Рома поділила очки з Дженоа у матчі зі скасованим голом

05 лютого 2022, 19:16 | Футбол
Абрахам, Getty Images

У рамках 24 туру італійської Серії А Рома не зуміла переграти Дженоа (0:0).

У першій половині поєдинку фанати спостерігали досить рівну гру. Команди створили багато моментів, але не часто били по воротах один одного.

У другому таймі Дженоа залишилася у меншості. Лео Естігор на 68 хвилині підвів свою команду, отримавши пряму червону картку.

Рома кинула всі сили на атаку. Абрахам та Дзаньоло створювали моменти, але упускали їх. На 90+1 хвилині Рома, здавалося, досягла свого. Дзаньоло сильним ударом з краю штрафного переграв Сирігу і, здавалося, приніс Ромі найважливішу перемогу. Але суддя переглянув епізод і за допомогою VAR скасував гол.

А за кілька хвилин Дзаньоло отримав червону.

Рома - Дженоа 0:0 Рома: Руй Патрісіу, Карсдорп (Верету, 71), Смоллінг, Манчіні, Рожер, Мейтленд-Найлз (Афена-Гьян, 57), Мхітарян, Сержіу Олівейра (Ель-Шаараві, 57), Крістан.

Дженоа: Сірігу, Хефті, Бані (Естігор, 45), Ванхойсден, Васкес, Бадель, Стураро, Портанова (Максимович, 71), Дестро (Пікколі, 57), Екубан (Мелегоні, 71), Єбоа (Амірі, 57).

Попередження: Ванхойсден, Манчіні, Васкес.

Вилучення: Естігор - Дзаньоло.