань серця. За яких симптомів варто насторожитися? Серцево-судинні патології є ...
Здоров'я 05 лютого 2022, 07:45 (e-news.com.ua)
Жена Влада Ямы в боди и ботфортах произвела фурор в Сети Жена Влада Ямы в боди и ботфортах произвела фурор в Сети
Лилия поделилась новыми снимками в фотоблоге.
Світські хроніки 05 лютого 2022, 07:46 (ТСН.ua)
Нацкомісія перевірить облгази через скарги на показання лічильників: у списку 29 операторів ГРС Нацкомісія перевірить облгази через скарги на показання лічильників: у списку 29 операторів ГРС
Облгази масово відмовляються фіксувати показання лічильників.
Економіка 05 лютого 2022, 10:21 (Зеркало недели)
Гордость и досада: как Украина остановилась за шаг до финала Гордость и досада: как Украина остановилась за шаг до финала
Артем Андросян делится впечатлениями от полуфинального матча с места событий.
Футбол 05 лютого 2022, 09:06 (football.ua)
Дані Алвес: Гравці Барселони мають підтримати Дембеле Дані Алвес: Гравці Барселони мають підтримати Дембеле
Досвідчений футболіст заступився за свого одноклубника.
Футбол 05 лютого 2022, 11:29 (football.ua)
АПЛ та ФА закликають клуби позбавляти зарплати футболістів, яких підозрюють у гендерному насильстві АПЛ та ФА закликають клуби позбавляти зарплати футболістів, яких підозрюють у гендерному насильстві
Інцидент із Грінвудом та його дівчиною породив нову хвилю гендерної боротьби в англійському футболі.
Футбол 05 лютого 2022, 11:27 (football.ua)
Ектор Хіменес-Браво показав жаркі обійми зі своєю коханою Ектор Хіменес-Браво показав жаркі обійми зі своєю коханою
Також кухар зізнався, чому нічого не розповідає про свою дівчину.
Світські хроніки 05 лютого 2022, 13:40 (ТСН.ua)
Футзал: Украина проиграла России на чемпионате Европы Футзал: Украина проиграла России на чемпионате Европы
futb. jpg В Нидерландах завершился полуфинальный матч чемпионата Европы по футзалу, в котором Украина проиграла России со счетом 2:3. читать даль...